[ROM][4.2.2][CM10.1Build3] BysaliH-v1.0.0 Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Romu Nasıl buldunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    23
tayren

tayren

Üye
Linkten dosyayi indir zipten cikar sd carta klasor olarak at cwm sob surumu kurdugunu ve cwmde baslattigini var sayarak soyluyorum wipe data wipe cache vipe dalvik cache yap advenced format sidtem data ve cache yap backup and restoreden restore yap tlf nu yeniden baslat tamamdirYeni vers yakinda
oy oy oyyy :D kolay gelsin

clgnkral

clgnkral

Üye
Görünüm olarak hoş ama bazı takılmalar ve donmalar oluyor. Ayarlarımı kişiselleştirirken " ayarlar maalesef durdu" hatası aldım. Ama tabiki bi deneyin derim.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Görünüm olarak hoş ama bazı takılmalar ve donmalar oluyor. Ayarlarımı kişiselleştirirken " ayarlar maalesef durdu" hatası aldım. Ama tabiki bi deneyin derim.
Tsklr yorumun icin

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
@Bysalih41 TŞK YUKLEYIP YORUM YAZARIM:maxicep:

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Tmm tsklr

+Furkan

+Furkan

Üye
İON rom oldugundan ram fazla kullanılıyor Salih hocam buda oyunlarda (normal oyunlarda Orn : Clash of clans) kasmaya sebep oluyor sırf oyun romu değil diye yuklemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Karar senin kardesim

byozzy

Üye
Romu kurdum ama görev yönetisi uygulaması yok, nasıl düzeltebiliriz

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
System app ye kendin atabilirsin

byozzy

Üye
Birşey daha sorabilir miyim, telefondaki bilgilerimi ve verilerimi silmeden. Romu hızlandırmak için gereksiz dosyaları nasıl silebilirim. Yani roma Format atmak gibi

hasaneness

hasaneness

Üye
Birşey daha sorabilir miyim, telefondaki bilgilerimi ve verilerimi silmeden. Romu hızlandırmak için gereksiz dosyaları nasıl silebilirim. Yani roma Format atmak gibi
Clean master kullan bayagi bi temizlik yapar.
Link2sd sayesinde kullanmadigin sistem uygulamalarinida kaldirabilirsin.
Ne yaparsan yap trim destegi yoksa rom max. 2 ay dayanır.

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Wipe cache wipe dalvik cache yap

byozzy

Üye
Teşekkür ederim ilginiz için emeğinize sağlık. Az ram harcayan bir rom önerebilir misiniz

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Az ram harcayan rom yoktur rami yukseltmek icin derlenen kernel vardir yusek mb li kernel kur

sakuraozgun

Üye
Hocam bu final sürümü mü acaba?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Hayir build4 son cikan surum

sakuraozgun

Üye
build 4 sürümünü bulamıyorum hocam. yayınlamadınızmı daha. eğer yayınlamışsanız link verebilirmisiniz?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Yayinlamadim

Üst Alt