[ROM][4.2.2][CM10.1Build3] BysaliH-v1.0.0 Stabil Şarj+Performans+S4 luncher

Sponsorlu Bağlantılar

Romu Nasıl buldunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    23

tayren

tayren

Üye
İnsallah beklemek lazim biraz daha

• Beğen
Tepkiler: Mücteba
Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
dostum rom sağlam durmakta. eline yüzüne gözüne sağlık ;). dün bir arkadaşımla da senin bu rom'u çekiştirdik :) .. bir iki şey soracağım müsaitsen, mesaj attım ben sana..

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
dostum rom sağlam durmakta. eline yüzüne gözüne sağlık ;). dün bir arkadaşımla da senin bu rom'u çekiştirdik :) .. bir iki şey soracağım müsaitsen, mesaj attım ben sana..
Musaitim tabi

Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
hasaneness, D.A.R.K.O, BysaliH41 benim cahilliğime katlanıp bana yardım ettiğiniz için (özellikle enes sen :) ) hepinize çok teşekkür ederim iyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve Mücteba
Mücteba

Mücteba

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Ali Egemen
drag10

drag10

Üye
kardeşim cm 11 çalışman bitti mi bittiyse paylaşırmısın yüklemeyi düşünüyorum da

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
hasaneness

hasaneness

Üye
hasaneness, D.A.R.K.O, BysaliH41 benim cahilliğime katlanıp bana yardım ettiğiniz için (özellikle enes sen :) ) hepinize çok teşekkür ederim iyi forumlar..
Onemli degil bunu zahmet olarak degil dost yardimi olarak gör

• Beğen
Tepkiler: Ali Egemen
drag10

drag10

Üye
Ne zmn paylasacaksin

tayren

tayren

Üye
Arkadaslar paylaşımlar yenilendiğin de 1.sayfada yeni link olarak görünür zaten:)

drag10

drag10

Üye
Peki stabilitesi nasil gecislerde ve ozellikle oyunlarda

BeatsBox

BeatsBox

Üye
ben kuramadım detaylı anlatırmısın

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
ben kuramadım detaylı anlatırmısın
Linkten dosyayi indir zipten cikar sd carta klasor olarak at cwm sob surumu kurdugunu ve cwmde baslattigini var sayarak soyluyorum wipe data wipe cache vipe dalvik cache yap advenced format sidtem data ve cache yap backup and restoreden restore yap tlf nu yeniden baslat tamamdirYeni vers yakinda

• Beğen
Tepkiler: tayren ve hasaneness

cntr555

Üye
Ustam, radyo programınız çok güzelmiş...apk sını yükleyebilirmisiniz...

Üst Alt