[ROM][4.1.2][CM10 Final ] [ BysaliH-v1.2.] [ S4 luncher + Xperia Z1 uygulamalaarı ]

Sponsorlu Bağlantılar

BhaYzc

BhaYzc

Üye
Abi vallahi telefonu değiştirecektim senin bu romu şimdi kurdum sen naptın böyle ya ellerine sağlık telefon çok canlı görüntü dehşet biraz şahsi kişiselleştirme ile fazlasıyla yeterli geldi bana Allah razı olsun ...

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Begendigine sevindim kardesim

• Beğen
Tepkiler: BhaYzc
BhaYzc

BhaYzc

Üye
Begendigine sevindim kardesim

Beğenmek ne kelime abi donma takılma sıfır görüntü 10 üzerinden 10 şimdi uygulamalarımı kuruyorum Not: google play store sorunsuz çalışmakta abi rica etsem henüz hattımı takmadım tele mesajlarda mesaj simgesi üzerinde bildirim görünüyor mu :) oda varsa VAZGEÇİLMEZ BİR ROM!

edit: MESAJ BİLDİRİMİ VAR ABİ SEN HARİKASIN!!!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bysalih41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Begendigine sevindim tsklr kardesim

Legendary.

Legendary.

Üye
restore olayı nasıl oluyor biri açıklayabilir mi acil lütfen@Bysalih41 Hocam restore olayı nasıl olacak telefon açılmıyor şuan işlemlerde doğru gittim ama restore olayında hata yaptım galiba yardım eder misiniz

wonderoguz

Üye
salih hocam rom cok guzel ama şarjı cok hızlı gidiyo onu nasıl yapıcaz yaa ve o kadar rom denedım en guzeli buydu ellerine sağlık

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
restore olayı nasıl oluyor biri açıklayabilir mi acil lütfen@Bysalih41 Hocam restore olayı nasıl olacak telefon açılmıyor şuan işlemlerde doğru gittim ama restore olayında hata yaptım galiba yardım eder misiniz

Zipten cikan iki klasor varsa ikinciyi at sd carta
salih hocam rom cok guzel ama şarjı cok hızlı gidiyo onu nasıl yapıcaz yaa ve o kadar rom denedım en guzeli buydu ellerine sağlık
Grenify kullan

• Beğen
Tepkiler: Mücteba

wonderoguz

Üye
Actim onu fakat tum uygulamalari uyut diye bir sey yok artiya tikliyorum uygulamayi baslat ve bu bildirime tikla dio yapiyorum ama fark olmuyo cok hizli iniyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Artiya tikla uygulamayi sec sagda okeyleme tusuna bas

wonderoguz

Üye
Denicm tekrar cok saol cunku bnm batatya orjinal degil ondan dolayi sarj a onem veriyorum ve sarj konusunda en iyi rpm unuz hangisi hocam ve rom degistirmek zarar verirmi

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Cm10.1

wonderoguz

Üye
Bu romu cok beğendim fakat sarj konusunda ikilemde kaldm bir bu var aklımda birde 10.1 var salih hocam hangisini önerirsiniz bu rom en iyisi demissiniz ama 10.1 dıosunz. birde bu romda klavyeyi değiştirebiliyomuyuz şimdiden teşekkürler..

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Klavye degisebilir bu rom daha iyi

wonderoguz

Üye
Benm telefonumda orjinal batarya yok o yuzden hizli gidiyo orjinal romda beni idare ediyo fakat kasmalar falan basladi degostirmek istiyorum yazilimi bayada rom denedim telefon elimde kalicak die korkuyorum o yuzddn bunu yuklersem daha degiatirmicem ama sarji cok hizli iniyordu sizde kac saat gidiyor hocam. cok soru soruyorum kusura bakmayin ama emin olmak istiyorumsalih hocam rom u ilk kurdugumda indirebiliyodum google playden fakat suan indiremiyorum

byozzy

Üye
Galeri değiştirme imkanı var mı acaba nasıl yapabiliriz

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Apksini system app den silip yerine baskasini koyablirsin.

wonderoguz

Üye
salih hocam sd kartı görmüyor farklı bi sd kart takıyorum ama görmüyorgoogle play e girmiyo ve sd kartı girmiyo

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
nostalji

Üst Alt