Nokia N8 artilari-eksileri (kullanicisindan)

Sponsorlu Bağlantılar

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Ben de N8 kullanıcısıyım. 256 mb üstü avi dosyalarını açarken "hafıza dolu" mesajı veriyor ve açmıyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı? Bu video dosyalarını hangi programla bölebilirim?

Bendeki butun avi dosyalar en az 700 mb boyutunda. Ben avi acarken hicbir sorun yasamadigim gibi, arka planda avi film dururken, 3D oyun, ve diger bir kac program da acik kaldigi oluyor arka planda hic hafiza dolu uyarisi ile karsilasmadim...

Ilginc bir durum, dosyayi eger bir internet sitesinden indirdiysen link verebilir misin, indirip deneyelim bende de ayni sorun cikacak mi?

venusutarit

venusutarit

Üye
Ben 2 gb avi dosyasını izleyebiliyorum belkide senin izlediğin dosya sorunludur

pcwolf

pcwolf

Üye
Arka planda eğer web tarayıcısı video oynatır halde durdurulduysa belki ondan yapabilir, flaş ve tarayıcı rem düşmanı.
Şimdi bu yazıya hiç kimse tahrik olmasın hafıza sorunu var diye...

oturkmen

Üye
Dosyayı Ovi ile telefona aktarırken dosya formatını dönüştüreceğim diye sordu. Ben de değiştir dedim. O zaman 600 mb lık avi dosyası 100 mb lık wmv dosyasına dönüştü. Bu wmv'yi açabiliyorum.

Apit"

Apit"

Üye
250 mb ram az değilmi arkadaşlar?

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşlar bende galaxy 3 var işlemcisi ve rami aynı tel kasıyor. o yüzden sormak istedim. oyunda falan kasıyor tel n8 de oluyormu acaba? almak istiyorum ama bu özellik korkutuyor

venusutarit

venusutarit

Üye
kasmıyor kardeşim kasmıyor soran sorana cevap kasmıyor

khytr89

khytr89

Üye
bu telefona hard format Volume Down + Camera + Menu Button şeklinde atılıyormuş

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Konuyu görmem gerçekten iyi oldu . Bütün yorumları harfi harfine okudum ve Artık kararım kesindir ALMALIYIM . İphone ile karşılaştırmakla hata etmişim . N8 varken İphone ' nun adını bile almam artık ağzıma . Bütün görüşler ve yorumlar için herkese bir bir teşekkür ederim . Ağzınıza ve elinize sağlık ola içimi ferahlattınız vede aklıma takılan birsürü soruya cevap kazandırdınız .

Apit"

Apit"

Üye
nokia .her daim...

webplayer

webplayer

Üye
internette arastirirken ozelliklerinde netleme icin led flash diyordu yok mu yani ya da videoda mi yanmiyor? kotu olmus bu 5800da bile videoda flash destegi var.

mehmett0

Üye
arkadaşlar bekleyin almak için 5 gün oldu alalı sinyal sorunu çekiyorum simkart değiştirdim gsm dual mode denedim konuşma sırasında şebeke bile düşüyor sinyal yerinde durmuyor bar 1 e kadar düşüyor tekrar artıyor konumlarım sürekli değişmesine ragmen bu devam ediyor nokianın sitesindede bu sorundan artan şikayetler var ben iade talebiyle başvurdum benim tavsiyem biraz daha beklemeniz bu sorun haricinde herşey mükemmel,,

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
ilk sayfa guncellendi...

taplin74

Üye
Fiyatinin 1500TL ler olmasi felan nereden cikti arkdaslar ben alali 1 ay oldu Genpa dan ve fiyati 990TL

canaytekin

canaytekin

Üye
ben 5800 red kullanıorm telefon genellikle film izlerken reset atıyordu yazılımsal bir hata war heralde acaba nokia n8 de boyle bi sorun oluyormu kullanan arkadaslar bilgilendirirse cok sevinirim simdiden tesekkürler

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
11.10.2010 tarihinde acmisim ben bu basligi, adamin biri gelmis bana isyan ediyor:

"yok nokia eski günler eskiden şöyleydi böyleydi yok sen çok yaşa nokia nedir yani amaç ne ....
yazsana o zaman açık yüreklilikle + ve - eksilerini.....diğer insanlarda fayda görsün!!!"

Sen gormemizsin ben ne yapayim demiyorum, ahan da basligin acilmisi burda bakiver dostum, isyankar kardesim benim :)

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Hala yeni arkadaslar gelip N8 nasil diye soruyorlar, forumdaki konulara hic bakmiyorlar anlasilan...

nonamex

Üye
+ Olarak diğer telefonlara göre düşmeye daha dayanıklı olması, - Olarakta uygulama yükledikçe menü geçişlerinin aşırı yavaşlaması eklenebilir.

Üst Alt