[ROM][4.1.2][CM10 Final (EOL)] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Rom Hakkındaki yorumunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    15
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.1.2][CM10 Final (EOL)] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher
Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz gibi daha önceki konumda cm10.1 yayınlamıştım şimdi ise cm10 Final yayınlıyotum nedeni ise sarj konusunda cm10.1 e göre daha iyi olması ve final sürüm olması. Ben elimden geldiğince test etmeye çalıştım tabi gözümden kaçan şeyler olabilir ayrıca android sdk ile ilgili bir sıkıntı olduğu için testi kendi telefonumda yapmak zorunda kaldım ve backup alarak yayınlamak durunmunda kaldım.

ROMUN ÖZELİKLERİ
2014-02-17: BysaliH.v1.1.

• Cm10 final (eol 9) baz alınarak düzenlendi.
  • Touchwiz (S4 Luncher ve S4 tema eklendi).
  • S3 tarzı status bar ve ikonlar eklendi
  • Status bar transparan hale getirildi.
  • Sistem fontu değiştirildi.
  • Boot animator değiştirildi.
  • Görev yöneticisi eklendi.
  • Flash player sisteme eklendi.
  • Xposed modül yükleyici sisteme eklendi.
  • Gereksiz uygulamalar gizlendi.
  • Honeyx7@up 3.0.9 Kernel eklendi.
  • Radyo programı eklendi.
  • Greenify programı sisteme eklendi. (sistem uygulaması haline getirildi.)
  • Sistemde kurulu bütün uygulamalar güncellendi.
  • Romdaki gereksiz uygulamalar kaldırıldı (hafif gapps güncel )
  • Es dosya yöneticisi sistem uygulaması olarak eklendi.
  • Walkman player sisteme eklendi.
  • Aklıma gelenler şimdilik bu kadar siz incelersiniz.
ROMDAN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ

KURULUM

• Cwm Son sürüm kullanın [ ]
    • İndirdiğiniz dosyayı zipten çıkartın.
    • Clockworkmod mod klasörünü sd kartın anadizinine atın.
    • Telefonu recovery modda başlatın.
    • Wipe data / Wipe cache / advenced /wipe dalvik cache yapın.
    • Mounth and Storageden format data /cache ve system yapın.
    • Backup and restore bölümünden romu restore yapın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ahmet.dp, zopcuk91, offzone ve 3 diğerleri

ismailnayir

Kapalı Hesap
romların "Unbelievable" çakması

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
arkadaşım çok teşekkürler cm10.1 olanı kullanıyordum görsellik olsun performans olsun çok güzeldi seni eleştirenlere aldırış etme iyisini biliyorlarsa onlar yapsınlar şimdide bunu deneyeceğim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım çok teşekkürler cm10.1 olanı kullanıyordum görsellik olsun performans olsun çok güzeldi seni eleştirenlere aldırış etme iyisini biliyorlarsa onlar yapsınlar şimdide bunu deneyeceğim
Tsk ederim ustat

scope_123

Üye
Dosya indi 390 mb ama clockworkmod dosyasını zipten çıkarmak istediğimde tanımlanamayan arşiv sorunu diyor ve çıkartamıyorum @Bysalih41 sorun nedir yükleyemedim hala ?? :bann:Arşiv biçimi sorunu ya da sorunlu yazıyor.

kenant

Üye
evet bendede rardan çıkarırken hata verdi

• Beğen
Tepkiler: samsungkullanıcısı
samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
evet arşivden çıkmıyor bu sorunu hallet üstad !

scope_123

Üye
Upload bitince haber verirsen seviniriz kardes

xorhanx194

xorhanx194

Üye
dostum oncelikle cok tesekkurler romun cok hosuma gitti gorselligi guzel cm10.1 uyarlamanı kullandım simdi bunu yukliycem de ufak bi sorum var yazı tipini yani fontu nasıl orjinal haline getirebilirim bunu soylersen cok makbule gecer calısmalarının devamını bekliyorum.

ismailnayir

Kapalı Hesap
android sdk kod mu yazıyorsun
burda yapılan rom+gapps+tema+uygulamaları sisteme taşımısşsın (market ve google sevislerini de taşısaydın iyi olurdu, ücretli uygualama kullanmışsın (greenfly) kişi kendi telefonunda kullanabilr ama yayınlarsa ticari)+ en dikkat çeken Turbo boost

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
dostum oncelikle cok tesekkurler romun cok hosuma gitti gorselligi guzel cm10.1 uyarlamanı kullandım simdi bunu yukliycem de ufak bi sorum var yazı tipini yani fontu nasıl orjinal haline getirebilirim bunu soylersen cok makbule gecer calısmalarının devamını bekliyorum.
Soyleyecegim islem riskli ama sen istersen marketten font programi indir daha iyi olur

anılbaran

anılbaran

Üye
Birbirimizi eleştirirken lütfen kullandığımız sözcüklere dikkat edelim. İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Ahmet.dp, onwake ve hasaneness
samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Romu kurdum ellerine sağlık üstad fakat s3 veya s4 hava durumu yok bide bana sanki biraz kasıyo gibi geldi.radyo işini çözemedim onu nasıl yapcaz internet üzerinden mi yoksa kulaklıkla mı nasıl çalıştırırız bilgi verirsen sevinirim .şimdilik bu kadar karşılaştığım sıkıntılarla yazarım tekrar

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Romu kurdum ellerine sağlık üstad fakat s3 veya s4 hava durumu yok bide bana sanki biraz kasıyo gibi geldi.radyo işini çözemedim onu nasıl yapcaz internet üzerinden mi yoksa kulaklıkla mı nasıl çalıştırırız bilgi verirsen sevinirim .şimdilik bu kadar karşılaştığım sıkıntılarla yazarım tekrar
S4 hava durumunu kaldirdim cok yer kapladigi icin radyo kulaklik tskinca dinleyebilirsin internet radyosu degil en altta hoparlor simgesine tiklarsan ses gelicektir@scope_123 @hasaneness. Cm10 ve cm10.1 i sanirim ikinizde yuklediniz hangisi daha iyi sizce

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

Üst Alt