[ROM][4.2.2][CM10.1Build3] BysaliH-v1.2.Şarj+Perf+S4 launc,[yeni vers.][08.03.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

clgnkral

clgnkral

Üye
Bu romlarda amaç oyun değil arkadaşlar. Görsellik, performans ve şarjı en iyi duruma getirmeye çalışıyor salih hocam. Ama oyun için ayrı romlar var deneyebilirsiniz. Ben denemediğimden herhangi bir tavsiyem yok.

• Beğen
Tepkiler: tayren

tayren

tayren

Üye
Bu romlarda amaç oyun değil arkadaşlar. Görsellik, performans ve şarjı en iyi duruma getirmeye çalışıyor salih hocam. Ama oyun için ayrı romlar var deneyebilirsiniz. Ben denemediğimden herhangi bir tavsiyem yok.

Aynen kardesim

Mücteba

Mücteba

Üye
Arkadaşlar oyun performansı hakkında deneyenler bilgi verebilir mi?
suan cm10 ele alarak bı oyun romu yapıyorum ve cok fena gılıyor ozellıkle salıh kardesımın denemısı ıcın lınk atıcam (tabı ısterse :)

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
suan cm10 ele alarak bı oyun romu yapıyorum ve cok fena gılıyor ozellıkle salıh kardesımın denemısı ıcın lınk atıcam (tabı ısterse :)
Su an sadece cm11 e yogunlastim ama seni kirmam denerim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Ok

basatoguz

basatoguz

Üye
Notlarda ya da sms de yazan numaralar gri renkde olduğu için okunmuyor bunu değiştirmenin yolu var mi

basatoguz

basatoguz

Üye
Numaranın okunmaması Temadan kaynaklı bilginize arkadaşlar temayı değiştirdim renk değişti

Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
Numaranın okunmaması Temadan kaynaklı bilginize arkadaşlar temayı değiştirdim renk değişti

Ama temayı seviyorum ben ya :D ... Bende şuan onu soruyorum Salih abiye..

Edit : Dediğini yaptım tema aynı kaldı gibi ama değişti o grilik eyvallah kardeşim kaç gündür deli etti bu beni.. Bankada rezil olmuştum :)

Son düzenleme:
Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
Tema değiştirince galeri kamera dosyalarım iconları falan sıfırlandı bi tuhaf oldu ya telefon.. Salih abi Allah aşkına bu iş için küçük bir şey yapsan da flashlasak..

tayren

tayren

Üye
Tema değiştirince galeri kamera dosyalarım iconları falan sıfırlandı bi tuhaf oldu ya telefon.. Salih abi Allah aşkına bu iş için küçük bir şey yapsan da flashlasak..
Az bekle daha guzeli geliyo :)

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Cm11 de calisiyorum arkadaslar bir haftayi bulur

• Beğen

mustafaysu

Üye
kardeşim rom çok hoşuma gitti fakat biraz işlemciden kıssak daha iyi olmaz mı? 1.8 biraz fazla geliyor, yani ısınma problemine ve batarya problemine çare olmaz mı? geliştirici snsin tabi bilmiyorum daha düşük bir hız nasıl etkiler kullanıcyı, rom gayet hoşuma gitti fakat googleplayden indirdiğim bazı uygulamalarda hata verdi, indirilemedi vs vs, indirior kuramıyor hata veriyor bikaç kez deneyince düzeliyor bazen

genel olarak güzel rom çok teşekkür ederim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Ben tsk ederin yirumun icin tam stabil olmasada fena bir rom degil ama bir hafta icinde cn11 v2 yayinlamayi planliyorum bir aksilik olmazsa

• Beğen
sir mordred

sir mordred

Üye
kardeşim rom çok hoşuma gitti fakat biraz işlemciden kıssak daha iyi olmaz mı? 1.8 biraz fazla geliyor, yani ısınma problemine ve batarya problemine çare olmaz mı? geliştirici snsin tabi bilmiyorum daha düşük bir hız nasıl etkiler kullanıcyı, rom gayet hoşuma gitti fakat googleplayden indirdiğim bazı uygulamalarda hata verdi, indirilemedi vs vs, indirior kuramıyor hata veriyor bikaç kez deneyince düzeliyor bazen

İşlemci hızını kendin ayarlayabilirsin
Ayarlar > performans > işlemci

tayren

tayren

Üye
Ben tsk ederin yirumun icin tam stabil olmasada fena bir rom degil ama bir hafta icinde cn11 v2 yayinlamayi planliyorum bir aksilik olmazsa

İnsallah kardesim beklemedeyiz

Cwm gir wipe factry reset wipe cache yap restart yap duzelmesi lazmGoogle play hatasi icin ama

Üst Alt