Türkiye Televizyonu Uygulaması Mağazada Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız. Yayınları bizzat kendi yapma imkanım olsa kesintisiz olurdu. Tivibu dan farkı olmazdı zaten o zaman ki o da beni aşar :D

mhizlim

Üye
[h=1]SPB TV uygulaması var kanalları kendi yayınlıyor aynı anda ikisini de oynatıyorsun vs... ama nasıl var türkçe kanal yok denecek kadar az. Bir kaç trt kanalı ve bir kaç ulusal kanal daha 3-5'i geçmez.
Türkiye televizyonu baya geniş kanal içeriği var ve senin için birileri sürekli bu linkleri güncelliyor, bence bunu alacak kişileri bilinçlen dirilse şikayet yerine ne olduğunu anlayabilecek ve bunu göze alabilecek sorunsuz bir kullanıcı kitlesi yaratılsa daha iyi olurdu böyle riskler paylaşılmış oldurdu. Belki biraz kullanıcı sayısı düşebilirdi ama sonunda kimsede değmedi veya bir daha almam gibi şeyler söylemezdi.
[/h]İma edilen içerikten hareketle, sen bize bu kadar kanal vadettin ama hani çalışmıyor, boş program satıyorsun gibi lafların ardı arkası başka türlü kesilmez.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
ben onları göze aldım zaten. Bir yandan hergün şikayet emaili geliyordu. Yok o açılmıyor bu açılmıyor diye. Sonra şöyle şöyle yapın akış ayarlarını açın vs dedikten sonra sorun çözülüyordu.
2.3 sürümüne güncelledim. 1 haftaya gelir mağazaya. Ayarları yapılmasını anlattım içinde biraz.

arslanla

arslanla

Üye
:tşk: Akın benim tel şuan elimde değil hafta sonu elime geçecek acaba kampanyayı pazar gününe kadar devam ettirebilir misin?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
devam edecek :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla
aslankaplants

aslankaplants

Üye
hemen açıp yazıyorum yorumu

- - - Eklendi - - -

:) 61. mesaj benim trabzon:)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
bu uygulaman çok güzel zaten :oke: çok işime yarıyor :)

hidayet02

hidayet02

Üye
Hidayet1985 Olarak Yorumumu Yazdım ve Puanlamamı Yaptım. Akın Uygulama Açılırken Uygulamanın Çalışması İçin Gerekli Ayarların Nasıl Yapılacağına Dair Bilgi Verirsen Belki Olumsuz Yorum Yazanlar Azalır:)

u_cosar

u_cosar

Üye
:tşk:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
2.3 de başka ne gibi yenilikler yaptın dostum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler :)
64. Yorum Benim :) (tunahan_tusem_42)

benighted

benighted

Üye
mac var star da tam buradan bakayim dedim ki star sunuculari calismiyor boyle sansin...

tengin

Üye
:tşk: Emeğine Şağık

hidayet02

hidayet02

Üye
Star'ın Yeni Adresleri Aşağıdadır...

• Beğen
Tepkiler: akinorta
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Thanx. :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
2.3 mağazada yayınlandı paralı olmadan indirin. Bir kaç güne kampanya bitecektir.

emreli01

emreli01

Üye
:tşk::alkis

benighted

benighted

Üye
tesekkurler akin umarim kampanyanun karsiligini almissindir.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
evet yorumlar açısından güzel oldu. Ayarsız yorumlar biraz gözden kayboldu. Şuan kazanç yok zaten. Ama nokiaya sinirliyim bu sefer şu güne kadar hiçbir kazancımı ödemedi daha.

Üst Alt