[ROM][4.4.2][CM11 Unofficial 11.03.2014] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Rom hakkindaki dusunceniz nedir.?

• Kullanılan toplam oy
    41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.4.2][CM11 Unofficial 11.03.2014] BysaliH-v1.1. Stabil Şarj+Performans+S4 luncher
  1. Arkadaşlar Merhaba,

Bildiğiniz gibi daha önceki konumda cm10.1 yayınlamıştım şimdi ise cm11 Üzerindeki çalışmamı yayınlıyorum. Bir sonraki güncelleme isteklere göre ve hata raporuna göre düzenlenecektir. Oldukça seri şarj konusunda azda olsa iyileştirme yapıldı.
ROMUN ÖZELİKLERİ
2014-03-23: BysaliH.v1.1

• Cm11 unoffical 11.03.2014 ( beamkat v10 )
  • hurtsky 3.83 kernel
  • Built prop düzenlemeleri
  • 3g hızı arttırıldı.
  • Wifi alanı genişletildi.
  • TTpot müzik player eklendi.
  • Bir çok script eklendi.

ROMUN ÖZELİKLERİ
2014-02-27: BysaliH.v1.0

• Cm11 Unofficial baz alınarak düzenlendi.
  • Touchwiz (S4 Luncher ve S4 tema eklendi).
  • Sistem fontu değiştirildi.
  • Boot animation değiştirildi.
  • Görev yöneticisi eklendi.
  • Hurtsky v1.0.0 3.4.80 kernel eklendi.
  • Gereksiz uygulamalar gizlendi.
  • Radyo programı eklendi. (Türkçe )
  • Greenify uygulaması sisteme eklendi. (sistem uygulaması haline getirildi.)
  • Sistemde kurulu bütün uygulamalar güncellendi.
  • Romdaki gereksiz uygulamalar kaldırıldı (hafif gapps güncel )
  • Es dosya yöneticisi sistem uygulaması olarak eklendi.
  • Aklıma gelenler şimdilik bu kadar siz incelersiniz.
ROMDAN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ

KURULUM

1. Cwm Son sürüm kullanın [ ]
  2. Wipe data/wipe cache / advenced / wipe dalvik cache yapin.
  3. Mounth and storage den format system/ format cache / format data yapın.
  4. Backup and restoreden restore yapın.
  5. Telefonu yeniden başlatın.

• [ ] 2014-02-27: BysaliH.v1.0

• [ ] 2014-03-23: BysaliH.v1.1

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali Egemen, cemkondu, tedirgin1111 ve 6 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

aJHier

aJHier

Üye
birkaç Sorum var.
Neden Hurtsky'in v1.0.1 versiyonunu eklemedin , Buna göre daha mı Kötü?
ikinci olarak bnm için antutu skorunun detaylarının oldugu kısmın fotografını Çekip atabilir misin?
ve Greenify (donation) mu?

bu arada Rom güzel gözünüyor. Kurmayı düşünüyorum.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
birkaç Sorum var.
Neden Hurtsky'in v1.0.1 versiyonunu eklemedin , Buna göre daha mı Kötü?
ikinci olarak bnm için antutu skorunun detaylarının oldugu kısmın fotografını Çekip atabilir misin?
ve Greenify (donation) mu?

bu arada Rom güzel gözünüyor. Kurmayı düşünüyorum.
1.0 dan daha iyi performans aldim grenify danationdur evet ve sisteme dahil ettim antutu skoru bu roma aittir su an tlfdan yaziyorum ama detayini da eklerimistersrn

bayfeat

bayfeat

Üye
hayırlı olsun hepimize hemen deniyorum :)

aJHier

aJHier

Üye
1.0 dan daha iyi performans aldim grenify danationdur evet ve sisteme dahil ettim antutu skoru bu roma aittir su an tlfdan yaziyorum ama detayini da eklerimistersrn

müsait bir zamanda resim eklersen çok iyi olur:)

hasaneness

hasaneness

Üye
Ellerine saglik harika gorunuyor.
Art sorunsuz calisiyormu?
Bide daha onceki romlarinda wipe data yapmadigimda google playden hata aldim tekrar wipe data yapmama gerek varmi?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun hepimize hemen deniyorum :)
Sonucunu bildirirsen sevinirim eksiklerini ve nelerin eklenmesi gerektigi hakkinda fikirlerini

Ellerine saglik harika gorunuyor.
Art sorunsuz calisiyormu?
Bide daha onceki romlarinda wipe data yapmadigimda google playden hata aldim tekrar wipe data yapmama gerek varmi?
Temiz bir kurulum icin yapmalisin

Art calisiyor fakat her uygulamada destegi yok malesef

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
aJHier

aJHier

Üye
kurdum.
Açılış ekranı hoşuma çok Hoşuma gitti.
ancak yazı tipini begenmedim. Onu nasıl degiştirebilirim ?
antutudan 1.8 deydin 8000 aldı.

sir mordred

sir mordred

Üye
Ellerine sağlık @Bysalih41 rom için tebrikler :bira:
kurdum.

