Bedava Okey ve Pişti+ Oyunu (DUYURU) [kampanya sona erdi]

Sponsorlu Bağlantılar

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
Bedava Okey ve Pişti+ Oyunu (DUYURU) [kampanya sona erdi]
Arkadaşlar bildiğiniz üzere okey oyunum mağazada 2.49 tl karşılığında satılmaktadır.

Daha önce söz verdiğim gibi maxicep uyelerinin ve kredi kartı kullanmayan kullanıcıların oyundan mahrum kalmaması için birşeyler düşündüm

Oyunu kısa bir süreliğine mağazada ucretsiz yapmaya karar verdim (3-5gün)

Bu sürecten haberdar oldugunuz için siz bu kampanyayı kaçırmamış olacaksınız ve bedava oyunun son versiyonunu mağazadan indirebileceksiniz.

Ayrıca o günlerde mağazada denk gelen herkes oyunu bedava edinmiş olacak bende sözümün eri olarak sözümde durmuş olacam :)

Herkesi mutlu edecek bi kampanya için maxicep teki üyelerden tek ricam indiren herkes destek amaçlı 5 yıldız ve güzel yorumlar yazarsa mutlu olurum

Yani kredi kartı olanlar para ile destek oldu kredi kartı olmayanlar yorum ile destek olacak (kiminin parası kiminin duası) :)

Bu akşam oyunun fıyatını kaldıracam bir kaç gün içinde onaylanıp bedava olacak sonra geri fiyatı ekleyecem 3-5 gün bedava kalacak ben bedava oldugunda burdan duyuracam kampanyayı kaçırmayın diye sizde arasıra kontrol edebilirsiniz

Oyun daha sonra yine ücretli olacagı için umarım mağazadan indirdiği dosyayı paylaşan olmaz.

Oyunu bilmeyenler için link:

store.ovi.com/content/241223

kampanya bitmiştir yaklaşık 3000 kişiye bedava okey oyunu dağıtmış bulunmaktayım yorum yapan yıldız veren teşekkür eden reklamımı yapan herkese teşekkürler

Yeni Kampanya

arkadaşlar söz verdiğim gibi okey kampanyası kaçıranlar için tekrar ek olarak kısa süreliğine pişti oyunu bedava (2 kişilik bol animasyonlu)
sizlerden istediğim yukarda yazdığı gibi eski kampanyada olduğu gibi 5 yıldız ve güzel yorumlar :)
pişti+ oyunu şuandan itibaren bir kaç gün bedava olacak:

okey oyunu bugün fiyaztı kaldırdım bir kaç gün içinde ücretsiz olur lütfen takip edin:

yine önceki kampanyada anlaştığımız gibi oyunları indirmek paylaşmak bana zarar vereceği için mağaza üzerinden indirelim lütfen diğer şekilde oyunlar internette yayılır

• Beğen
Tepkiler: ferhat000, STaT!C, OttomaN TigeR ve 2 diğerleri

AngvanLee

AngvanLee

Üye
Eyvallah nadir gardeş.
Link versene

tempestshine

tempestshine

Üye
online okey oyunu mu?

hidayet02

hidayet02

Üye
Nokia Mağazada Bu Ürün Artık Bulunmuyor Yazıyor Mağaza Açılışında Telefon E6... Yinede :tşk:

arslanla

arslanla

Üye
sağol nadir...

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum :oke:

- - - Eklendi - - -

fakat hala paralı

.Kerasus.

.Kerasus.