Türkiye Televizyonu Uygulaması Mağazada Ücretsiz

• 20 Eylül 2012
  • 7212 Okunma
  • 88 Cevap

1. Başlıkta da belirttiğim üzere kısa bir kampanya düzenledim ve uygulamayı ücretsiz yaptım. Bir kaç gün böyle devam edecek.

Tabi sizden bir ricam var. Forumdan yüklediğiniz 2.0 sürümünü kaldırın ve mağazadan 2.1 sürümünü indirin. Çünkü kaldırmadan mağazadakini kuramazsınız.

Gelelim en önemli kısıma sizden ricam mağazada yorum yapmanız. Beni çok onurlandıracaksınız.

Herkese teşekkür ediyorum...
    Saygılar.

http://store.ovi.com/content/281206?clickSource=search&pos=1

Yazan: akinorta
  2. teşekkürler arkadaşım emeğin için :D

3. Nokia store'dan yorumlara baktım da iyice haşlamışlar :ehe. Ne olacak linkler değişiyor, kanal yayını kesiyor vs... ne yapacaksın.

4. CanKartaL bunu beğendi.
  5. :tşk:

6. Verdiginiz linkden bi türlu indirme olmuyo.buraya koysanız biz yorumu oraya yapsak ?

7. Bağlantıyı düzelttim. Şimdi deneyin. Opera Mini'den tıklayın direkt Mağaza açılsın:oke:.

8. İlgi için teşekkür ederim ama ben oviden genel olarak indirme yapamıyorum.uygun cihazı seçiyorum ve indir diyorum ama bi türlü kaydet penceresi gelmiyor.cihazım c6-01 belle program opera next

9. yorum yapilmis ve oy verilmistir hocam bu kampanyada umarim uyelerimizn katkisiyla umarim biraz onplana cikarsin.

10. indirdim yorumumu da yazıyorum birazdan :) eline sağlık tekrar.

11. bende ovi hiç açılmıyor.c6 var.format attktan snra çalışmadı.sorunu nasıl duzeltip yukleyebilirim programı ?

12. dostum indirdim ama yorum yapınca daha önce yorum yaptınız diyor anlamadım gitti her seferinde aynı oluyor

- - - Eklendi - - -

forumda var eskisini kaldır son sürümü kur

13. yorum yaptım kardeş ama o yorumlar ne ya evlere şenlik

14. bana halen ücretli gösteriyor, yurtdisinda kaldigim icin mi acaba? birisi buraya yüklese Allah rizasi icin...

15. yurtdışında indirim yok maalesef :(

- - - Eklendi - - -

Şimdi yorumları okudum da çok hoş olmuşlar. Teşekkürler

16. teşekkür ederiz , lütfen yorumlarını da esirgemesin arkadaşlar ovi storede

17. :tşk:

18. mağazayı suiteden kurun

19. Aslında programın bazı kanalları açmaması doğal çünkü programda kendi medya oynatıcısı ve özel bir ağ üzerinden bunları gösterme gibi bir durumu yok.
    rtsp uzantılı içeriği telefonun kendi medya oynatıcısında online açıyor. Program bunları beli bir sırayla listeliyor ve zaman kazandırıyor.
    Fakat bu durumda devamlı verimli çalışmasının tek yolu da tabi ki rtsp linklerinin yayınını sağlayan kişi ve kuruluşların elinde.

Yüklüyor...
18/11/2018 - 20:25