[ROM][4.1.2][CM10 Final (EOL)] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Rom Hakkındaki yorumunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    15

cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşlar duvar kağıdı nasıl tam ekran yapılıyor yada hangi uygulama gerekli yardımcı olabilir misiniz normalde yapınca ekran çözünürlüğü düşüyor kırpıyor yani

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
'Cymera' yükle sonra aç programi paylaşa bas üstten ikinci tam ekran oluyo ona bas tamamdir

cadde19

cadde19

Üye
Cymera programından yapınca da tam ekran olmuyor ayrıca Ana ekrana basınca da kırpıyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Resimi 400x800 olarak yeniden boyutlandir :)

cadde19

cadde19

Üye
Varmı bu Cymera uygulamasında boyutlandırma bulamadım da nasıl yapacağız

hayaTSensin61

Üye
teşekkürler..

cenk_iscan

Üye
@Bysalih41 elinize sağlık hoş rom olmuş.Gereksiz olan şeylerı iyi kırpmışsınız.Bir sorum olacak.Hafızayı sd kartla er değiştirmek için ne yapmamız lazım?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
@Bysalih41 elinize sağlık hoş rom olmuş.Gereksiz olan şeylerı iyi kırpmışsınız.Bir sorum olacak.Hafızayı sd kartla er değiştirmek için ne yapmamız lazım?
tşkler forumu araştırırsanız yazıyor

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Rom gercekten guzel ama iki sorum olacak
1- bu ekran kalibrasyonunu nasil yapcaz temple run real racing gibi oyunlarda surekli saga cekigor deli oluyorum
2-bu durum cubugunu nasil seffa yapabilirm attigin resimlerdeki gibi

scope_123

Üye
1- bu ekran kalibrasyonunu nasil yapcaz temple run real racing gibi oyunlarda surekli saga cekigor deli oluyorum
Bu romu kullandım ve temple run da hiçbir ekran kalibre sorunu yaşamadım sende nasıl oldu anlamadım. Build prob da low memory ram dizisi görürsen sonundaki true kelimesini false olarak değiştir yeniden başlat saydamlık aktif olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-
hasaneness

hasaneness

Üye
Bu romu kullandım ve temple run da hiçbir ekran kalibre sorunu yaşamadım sende nasıl oldu anlamadım. Build prob da low memory ram dizisi görürsen sonundaki true kelimesini false olarak değiştir yeniden başlat saydamlık aktif olacaktır.
Bu saydamlik bulild proptan sadece cm11 de oluyor diye biloyorum ama.

sir mordred

sir mordred

Üye

Bu saydamlik bulild proptan sadece cm11 de oluyor diye biloyorum ama.

Kesinlikle saydam durum çubuğu sadece cm11'de yapıpabilen bir olay ama diğer romlardada xposed yada mod kullanilarak yapildigina şahit oldum

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
aJHier

aJHier

Üye
xposed'le oluyor ben cm10 da ve cm10.1 de denedim ama stabilitesi zayıf geldi.

Bu arada Rom güzel gözüküyor ama bence cm10 yerine cm11'e yapsan daha iyi olur.
tabi sana kalmış.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle saydam durum çubuğu sadece cm11'de yapıpabilen bir olay ama diğer romlardada xposed yada mod kullanilarak yapildigina şahit oldum
Xposed modulu ile yapilir birkac yolu var tabi ama xposed uygulamasindan xblast ile de yapabilirsiniz.
Cm11 finali bekliyorum ama yarin cm11 unoffical icin calismalara baslamayi dusunuyorum. Cm11 final cikinca yeni versiyon ile final yapmak amacim ayrica cm11 de neler olmasi gerektigi hakkinda fikirlerinize ihtiyacim var size gire cm11 de neler olmali
tabi sana kalmış.

tabi sana kalmış.
Cm11 uzerinde calismaya basladim bir aksilik olmassa en gec bir kac gun icinde yayinlamayi dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: bilen19

scope_123

Üye
Beyler pardon konuları karıştırdık yanlış bilgi verdik kusura bakmayın

Üst Alt