Galaxy w ile antutuda 8000 skor gerçekten iyi arkadaşlar bu sonuç bize şunu gosterirki romlarımız gerçekten sağlam bun un için arcoya gerçekten bir şükran borçluyuz(hem telefonun performansı yüksek hem en son android deneyimini tadıyoruz) bazen xda'da diğer cihazların forumlarında geziyorum adamların romları gerçekten kötü kimi romlarda kamera çalışmıyor kimisinde wifi bağlanmıyor şükürler olsunki biz böyle sorunlarla karşılaşmıyoruz arco gerçekten samsungun 2.3'de bıraktığı bu telefona 2, hayatı verdi

• Beğen
Tepkiler: hasaneness, bayfeat ve aJHier

scope_123

Üye
cm11 iyi fakat şu art tam anlamıyla iyi değil olsa harika olur. Arkadaşlar elbet bir gün istediğimizi alıcaz sabrın sonu selamettir.Çok müzik dinleyen biri olduğum için cm 11 şu anlık benim için yok. Kulaklığı takıyorum hoparlörden çalıyor olacak iş değil. Yeni sürümde bu giderilmemiş olursa vay halimize.

sir mordred

sir mordred

Üye
cm11 iyi fakat şu art tam anlamıyla iyi değil olsa harika olur. Arkadaşlar elbet bir gün istediğimizi alıcaz sabrın sonu selamettir.Çok müzik dinleyen biri olduğum için cm 11 şu anlık benim için yok. Kulaklığı takıyorum hoparlörden çalıyor olacak iş değil. Yeni sürümde bu giderilmemiş olursa vay halimize.

İlginç ben yaklaşık 1 aydır saf cm11 kullaniyorum ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım belkide sorun editlenmiş romlardan kaynaklıdır

• Beğen
Tepkiler: aJHier

scope_123

Üye
İlginç ben yaklaşık 1 aydır saf cm11 kullaniyorum ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım belkide sorun editlenmiş romlardan kaynaklıdır
saf kullanıyorum dalvik ve art de şu an bu sorun var.Aryıca beyaz nokta sorunu hiç bir sistem uygulamasını kaldırmamama rağmen kernel yüklemediğim halde beyaz nokta var.

sir mordred

sir mordred

Üye
saf kullanıyorum dalvik ve art de şu an bu sorun var.Aryıca beyaz nokta sorunu hiç bir sistem uygulamasını kaldırmamama rağmen kernel yüklemediğim halde beyaz nokta var.

Dediğim gibi ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ama sorun donanimsal olarakda kaynaklaniyor olabilir eğer kulaklik yada kulaklik girişi arızalı ise telefon kulaklığı algılamayacaktır ve bu sebeptende haliyle sesi hoparlöre verecektir grafik hatalarına gelirsek bende karşılaşıyorum hem kendi tarayıcısında hemde chrome tarayıcıda bu yüzden raporda ettim. Ama beyaz nokta hatasını burda bazı arkadaşlar alırken bazılarıda almıyprlar örneğin @aJHier sorunu çözdüğünü söyledi galiba artık karşılaşmıyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
kurdum.
Google playdan font installer uygulamasini kullanabilirsin
Ellerine sağlık @Bysalih41 rom için tebrikler :bira:

Galaxy w ile antutuda 8000 skor gerçekten iyi arkadaşlar bu sonuç bize şunu gosterirki romlarımız gerçekten sağlam bun un için arcoya gerçekten bir şükran borçluyuz(hem telefonun performansı yüksek hem en son android deneyimini tadıyoruz) bazen xda'da diğer cihazların forumlarında geziyorum adamların romları gerçekten kötü kimi romlarda kamera çalışmıyor kimisinde wifi bağlanmıyor şükürler olsunki biz böyle sorunlarla karşılaşmıyoruz arco gerçekten samsungun 2.3'de bıraktığı bu telefona 2, hayatı verdi
Kesinlikle haklisin usta tskr ederim

hasaneness

hasaneness

Üye
Arconun bu suskunlugu bize hediye vermesi olsa keske

Üst Alt