Nokia N8'in yeni firmware'i icin kullanicilarindan tavsiyeler

Sponsorlu Bağlantılar

hakan-

Üye
Kamera ayarlarinin dogru oldugundan emin misin? Dogru isik ve netlik ayari yapilmissa mikroskop gibi cekiyor bazen :)

Ayarları Akşam Gece Moduna Alıyom Yine Kötü Çekiyor Ama Karanlık Ortamda Çektinmi Güzel Çekiyor Onun Ayarı Varsa Sölermisin. Netlik:Yüksek Görüntü Kalitesi:Baskı 12M-Büyük Ayarlarda Böle.

fatihkul

Üye
Kardeş Unuttum Xenon Flash Olduğunu Unuttum Ama Kameranın Acil Düzelmesi Lazım Bende Omnia2 Vardı 5MP Di Dehşet Çekiyordu.
babamda da bi tane sony ericson var çok parlak güzel çekiyo 3.2 mp bide ama n8 le kapışcak kadar iyi bende şok oldum ama n8 pixel olarak daha fazla daha geniş alanı çekebiliyo ama o telefonda nokta kadar bişeyi zoomlayınca çektikten sonra çok güzel gösterebiliyo bende anlamadım

Uruloki

Uruloki

Üye
babamda da bi tane sony ericson var çok parlak güzel çekiyo 3.2 mp bide ama n8 le kapışcak kadar iyi bende şok oldum ama n8 pixel olarak daha fazla daha geniş alanı çekebiliyo ama o telefonda nokta kadar bişeyi zoomlayınca çektikten sonra çok güzel gösterebiliyo bende anlamadım

siz N8 in fotolarını pc ye attınız mı ya da arkadaki jelatini çıkarmadınız çünkü bende de K810i vardı evet uzaktan bakınca çok daha iyi gözüyor ama zoom yapınca herşey belli oluyor he birde lensine yaklaşamaz SE bu telefonun neden mi satio da 1/2.5 ldns varken N8 de ise 1/1.83 lens vardır bu çoğu kompakt kamera lensinden büyüktür birde inceleme yapan çoğu site ve dergi kompakt kameraların çoğunu geride bıraktığını söylüyorlar ne iş

erdogansafak55

erdogansafak55

Üye
n8 de ben zoom yapınca nerdeyse insanın hücrelerini görecem,okadar iyi yani.tarayıcı performansıda ben operayı kullanıyorum.bana göre mükemmel bağlantı var.edgede bile iyi.arasıra edge 3 g 3.5 g diye gidip gelir.

zaporlu

Üye
1tb harici diski bağladım n8 e , lcd ye hd bağladım banamısın demedi ama hub olayını desteklemiyo oda olsa süper olacak birde görüntüyü aktarıyoz birde alabilsek herhalde olay biter yani
bu linkide inceleyebilirsiniz ülkemizde ne kadar işe yarar bilmiyorum tv olayı güzel olmuş cidden

delidolunet

delidolunet

Üye
Ayarları Akşam Gece Moduna Alıyom Yine Kötü Çekiyor Ama Karanlık Ortamda Çektinmi Güzel Çekiyor Onun Ayarı Varsa Sölermisin. Netlik:Yüksek Görüntü Kalitesi:Baskı 12M-Büyük Ayarlarda Böle.

Arkadaşın yaşadığı sorunu ben de yaşadım. Karanlıkta harika, ışıkta berbat bi çekim yapıyodu. Şoka girdim ilk günden. Bi arkadaşa gösterdim, tarihi bir şekilde sorunu çözdü: kameranın farkedemediğim koruma jelatinini çkarttı, tarihi bir şok yaşadım ve rezil olma hissiyle oradan koşarak uzaklaştım..

-alikan-

-alikan-

Üye
Kesinlikle ev ekranına WLan bağlantısı için küçük simge kısayol şekli gelmeli. Bence büyük eksiklik C6 da vardı ve çok işimi görüyodu zira WLan ile işim bittiğinde kapatmak için bide ayarlar bağlantı wlan yok bidaha ayarlar ordan wlan varlığını gösterme bi ton uğraştırıyo

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Kesinlikle ev ekranına WLan bağlantısı için küçük simge kısayol şekli gelmeli. Bence büyük eksiklik C6 da vardı ve çok işimi görüyodu zira WLan ile işim bittiğinde kapatmak için bide ayarlar bağlantı wlan yok bidaha ayarlar ordan wlan varlığını gösterme bi ton uğraştırıyo
Haklısın . Bide girip kapatmak bide wlan varlığını göstermeyi kapatmak falan filan .

muhsinus

muhsinus

Üye
vede radyo kanallarında gezinirken radyo donuyor.radyoyu taskmanla kapatıyorum ama bu sefer yeniden açmlyor teli kapa aç yapmak zorunda kalıyorum

