Türkiye Televizyonu Uygulaması Mağazada Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

benighted

benighted

Üye
evet yorumlar açısından güzel oldu. Ayarsız yorumlar biraz gözden kayboldu. Şuan kazanç yok zaten. Ama nokiaya sinirliyim bu sefer şu güne kadar hiçbir kazancımı ödemedi daha.

hadi ya aciklama falan yapilmadimi yada sen bir basvuruda bulunmadin mi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
evet yorumlar açısından güzel oldu. Ayarsız yorumlar biraz gözden kayboldu. Şuan kazanç yok zaten. Ama nokiaya sinirliyim bu sefer şu güne kadar hiçbir kazancımı ödemedi daha.

hepsini birden toplu halde ödeyecek galiba akın :hmmm

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
2 haftadır temas halindeyim nokia finans ekibiyle görüşüyoruz diyorlar ıvır zıvır cevap veriyorlar.

benighted

benighted

Üye
toplu da olabilir ama ne zaman biraz garip cunku bu uygulama hep orada duruyor aydan aya falan mi acaba.bence bu konuda nadir in yorumunu beklemeliyiz.

nadir_89

nadir_89

Üye
toplu da olabilir ama ne zaman biraz garip cunku bu uygulama hep orada duruyor aydan aya falan mi acaba.bence bu konuda nadir in yorumunu beklemeliyiz.

biz akınla irtibat halindeyiz görüşüyoruz zaten bu konuları
evet fatura aylık olarak geliyor ama tam sistemli değil mesela bu ayın faturası daha gelmedi bana
ilk 3-4 ay banada hiç para göndermemişlerdi ozaman baya uğraştım şimdi fatura gelince 15 gün içinde parayı hesabıma yatırıyorlar

ama akının durumu farklı ona fatura geldiği halde parayı göndermiyorlar ben öyle bir sorun yaşamadım bikere geçikti ondada mail attım özür dileriz diye cevap verdiler 2 gün içinde yattı para

yani çok fazla sistemli değil android çok farklı

mesela bugün batak oyunum yayınlandı nokia storeda geçen ç.tesi göndermiştim dün gece yayınlandı
o yayınlanınca aynı oyunu google play de android için gönderdim dün gece sabah uyandığımda yayınlanmıştı :)
ayrıca nokia indirme istatistiklerini hergün gece 2 de güncelliyor
google play de anlık bilgi veriyor kaç kişi indirdiğine dair

nokia store çalışanlarının biraz çalışması fazla mesai harcaması lazım artık yani :)

benighted

benighted

Üye
anladim akin kardesim umarim yakinda hakki olan parayi alir. Nokia zaten bu tembelliginden geride kaliyor digerlerinden.batak oyununu henuz gormemistim o da hayirli olsun bu arada.

nadir_89

nadir_89

Üye
anladim akin kardesim umarim yakinda hakki olan parayi alir. Nokia zaten bu tembelliginden geride kaliyor digerlerinden.batak oyununu henuz gormemistim o da hayirli olsun bu arada.

teşekkürler
nokia storeda bakım vardı 4-5 gündür ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama daha aramada batak yazınca çıkmıyor anlamış değilim sebebini

benighted

benighted

Üye
evet batak diye arafim cikmadi sonra bayraktarmedya dan bakinca buldum kredi kartim ciksin alicam.ama sadece koz maca herhalde bide sunun online olanini yap iste ozaman 3 degil 13 lirayada alirim

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
nadir bayraktar dan tüm uygulamalara girince çıkıyor şu an ama satın aldırmıyor. Çünkü onaylandıktan 3-4 saat sonra listeleniyor.

one2one2

one2one2

Üye
bir sure ucretszz demisiniz ama magazada ucretli yaziyor rica etsem sis olarak gonderirmisiniz.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Nadir, Batak oyununu satın aldım. Yorum da yaptım. Tebrik ederim başarılı bir oyun olmuş.

- - - Eklendi - - -

bir sure ucretszz demisiniz ama magazada ucretli yaziyor rica etsem sis olarak gonderirmisiniz.

yeni sürümü paylaşmıyorum ve dağıtmıyorum. 2.0 sürümü forumda mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

nadir_89

nadir_89

Üye
Nadir, Batak oyununu satın aldım. Yorum da yaptım. Tebrik ederim başarılı bir oyun olmuş.

- - - Eklendi - - -

yeni sürümü paylaşmıyorum ve dağıtmıyorum. 2.0 sürümü forumda mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

Eyvallah AKIN begenmene sevindim :)
ÖM atsaydın gönderirdim sana :)
Satın aldığın için ayrıca teşekkürler

Polymath

Polymath

Üye
Akınorta uygulamayı önceden satın almıştım. YOrumda yapmıştım. Geçen yeni sürümü gelmiş ama ben birşey farkedemedim. NE değişti tam olarak. Yeni kanallar var ama onları zaten güncelleyebiliyordun sanırım.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
bu proyuda yükle burdan indirelim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bu proyuda yükle burdan indirelim

sitede bulunan sürümü kullanabilirsiniz yada yada yeni sürümü oviden ücretsiz indirebilirsiniz, konuyu okumalısınız yorum yapmadan önce arkadaşımız destek istiyor sanırım farketmediniz

abdullahsefain

Üye
Emeğine sağlik maxi cebe üye olmadan uygulamayi indirmiştim zaten yorumda gönderdim... Linkleri yenilersen iyi olur birde az tv eklesende galatasaray şampiyonlar ligini izlesek fena olmazdi :))))

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yeni sürüm 2.3'ü mağazadan ücretsiz güncelleyebilirsiniz. Yorumları unutmayalım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yeni sürüm güzel olmuş dostum eline sağlık yorumumda eklenmiş listeye :)
trt için spb nin kullandığı adresler benim konuda mevcut bir dahaki güncelleme için onlarıda alternatif olarak ekleyebilirsin bence güzel olur

hidayet02

hidayet02

Üye
Emeğine sağlik maxi cebe üye olmadan uygulamayi indirmiştim zaten yorumda gönderdim... Linkleri yenilersen iyi olur birde az tv eklesende galatasaray şampiyonlar ligini izlesek fena olmazdi :))))

Aşağıdaki Bağlantı Az Tv'nindir, Az Tv'nin Sitesinden Alınmıştır...

Maç Sırasında Şifre Girmiyor. Ama ManU-GS Maçında İlk Yarı Bitmeden AzTv'nin Sitesi Çöktü Bu Nedenle 2 inci Yarıyı İzleyemedik. Önümüzdeki Maçlardada Çökme İhtimali Vardır.

Maç Esnasında Akın Uygulamaya Eklemişti. Maçlar Başlamadan Yine Ekleyecektir. Yada Spor Kanalları Katagorisine Sabitleyebilir...

İyi Seyirler:)

arslanla

arslanla

Üye
Yorumumu yazdım akın program süper ama kullanmasını bilmeyenler yıldızını düşürmüş ama biz maxicepliler devreye girince layık olduğu yere yükselecek...

Üst Alt