Türkiye Radyoları Uygulaması Mağazada Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

umitgul18

umitgul18

Üye
yine yaptın yapacağını akınorta senin tv programını kullanıyorum süper emeğine sağlık :)

- - - Eklendi - - -

Programı bulamadım. Mağaza uygulamasından bulamadım. Verdiğin linkte ise malesef bu uygulama

- - - Eklendi - - -

Programı bulamadım. Mağaza uygulamasından bulamadım. Verdiğin linkte ise Maalesef bu öğe ülkenizde kullanılabilir değil diyor

achambo

achambo

Üye
bazı cihazlar eklenmemiş ondan yüklenmiyo

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
yakın zamanda düzelecektir kampanya devam edebilir ki bunun için tek ihtiyacım yorumların artması

- - - Eklendi - - -

ayrıca 1 - 2 ay içinde s40 cihazlar içinde yayınlamayı düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

İstek Kanallar hala eklenmedi.

Lalegül FM Dini kanallar kategorisine eklendi...

tipo2000

tipo2000

Üye
akın abi senin windows phone uygulaman ne durumda bir bilgilendirsen . çıkmadı gitti ....

burakkk97

Üye
wpsuite'i kastetti bence.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
wpsuite'i kastetti bence.
Microsofttan cevap bekliyordum ama 2 haftayı geçti yine bana kaldı iş. Bir takım değişikliklerden sonra tekrar göndericem mağazaya. Bu sefer ücretsiz olacak özel telefon uygulaması mesajlaşma uygulamasına giriş ücretli olacak.

tipo2000

tipo2000

Üye
wp suite kastedmiştim . bir an önce yayınlayıver biz de kurtulalım ...

ahelboy

Üye
proğram düzelmemiş C7 için inmiyo hatta arama cıkmıyo sizin verdiğiniz linke gidince uygun değil diyor. burdan paylaşsanız olmuyormu radyo proğramını.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Hayır paylaşılmayacak

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Akın son durum ne oldu ? Tekrar yayınlandı mı program mağazada ?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Akın son durum ne oldu ? Tekrar yayınlandı mı program mağazada ?
Yayınlandı ama bu sefer yine değiştirdiler cihazları benim n8 de yapıp çalıştırdığım uygulama mağazada n8 cihazlar için görünmüyor...

capadent

Üye
sitede yayınlasan da bizi mağaza ile uğraştırmasan

illede_sen58

Üye
gözükmüyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum bence güncellemeyi Geri çek ve eski sürümü markete tekrar yükle, Bu şekilde herkes faydalanabilir ve uygulama içinde yorum bırakabiliriz daha Sonra sürüm yükseltebilirsin... gibi bir fikir geldi aklıma ama tabiki sen daha iyi bilirsin :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
dostum bence güncellemeyi Geri çek ve eski sürümü markete tekrar yükle, Bu şekilde herkes faydalanabilir ve uygulama içinde yorum bırakabiliriz daha Sonra sürüm yükseltebilirsin... gibi bir fikir geldi aklıma ama tabiki sen daha iyi bilirsin :)

geri çekme gibi bir durum yok nokia da. Neyse zaten epey durdu bedava. 15 bin indirme olmuş..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Peki güncelleme gelmeyen cihazlar için eski sürümü koyma şansın yokmu? Çünkü ben markette hiç göremedim uygulamayı önceden eski sürümü görebiliyordum güncellemeden Sonra markette böyle bir uygulama bulunamıyor.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar tekrar gönderiyorum her seferinde farklı cihazlar için uygun görünüyor

PYTHONs

Üye
:tşk:

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Teşekkürler indirdim ve kurdum eline sağlık

Üst Alt