Galaxy S4 Mini İ9190 [ROM] S5 “S-T-E” ROM v4.4 (Galaxy S4 Mini)

Sponsorlu Bağlantılar

sublieutenant

sublieutenant

Üye
güzelim bu romda ekstra modlar var, açıklamada okumadınmı? tabiiki bekleme çubuğu orjinalindeki ile aynı. ben ios modu kullanıyorum. orjinallere karşı olduğumu söylemiştim :)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Daha öncede nokia kullandığım için bu durum çubuğu yabancı gelmiyor o yüzden böylesi daha iyi. Ana sayfa dışındaki her yerde saat bekleme çubuğunda ortadadır. anasayfada istemediğimden kaldırdım
normal sağ tarafa alınıyomu
Normali zaten sana hepsi sağda gelecek, solda 3.parti uygulamaları var

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
klavyesi nasıl peki stock klavyemi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Senin şuan kullandığın stock sürümden fazlası var eksiği yok. yabancılık çekeceğin tek yer Ayarlar paneli olacak. diğer herşeyi birebir aynı
Ama dersen kilit ekranına ben hayat hikayemi yazmak istiyorum, bunu tavsiye ederim ;

orjinali herzaman iyidir. ama arada değişiklik şart

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
Senin şuan kullandığın stock sürümden fazlası var eksiği yok. yabancılık çekeceğin tek yer Ayarlar paneli olacak. diğer herşeyi birebir aynı
Ama dersen kilit ekranına ben hayat hikayemi yazmak istiyorum, bunu tavsiye ederim ;
ahaha o kadarda değil kardeşim yazı yazılıyosa sorun yok :)
rom dosyasını zip yapamıyorm ya

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant

metilus

Üye
Kardesim bisey soducam simdi ben a5 rom kullaniyorum ondan oncede cm12.1+faktion kernel kullaniyordum
ilk sorum
kernel atilabiliyormu
Ikinci sorum
cm12.1 ve a5 romdan ustunmu

baskahmet

baskahmet

Üye
Kardesim bisey soducam simdi ben a5 rom kullaniyorum ondan oncede cm12.1+faktion kernel kullaniyordum
ilk sorum
kernel atilabiliyormu
Ikinci sorum
cm12.1 ve a5 romdan ustunmu
Bu rom cm12 ve a5 romuna göre daha hızlı.Kasmıyor. Fakat 1-2 hafta kullandıktan sonra takılmalar başladı bende. Şarjı gayet yeterli.
Kernel desteği yok maalesef

nanotex

nanotex

Üye
Beyler romda bi ağırlık var ya. Dokunmaya geç tepkiyor. Kasıyor da olabilir güvenemiyorum..

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Beyler romda bi ağırlık var ya. Dokunmaya geç tepkiyor. Kasıyor da olabilir güvenemiyorum..
Güvenemiyorum bohta çıkabilir diyorsun yani :D
S5 Lollipop port v4.1 veya a5 romunu öneririm.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: nanotex

metilus

Üye
Tek cozum cm12.1 + faktion kernel
yalniz kernelin hemen arkasindan kernel audiatoru yukle

baskahmet

baskahmet

Üye
A5 romunu denedim şarj kullanımı hoşuma gitmedi. s5 4.1 i denemek istiyorum bakalım.

Dostum dosyaları bana linkleyebilirsen denemek isterim.
Cm12.1 ve f4k kernel gayet başarılı fakat şarj konusunda seni üzebilir.
Şarj+performansı dengeli istiyorsan rusya son sürüm stock kullanabilirsin

Üst Alt