Bedava Okey ve Pişti+ Oyunu (DUYURU) [kampanya sona erdi]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

Yorum yapmayı ve 5 yıldız vermeyi unutmayalım arkadaşlar :oke:

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi

Yorum yapmayı ve 5 yıldız vermeyi unutmayalım arkadaşlar :oke:
Teşekkürler ustad :)

- - - Eklendi - - -

artık s^3 telefon alırız :D bide bize yapsaydın abi ya :)

Nokia ile anlaştık s^3 satılsın diye eski modellere yazmıyorum :)
Saka bitarafa Nokia yetkilileri mail attılar s60v5 icinde okey oyunu yayınlamam konusunda onalarada söyledim bunun için farklı bir kodlama kullanmam gerek suanda ona ayirabilecek vaktim yok diye
Bence artık s^3 e geçmelisin :)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
Teşekkürler ustad :)

- - - Eklendi - - -

Nokia ile anlaştık s^3 satılsın diye eski modellere yazmıyorum :)
Saka bitarafa Nokia yetkilileri mail attılar s60v5 icinde okey oyunu yayınlamam konusunda onalarada söyledim bunun için farklı bir kodlama kullanmam gerek suanda ona ayirabilecek vaktim yok diye
Bence artık s^3 e geçmelisin :)

doğru söylüyorsunda abi şimdi nokia yı anlamadım insafı yokmuş encok parayı s60v5 kazandırıyor bazen anlayamıyorum ama gerçekten güzel yapmışsın görüntülerden hissediyorum deneyecek telefonum olsa denerdim

arslanla

arslanla

Üye
İndirdim güzel olmuş ama kartlar resimli olsa daha bir güzel olurmuş sanki. 5 yıldızlı yorumumu yaptım teşekkürler...

hidayet02

hidayet02

Üye
E-6 Desteği Yok. Yinede Teşekkürler.

İyi Çalışmalar.

hidayet02

hidayet02

Üye
Teşekkürler
E-6 çözünürlüğü farklı tüm oyunu tekrar hazırlamak zoruma gidiyor valla :s

Farkındayım Çok Uğraşıyorsunuz. Keşke Daha Kolay Bir Yolu Olsaydı.

Yinede Bu Gibi Uygulamalar/Oyunlar Yaparak Hem Kendinizi Geliştiriyorsunuz, Hemde Uygulama/Oyun Yazmak İsteyen Arkadaşlara Örnek Olarak Onlarıda Teşvik Ediyorsunuz.

Sizlere Buradan Teşekkür Eder, Çalışmalarınızın Devamını Dilerim:)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
pc şuan bozuk olmasa flash başlayacam ama

akinorta

Üye
doğru söylüyorsunda abi şimdi nokia yı anlamadım insafı yokmuş encok parayı s60v5 kazandırıyor bazen anlayamıyorum ama gerçekten güzel yapmışsın görüntülerden hissediyorum deneyecek telefonum olsa denerdim

bir konuda hatalısın tamam telefon satışlarında belki çok satmıştır ancak mağazadan uygulama satın alma konusunda en sıkıntılı sistemdir s60v5. Satın alan yok denecek kadar ki uğraşmaya değmez. Benim televizyon uygulamasını s60v5 içinde yaptım ama inan s3 e yapmaktan 10 kat zor oldu. Bü yüzden bunu ücretli satıyordum ve paylaşmadım. Ama baktım satan alan yok ücretsiz yaptım. Yakın zamanda da kaldırmayı düşünüyorum tamamen.

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi

bir konuda hatalısın tamam telefon satışlarında belki çok satmıştır ancak mağazadan uygulama satın alma konusunda en sıkıntılı sistemdir s60v5. Satın alan yok denecek kadar ki uğraşmaya değmez. Benim televizyon uygulamasını s60v5 içinde yaptım ama inan s3 e yapmaktan 10 kat zor oldu. Bü yüzden bunu ücretli satıyordum ve paylaşmadım. Ama baktım satan alan yok ücretsiz yaptım. Yakın zamanda da kaldırmayı düşünüyorum tamamen.

Valla aynen öyle

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye

tabi belki ben dediğin olayı yaşamamışlığımdan olabilir hatamı kabul ediyorum

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
okey oyunuda onaylandı birkaç saate ücretsiz olur
yarın akşam geri ücretli yapacam araya pazar girdiği gecen seferki gibi hemen bitmez kampanya
pazartesi salı tahminim tekrar ücretli olur

sonerrap

sonerrap

Üye
okey oyunuda onaylandı birkaç saate ücretsiz olur
yarın akşam geri ücretli yapacam araya pazar girdiği gecen seferki gibi hemen bitmez kampanya
pazartesi salı tahminim tekrar ücretli olur

şimdi indirdim kardeşim 5yıldızlı yorumuda yapdım eline sağlık

TheMadness

TheMadness

Üye
En çok indirilenlerde 2. olmuş tebrikler

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
En çok indirilenlerde 2. olmuş tebrikler

Teşekkürler üstad günlerdir 2.sirada zaten aylardır ilk 5 te :)
İnşallah yeni oyun uygulamalarda aynı başarıyı gosterirde bende kendimi daha geliştiririm

ümran

Üye
arkadaslar inmiyor hata verıyo

majorty

Üye
ben sorunsuz indirdim ve oynadım.
teşekkürler nadir_89

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Tekrar eline emeğine sağlık Nadir. Teşekkürler...

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar keyiflinoyunlar

- - - Eklendi - - -

rica ederim arkadaşlar keyiflinoyunlar

TheMadness

TheMadness

Üye
Nadir android için çıkarmayı düşünüyor musun? Yardımcı olabilirim.

Üst Alt