Türkiye Radyoları Uygulaması Mağazada Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye
bende de mağazada yok

- - - Eklendi - - -

[h=2]Üzgünüz, bu öğe Nokia E7-00 Belle cihazında kullanılamaz:[/h]

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Sadece benim mağazada mı var arkadaşlar. Benim diğer uygulamalardan girmeye çalışın bi de.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
burdaki linkten girince Bu uygulama artık indirilemez yazıyor, marketten bakınca "senin profilden" uygulama hiç görünmüyor

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Tamam buldum sorunu bazı modeller için çekmişler mağazadan uygulamayı. Tekrar düzeltip gönderdim şimdi beklemedeyim...
nokia mağaza testleri düzgün yapamıyorki... N8 de çalışan uygulama c6-01 de açılmamış mesela bana şimdi gelen raporda

- - - Eklendi - - -

Kampanya zorunlu olarak uzatıldı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tamam dostum mağazaya düştüğünde konuda belirtirsin

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ekleyeceğim. Adamlar bilgilendirme mesajı dahi göndermemişler. Şimdi kontrol paneline girince gördüm :hmmm

asadas74

asadas74

Üye
rap müzik katogorisi de istiyorz .uygulma güzel

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum bendede açılmamıştı iap bileşeni yüklemek zorunda kalmıştım bilgin olsun yani bu bileşeni kendisi yüklerken çekmiyor, manuel olarak yüklemek gerekiyor Bu sebeple onay gelmiyor bence

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
dostum bendede açılmamıştı iap bileşeni yüklemek zorunda kalmıştım bilgin olsun yani bu bileşeni kendisi yüklerken çekmiyor, manuel olarak yüklemek gerekiyor Bu sebeple onay gelmiyor bence
Uygulamadan kaldırdım ben iap bileşenini sadece satın almalı yaptım o yüzden sorun değil

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Uygulamadan kaldırdım ben iap bileşenini sadece satın almalı yaptım o yüzden sorun değil

valla bilmiyorum dostum bende satın almalı sürüm yüklemiştim ama yinede bilgin olsun

illede_sen58

Üye
mazada yok bu uygulama

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Mağaza da hala görememekteyim.Akın mağazada senin bölümüne girdiğimde çoğu uygulama var ama bu radyo yok.

keys1903

keys1903

Üye
magazada bendede yok

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Mağaza da hala görememekteyim.Akın mağazada senin bölümüne girdiğimde çoğu uygulama var ama bu radyo yok.

bazı cihazlar için c6-01 de dahil reddedilmiş uygulama tekrar bir düzeltme istedim onay için bekliyor şuan hafta sonu olduğu içinde çalışmıyorlar 5 iş günü içinde düzelecektir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ne sebeple reddetmişler merak ettim.

MrExpert

MrExpert

Üye
bazı cihazlar için c6-01 de dahil reddedilmiş uygulama tekrar bir düzeltme istedim onay için bekliyor şuan hafta sonu olduğu içinde çalışmıyorlar 5 iş günü içinde düzelecektir

İstek Kanallar hala eklenmedi.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
gayet de güzel açılıyor şu an dinliyorum valla :) tekrar deneselermiş :)

temm06

Üye
tşkler.akınorta.

Üst Alt