Xiaomi

Çinli üretici Xiaomi nin android işletim sistemli akıllı telefonları ile ilgili donanımsal ve yazılımsal herşey.

Xiaomi Android Donanım

Xiaomi' nin Android işletim sistemli cihazları ile ilgili donanımsal bilgiler, sorunlar ve yenilikler.
Konular
71
Konular
71

Xiaomi Android ROM

Xiaomi için Android ROM ları.
Konular
5
Konular
5

Xiaomi Android Yazılım

Android işletim sistemiyle gelen Xiaomi marka akıllı cihazlardaki yazılımsal yenilikler, sorunlar ve destek.
Konular
68
Konular
68

Xiaomi Android Sistem Modifikasyon

Xiaomi akıllı telefonlar üzerinde çalışan Android işletim sistemde yapılabilecek sistem modifikasyonları, bilgileri ve anlatımları.
Konular
54
Konular
54
Normal Konular
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt