Reisv1.7 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
isleri y.ogun bu aralar

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

ЯReiS

ЯReiS

Üye
var insallah her sey iyi olursa eklicem siteye yakinda..

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92
SuaT6027

SuaT6027

Üye
[/URL][/IMG]

67 saat olduğunda %7 vardı biraz internette dolandım 70 saat olduğunda batarya zayıf uyarısı verdi. Tek kelimeyle 'HARİKA'
:alkis

Teşşekkürler Reis.
:oke:
Şayet yanlış görmüyorsam sadece tek bir ekran kullanıyorsunuz ve bunda da ne widget var ne bişey.. bu 70 saatlik kullanım boyunca internete girme süreniz görüşme süreniz falan nasıl öğrenebilir miyim?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
4 Gözle bekliyorum Şahin abi :)

----------Eklendi @ 22:19:38 ---------- Yazıldı @ 22:15:42 ----------

Şayet yanlış görmüyorsam sadece tek bir ekran kullanıyorsunuz ve bunda da ne widget var ne bişey.. bu 70 saatlik kullanım boyunca internete girme süreniz görüşme süreniz falan nasıl öğrenebilir miyim?

Ya Widget işime yaramıyo günlük yaklaşık 1 saat internet 50 sms 10 dk görüşme yaptım yani fazla yüklenmedim telefona ama orjinale göre 3 kat iyi orjinalde ne yaparsam yapıyım 1 gün anca gidiyodu.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
siz neredeyse hiç kullanmamıssınız kı :D gayet normal o şekilde olması.. ben günde 2-3 saat net. 50 sms ve en az 2 saat gorusme ve 4 ekran wıdgetler aktıf olarak kullanıyorum.. henuz 2 . gunu devıremedım kurtulus40 belle v4 te.. ama sızın anlatımınıza gore harıka kullanmısım :d :D :D :D

Enola19

Üye
siz neredeyse hiç kullanmamıssınız kı :D gayet normal o şekilde olması.. ben günde 2-3 saat net. 50 sms ve en az 2 saat gorusme ve 4 ekran wıdgetler aktıf olarak kullanıyorum.. henuz 2 . gunu devıremedım kurtulus40 belle v4 te.. ama sızın anlatımınıza gore harıka kullanmısım :d :D :D :D

ben hatırladığım kadarıyla toplam iki buçuk saat internet rahat bi saat konuşma en fazla 10 mesaj üç maç özeti bir dizi film beş ana ekran aktif dört widget 24 saat açık mail alımı 73 saatte %3 yazarken şarja taktım

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Gerçekten muhteşem kullanmışsın :) Kurtuluş abininkini de denedim sanki bunun şarz süresi daha iyi gibi geldi. Bekliyorum yeniler gelsin hepsini tekrar deniycem :)

muhammed_selda

Üye
selamun aleykum kurulumunu anlata bılırmısınız resım lerıyle bırlıkte 1 haftadır bu programı arıyorum lutfen yardımcı olun tesek kurler

batmanyavuz

batmanyavuz

Üye
Herşey güzel görünüyor fakat Nokia Store yi açmak istediğimde web sayfasına atıyor ve indirilen dosyada kurulum sırasında hata veriyor çözemedim bir türlü. Bu Nokia Store nin direk linki falan var mı acaba forumdakiler sorunlu?

serdar_bal

serdar_bal

Üye
Gerek pil süresi gerek stabilite bakımından orjinal sürümler de dahil bu güne kadar en çok memnun kaldığım cfw. Sürümle ilgili olmasa da tek sorunum 32 gb'lik microsd kartı kullanamamam. Pr 1.0 sürümünde rahatlıkla kullandığım 32 gb class 10 hafıza kartımı Anna sonrası kullanamıyorum. Saygıdeğer ЯReiS kardeşim acaba bu soruna bir çözüm bulunabilir mi? Kartım sağlam her türlü ortamda çalışıyor. Telefonumun donanımı da sağlam zira Anna öncesi sürümlerde kartımı kullanabiliyordum. Tek sorun yazzılımsal!..

Enola19

Üye
Herşey güzel görünüyor fakat Nokia Store yi açmak istediğimde web sayfasına atıyor ve indirilen dosyada kurulum sırasında hata veriyor çözemedim bir türlü. Bu Nokia Store nin direk linki falan var mı acaba forumdakiler sorunlu?

o linke tıklayıp kurulum yaptığında normal nokia mağaza geliyor zaten

batmanyavuz

batmanyavuz

Üye
o linke tıklayıp kurulum yaptığında normal nokia mağaza geliyor zaten

Biliyorum ancak belirttiğim gibi, linke tıklayınca yükleme sonunda yüklenemedi diyor.

---

Bilgisayarımda eski bir sürümünü buldum, yükledim ve güncelledim sorun kalmadı, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: oyazici26

HRMNKY

Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler.Bende dün reis 1.7 belle versiyonunu yükledim ama ana ekran da çoğu zaman dokunmatik çalışmıyor neden olabilir?ne kısayollara nede widgetlara dokununca bi tepki alabiliyorum

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler.Bende dün reis 1.7 belle versiyonunu yükledim ama ana ekran da çoğu zaman dokunmatik çalışmıyor neden olabilir?ne kısayollara nede widgetlara dokununca bi tepki alabiliyorum

1.7 de sorun vardi ben 2.0 yapmistim..o sebepten dolayi galiba bi yanlislik var..biraz sonra yenisini eklicem onu indirip flashlayin sorun yok..

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
ЯReiS;4510026' Alıntı:

1.7 de sorun vardi ben 2.0 yapmistim..o sebepten dolayi galiba bi yanlislik var..biraz sonra yenisini eklicem onu indirip flashlayin sorun yok..

Şahin abi biraz sonra dediğin ne kadar 1-2 gün mü 1-2 saat mi?

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
valla benim kucuk kiz bi uyusa hemen yapcamda uyumadi..pc yi vermiyo bana..oyun oynuyo..:))

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92

HRMNKY

Üye
ЯReiS;4510026' Alıntı:

Tamamdir hocam gerekli bilgiyi verdiğiniz için teşekkür ederim.

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
ЯReiS;4510574' Alıntı:
valla benim kucuk kiz bi uyusa hemen yapcamda uyumadi..pc yi vermiyo bana..oyun oynuyo..:))

:) :)

exalted55

exalted55

Üye
Forum üzerindeki tüm cfw leri deneyip kullandım bana göre şuana kadar en güzel en stabil en sorunsuz olanı diğer cfw yapan arkadaşlar emeginize sağlık fakat orjinal ve gereksiz işlemlemler uygulanmamış (açılış ekranı sesler ws) en sorunsuz bana göre! N8 kullanıcılarına tavsiye ederim tüm testlerimi yaptım.

• Beğen

Üst Alt