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Ve düzeltilmesini istediğim bişey daha var . Telefonda hiçbirşey açık değil iken menü tuşuna basılı tuttuğumuzda açık uygulama yok yazar . Kapatıp menüye girdiğimizde doğal olarak açık uygulamalarda menü ' yü gösterir . Kapatıp menüden çıkış yaptığımızda ise tekrar baktığımızda menü ' nün hala orda olduğunu görürürüz . Çıkış mı yapmıyor menüden yada açık uygulamalar görüntüleyicisinde sorun mu var bilemiyorum .

m_n_c

Üye
Arkadaşlar buraya yazılanlar nokia ya gönderiliyormu ?

webplayer

webplayer

Üye
Ve düzeltilmesini istediğim bişey daha var . Telefonda hiçbirşey açık değil iken menü tuşuna basılı tuttuğumuzda açık uygulama yok yazar . Kapatıp menüye girdiğimizde doğal olarak açık uygulamalarda menü ' yü gösterir . Kapatıp menüden çıkış yaptığımızda ise tekrar baktığımızda menü ' nün hala orda olduğunu görürürüz . Çıkış mı yapmıyor menüden yada açık uygulamalar görüntüleyicisinde sorun mu var bilemiyorum .

Bu bütün Symbian'lı Nokia telefonlarında öyledir ki. Taskman hep ev ekranı ve menüyü gösterir. Bunun bir hata olduğunu düşünmüyorum, hata olsaydı nokia yıllardır böyle olan bu durumu değiştirirdi. Ayrıca, diğer açık uygulamalar gibi telefonu kasmaz ve şarj yemez menü :)

apobaba1234

apobaba1234

Üye
Mozilla, greasemonkey ve beyond yüklensin travian oynarken zorlanıyorum :off:
gerçi bi nokia'yı bağlamaz ama:islik

ben çok rahat oynuyorum ama bende altın üyelik ve plus var :ehe:ehe:ehe:ehe

--------------- Ekleme ---------------

Bu bütün Symbian'lı Nokia telefonlarında öyledir ki. Taskman hep ev ekranı ve menüyü gösterir. Bunun bir hata olduğunu düşünmüyorum, hata olsaydı nokia yıllardır böyle olan bu durumu değiştirirdi. Ayrıca, diğer açık uygulamalar gibi telefonu kasmaz ve şarj yemez menü :)

daha önce 6120c symbian s60 v3 os9.2 tel kullanıodum şu an c7 var bende n8 le aynı sistem 6120c de menüye basılınca gözüken telefon yazısını taskman dı galba, bi programla kapatayım dedim kapattım ama telefon da kapandı :aha::aha::aha:

webplayer

webplayer

Üye
daha önce 6120c symbian s60 v3 os9.2 tel kullanıodum şu an c7 var bende n8 le aynı sistem 6120c de menüye basılınca gözüken telefon yazısını taskman dı galba, bi programla kapatayım dedim kapattım ama telefon da kapandı :aha::aha::aha:

Hahaha iyiymiş ben denememiştim hiç :D aynı programla menüyü kapamayı denesen ne olurdu acaba :ehe

boydanger

Üye

ramazanakova

Üye
merhaba arkadaşlar.

n8 'i almak istiyorum. sizin kadar telefon özelliklerinden anlamam. hatalarınında pek farkına varacağımı sanmıyorum. araştırdığım kadarıyla telefonun kendini kapatmak gibi bir sorunu var. burada da yapılan tüm yorumları okudum. bilginize ve çok iyi takipçiliğinize güvenerek şuandaki durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz. o kadar para veripte elimde kalmasını istemiyorum. 1 gün kullanıpta telefonu kapanan insanları gördüm. telefon çok hoşuma gitti. inatçı ve ısrarcıyım almak istiyorum. yapılan güncellemerle bu sorun ortan kalktımı ? tavsiyenizi bekliyorum.

calis84

calis84

Üye
bence sensör uygulamari biraz daha hizli olmasi gerek. Mesela telefonu dikey´den yataya cevirince bazen biraz agir kaliyor, hatta bazen hic tepki vermiyor

erkara_64

merhaba arkadaşlar.

n8 'i almak istiyorum. sizin kadar telefon özelliklerinden anlamam. hatalarınında pek farkına varacağımı sanmıyorum. araştırdığım kadarıyla telefonun kendini kapatmak gibi bir sorunu var. burada da yapılan tüm yorumları okudum. bilginize ve çok iyi takipçiliğinize güvenerek şuandaki durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz. o kadar para veripte elimde kalmasını istemiyorum. 1 gün kullanıpta telefonu kapanan insanları gördüm. telefon çok hoşuma gitti. inatçı ve ısrarcıyım almak istiyorum. yapılan güncellemerle bu sorun ortan kalktımı ? tavsiyenizi bekliyorum.

arkadasım öncelikle kapanma sorunu kesinlikle yazılımsal değil donanımsal..(yani güncelleme ile alakası yok)ve ilk çıkan serilerde vardı şimdiki serilerde yok diye biliyorum...sana tavsiyem beklemeden telefoncuya git ve telefonu iyice kurcala izin verirlerse ki bu senin hakkın...bence hiç beklemeden al...biz de hayırlı olsun diyelim:)

Üst Alt