[ROM][4.4.2][CM11 Unofficial 11.03.2014] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Rom hakkindaki dusunceniz nedir.?

• Kullanılan toplam oy
    41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Usta bende şimdi xda dan bulduğum bi rom yüklü de deniyorum daha şimdi ben senin kullandığın bu RADYO programını nasıl bu romda kullanabilirim bende de radyo olsun istiyorum ?
benim editlediğim romdaki system / app klasorundeki radyo.apk dosyasını senin roma taşı root explorer yada es dosya yöneticisi ile yapabilirsin

bayfeat

bayfeat

Üye
kardeşim romunu 1 gündür kullanıyorum işlemci davranışı onnemad, minimum 122 mhz, max 1024 mhz ayarladım vebu şekilde herhangibi bir kasma ısınma ile karşılşmadım apolloyu kardırdım poweramp kurdum onuda crakladım sıkıntısız kullanıyorum. :) apollo ve ses yöneticisini kaldırdım. romun içinde war olan tüm sesleri sildim hafıza kartından iki tane yönlendirdim :) şuana kadar bir sıkıntı yok mesaj facebook ve çok çok nadir oyun oynuyorum :D ve hiçbir sıkıntıya rastlamadım. tebrik ederim kardeşim başarılar. :) yanlız 4.2.2 romunun yerini tutamaz kardeşim :) bu arada şimdi fark ettim mesaj yazarken ilk defa gördüm kardeş sol en üstköşede barın olduğu kısımda mesaj yazarken birtane beyaz nokta var gitmiyor mesajlara girince belli mesajlardan çıkınca yok oluyor oluyor :)

Son düzenleme:
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
4.2.2 daha stabil tabiki ama 4.4.2 ninde stabil olabilmesi icin biraz beklemek gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
sir mordred

sir mordred

Üye
kardeşim romunu 1 gündür kullanıyorum işlemci davranışı onnemad, minimum 122 mhz, max 1024 mhz ayarladım vebu şekilde herhangibi bir kasma ısınma ile karşılşmadım apolloyu kardırdım poweramp kurdum onuda crakladım sıkıntısız kullanıyorum. :) apollo ve ses yöneticisini kaldırdım. romun içinde war olan tüm sesleri sildim hafıza kartından iki tane yönlendirdim :) şuana kadar bir sıkıntı yok mesaj facebook ve çok çok nadir oyun oynuyorum :D ve hiçbir sıkıntıya rastlamadım. tebrik ederim kardeşim başarılar. :) yanlız 4.2.2 romunun yerini tutamaz kardeşim :) bu arada şimdi fark ettim mesaj yazarken ilk defa gördüm kardeş sol en üstköşede barın olduğu kısımda mesaj yazarken birtane beyaz nokta var gitmiyor mesajlara girince belli mesajlardan çıkınca yok oluyor oluyor :)

O beyaz noktalar klavye bildirimi

• Beğen

scope_123

Üye
Klavye bildirimi olamaz klavye kapalıyken de var.

• Beğen
sir mordred

sir mordred

Üye

Bayfeat'in karşılaştığı beyaz noktalar kesinlikle klavye bildirimi çünkü dediğine göre mesaj yazarken(klavye açık) beliriyor ama mesajdan çıkınca(klavye kapalı) kayboluyormuş

bayfeat

bayfeat

Üye
O beyaz noktalar klavye bildirimi
kardeşim benim için önemli değil zaten hani söyleyim dedim rahatsız etmiyor :D yorumun ve bilgini paylaştığın için teşekkür ederim :)
kardeş ben direk mesajlar kısmına girdinmi hani orda minik bir nokta oluşuyor büyük bir ihtimal grafiklerden olan bir hatadır o :) çokda büyük sıkıntı değil hani yorumun için teşekkürler :)

sir mordred

sir mordred

Üye
kardeşim benim için önemli değil zaten hani söyleyim dedim rahatsız etmiyor :D yorumun ve bilgini paylaştığın için teşekkür ederim :)

kardeş ben direk mesajlar kısmına girdinmi hani orda minik bir nokta oluşuyor büyük bir ihtimal grafiklerden olan bir hatadır o :) çokda büyük sıkıntı değil hani yorumun için teşekkürler :)

Rica ederim :) ama aklıma şu takıldı bir önceki mesajında bu beyaz noktanın mesaj yazarken oluştuğunu söyledin şimdi ise mesajlara girdiğimde oluşuyor diyorsun tam olarak nasıl oluşuyor açıklayabilirmisin

• Beğen
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Bazi romlarda var @sir mordred usta belkide gapps ile alakali bir durum olabilir sen hangi gapps i flashladiysan arkadsslarda onu kullansin bakalim sonucu ne olacak

scope_123

Üye
Ben normal gapps ile pa gapps ta denedim ikisinde de var nokta sorunu

sir mordred

sir mordred

Üye
Bir link atarsan denesin arkadaslar usta

Hatayı alan Arkadaşların dediğine göre her 2 gapps ilede hatayla karşılaşıyorlarmış ama yinede pa gapps link:
@sir mordred usta kullandigi romun backup dosyasini paylassa iyi olacak

Ben cm account kullandığım için mümkünse hatayı almayan başka bir arkadaş @aJHier @lafactorial yada Eren arkadaşımız paylaşsa daha iyi olacak

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Hatayı alan Arkadaşların dediğine göre her 2 gapps ilede hatayla karşılaşıyorlarmış ama yinede pa gapps link:

Ben cm account kullandığım için mümkünse hatayı almayan başka bir arkadaş @aJHier @lafactorial yada Eren arkadaşımız paylaşsa daha iyi olacak
Tmm usta tsklr

obaspinar

obaspinar

Üye
Bisey sorabilir miyim.. benim telde 6.0.1.0 cwm kurulu cwm 6.0.4.5 e nasil guncellerim odinle mi?? İkinci olarak cwm 6.0.4.5 yukleyince butun romlari kurabiliyor muyuz yani eski cwm ile kurdugumuz romlari?? Simdiden cok tskkrler....

sir mordred

sir mordred

Üye
Bisey sorabilir miyim.. benim telde 6.0.1.0 cwm kurulu cwm 6.0.4.5 e nasil guncellerim odinle mi?? İkinci olarak cwm 6.0.4.5 yukleyince butun romlari kurabiliyor muyuz yani eski cwm ile kurdugumuz romlari?? Simdiden cok tskkrler....

6.0.1.0'ı nasıl kurduysan odinle aynı işlemleri 6.0.4.5 ile yap böulylece cwm güncellemiş olursun ikinci soruna gelirsek tabikide 6.0.4.5 ile tüm romları kurabilirsin zaten yeni cwm sürümleri Otomatik olarak eskiyle uyumlu gelirler yeni çıkan cm sürümleri için(Örneğin cm11) cwm güncellenir

• Beğen
Tepkiler: obaspinar
lafactorial

lafactorial

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mücteba

Üst Alt