Bedava Okey ve Pişti+ Oyunu (DUYURU) [kampanya sona erdi]

Sponsorlu Bağlantılar

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
Nadir android için çıkarmayı düşünüyor musun? Yardımcı olabilirim.

Android ve iOS icinde düşünüyorum flash ile yazdığım için tüm cihazları destekliyor oyunlar ama bildigim kadarıyla Google play de yayıncılar Türkiye'den bir banka hesabına ödeme alamıyorlar su an için
iOS icinde sertifika almak tam bir sıkıntı ama tabiki yazdığım yazacağım oyunları bu 3 platformda yayınlamak istiyorum
Sadece okey pisti falanda değil mantığını kendi kurduğum oyunlar var 3-4 tane hepsi yapım aşamasında pisti okey Android ve iOS ta belki ilgi görmez daha iyileri var ama diğer oyunlar ilgi çekebilir

luckysleven

luckysleven

Üye
oncelikle tesekkurler fakat bir hatayi paylasayim , pistide bir sure sonra karti atamiyorum parmagimi ekranda nereye gotursem kart oraya gidiyor ama bir turlu ortaya gonderemiyorum sebep nedir

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
oncelikle tesekkurler fakat bir hatayi paylasayim , pistide bir sure sonra karti atamiyorum parmagimi ekranda nereye gotursem kart oraya gidiyor ama bir turlu ortaya gonderemiyorum sebep nedir

Eğer kartı sürüklerken parmağını hizlica çektiysen olabilir :) düzeltmeye çalışayım teşekkürler :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Eğer uygunsa swf dosyasını atabilir misin? Androidde denemek istiyorum. Tabi uygunsa

TheMadness

TheMadness

Üye
okey oyunu androidde biri virüslü biri kötü.

TheMadness

TheMadness

Üye
Ayrıca oyunun içine reklam koyarsın öyle kazanç sağlarsın

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
Swf olarak çalışmıyor galiba ben senin için paketlemeye çalışayım apk olarak bir dene istersen

Reklamdanda hiç bir gelir olmuyormuş ama belki isim yapmak için yayıncı hesabı alıp bedava yayinlayabilirim

atakan25

atakan25

Üye
sonunda dün yükledim ve harika birşey

TheMadness

TheMadness

Üye
Swf olarak çalışmıyor galiba ben senin için paketlemeye çalışayım apk olarak bir dene istersen

Reklamdanda hiç bir gelir olmuyormuş ama belki isim yapmak için yayıncı hesabı alıp bedava yayinlayabilirim

Swf olarak atsan yeter paketlemeyle uğraştırmayayım

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
kampanyada son saaatler her an bitebilir
indirmeyenler acele etsin :)

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi

Androidde güzel çalışıyor. Tek sorun hd ekranda pikselleşme. O da düzenlenerek giderilebilir.

apk olan çalıştımı peki oda önemli
pixelleşme çözünürlükle alakalı artırırsak sorun düzelir
android için türkiye bankaları desteği gelene kadar bedava paylaşabilirim oyunları 25 dolar zaten üyeliği bir kerelik alırım

- - - Eklendi - - -

android teki diğer okeyleride oynamışınızdır çözünürlüğü düzeltirsem onlarla yarışır mı ?

- - - Eklendi - - -

kampanya sona ermiştir arkadaşlar ilgiden dolayı teşekkürler

TheMadness

TheMadness

Üye
apk olan çalıştımı peki oda önemli
pixelleşme çözünürlükle alakalı artırırsak sorun düzelir
android için türkiye bankaları desteği gelene kadar bedava paylaşabilirim oyunları 25 dolar zaten üyeliği bir kerelik alırım

- - - Eklendi - - -

android teki diğer oide oynamışınızdır çözünürlüğü düzeltirsem onlarla yarışır mı ?

- - - Eklendi - - -

kampanya sona ermiştir arkadaşlar ilgiden dolayı teşekkürler

Apk olan çalıştı ama kapat tuşunda problem var galiba bir daha bakayım

- - - Eklendi - - -

evet tarayıcıya yönlendiriyor javascript kodu var

nadir_89

nadir_89

Üye
    Konu Sahibi
Çıkış butonu Nokia'da wgz için o yüzden öyle oraya air için çıkış kodu yazmak gerekiyor
Bakalım ozaman en yakın zamanda Google play publisher üyelik alayım
Teşekkürler deneme için

fairtail

Üye
ben ovi mağazasından ücretsiz okey indirdim tel. N8

menekşe013

Üye
merhaba nokia 5730 için pişti oyunu arıyorum uzun süredir yardımcı olursanız çok sevinirim tşk ler

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konu sahibi yeni bir kampanya yapana kadar konu :locked:
yeni bir kampanya olursa konu sahibi açılması için pm atabilir

• Beğen
Tepkiler: S.E.C.R.E.T

Üst Alt