Türkiye Televizyonu Uygulaması Mağazada Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende beyaz oluyor, belki modu c uyguladın ondan olabilirmi benim mod e kurulu.

- - - Eklendi - - -

akın 5800 içinde indirenlerden yorum yazmalarını isteyebilirsin bence, ben yorumumu yaptım abimin tele kurdum çalışıyor ve sorun yok, birçok olumsuz yorum var niye bu şekilde yorum yapmışlar onuda anlamadım

Ekli dosyalar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
zannetmem ama benim dll ler johlogtan farklı ben o dll leri kullanmıyorum maximod takı dll leri kendim sıfırdan modladim

muratgn

Üye
hocam çok güzel uygulama teşekkürler fakat kanallardan hangisini tıklarsam tıklayayım hepsinde aynı hatayı veriyor. varsayılan bağlantıyı belirleyin tarzında bir uyarı veriyor. Bunun ayarını nerden yapıyoruz ben ayarlardan falan kurcaladım ama bulamadım. programın içinde de öyle bir menü göremedim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hocam çok güzel uygulama teşekkürler fakat kanallardan hangisini tıklarsam tıklayayım hepsinde aynı hatayı veriyor. varsayılan bağlantıyı belirleyin tarzında bir uyarı veriyor. Bunun ayarını nerden yapıyoruz ben ayarlardan falan kurcaladım ama bulamadım. programın içinde de öyle bir menü göremedim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

ayarlar-uygulama ayarları-videolar-erişim noktası seç

MaxipmaN

Üye
hackli yüklenmiyordu soft attım anca yükledim dün akşam

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Kampanya bittiğine göre :locked: olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Üst Alt