[ROM][4.1.2][CM10 Final (EOL)] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Rom Hakkındaki yorumunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    15
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Bu romu kullandım ve temple run da hiçbir ekran kalibre sorunu yaşamadım sende nasıl oldu anlamadım. Build prob da low memory ram dizisi görürsen sonundaki true kelimesini false olarak değiştir yeniden başlat saydamlık aktif olacaktır.
bu romu kullanmak istemessin sarj konusunda berbat.Dostum bu xposet yukleyicisi nedir ne ise yarar

scope_123

Üye
Google a xposed yükleyicisi nedir diye yaz uzun yazılar çıkacaktır karşına geniş çaplı bilgi edinirsin kısacası söylim ben yinede özelliştirme yapabiliyorsun custom roma gerek kalmadan custom romdaki özellikleri stock roma alabilirsin mesela. saydam durum çubugu uygulama boyutlarını tablet görünümde bakma dpi ayarlama vs.

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Tlfna cesitli ozellik ekleme araci diyebiliriz

drag10

drag10

Üye
Beyler performans ayarlarini nerden yapicaz daha stabil olmasi icin

aJHier

aJHier

Üye
Beyler performans ayarlarini nerden yapicaz daha stabil olmasi icin

Rom'u düzenleyen arkadas zaten daha performans ayarlarını yapmıstır.
Senn özellikle bişi yapmana gerek yoktur.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Rom'u düzenleyen arkadas zaten daha performans ayarlarını yapmıstır.
Senn özellikle bişi yapmana gerek yoktur.
@aJHier tskler konuya cevap verdigin icin ben elimden gekdigince ayarlamaya calistim en ideal sekilde ayarladim zatenBu rom ile ilgili yapilan yorumlarin cogu olumlu oldugu icin yeni versiyon her an gelebilir :)

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve aJHier
drag10

drag10

Üye
bir an önce gelsin yüklemek istiyorum :D

Mücteba

Mücteba

Üye
salih kardesim cm10 icin olan hurtsky rev9 overclock+bfs kernelin linkini verirsen iyi olur

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi

rev10

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
wifi calisiyormu ve overclock +bfs yani 378 mb ram varmi senide ugrastiriyoruz ama :)
wifide bazen problem çıkarıyor cm10 için

Bu kerneli öneririm her açıdan

Mücteba

Mücteba

Üye
wifide bazen problem çıkarıyor cm10 için

Bu kerneli öneririm her açıdan
bunuda denedim ama islemci ayarinda bi turlu lulcactiveden kurtulamadim ondan degistirdim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
bunuda denedim ama islemci ayarinda bi turlu lulcactiveden kurtulamadim ondan degistirdim
flaslamadan önce wipe cache ve wipe dalvik cache yaptıysan sonra flaslayıp tekrar wipe cache dalvik cache yaptıysan sorun olmaması gerekirV-1.2 cok yakin :) inanmayacaksınız performans gorunum ve sarjv1.2 yayında onay bekliyorArtık yayında)

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve sir mordred
samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Nerede hani ben goremedim ?

Wolf389

Wolf389

Üye
@Bysalih41 Linkleri yenileyebilir misin ?@Bysalih41 bidahaki romda bu touchwizi kullanır mısın

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Tmm kardesim

• Beğen
Tepkiler: Wolf389

sakuraozgun

Üye
Merhabalar Salih hocam. Ellinize koluna sağlık öncelikle. Romunuzun yorumlarını okudum ve indirmeye karar verdim. Fakat link ölmüş haberiniz olsun. Ayrıca cm11 final üzerinde çalışıyormuşsunuz. Sizce en stabil ve sıkıntısı olmayan rom bu rommu şuan için. Cm11 finali zaten bekliyoruz tabikide. Şimdisi için bir fikir almak istiyorum sizden. Eğer bu rom o aradığım uzun ömürlü kullanım için ideal rom ise lütfen bir an önce linkiyi yenileyin :bira:.. İyi çalışmalar...

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Dosya su an elimde yok olan arkadim upload edebilirmi

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
merhaba ben bu romu kuramadım bi türlu bi yardım edermisiniz bana

Üst Alt