Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

mkryvz

mkryvz

Üye
Keşke zamanım olsa da yardım edebilsem :(
Sağlık olsun. Bizde bekleriz.
Aklıma gelmişken; 808 müzik çalarınıda içine koymak mümkün mü acaba?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ustadim nasil gdiyo calismalar? Hersey yolundadir insallah

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Her sey yolunda murat yavas gidiyo biraz ama gidiyor..inat ettik bunu yapicaz diye bakalim yordu ama devam..

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92 ve mh.

AYDIN1979

Üye
hadi bakalım o zaman durmak yok yola devam...:oke:

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
hadi hayrlisi bakalm

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Bekledik bekledik..inat ettik ve bitti tamamdir arkadaslar 100% turkce oldu..ben sabahtan beri kullaniyorum bi aksilik ve eksiklik gormedim..bi kac resim eklicem ispat icin :).. sonra cfw yapmaya baslariz insallah..tr dili cevirmesi tamamen bana aittir ve cok yordu..umarim herkes bi allah razi olsun der mubarek gunlerde cok makbule gecer..

• Beğen
Tepkiler: minti43, Dandanakan92, dogan64 ve 3 diğerleri
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bekledik bekledik..inat ettik ve bitti tamamdir arkadaslar 100% turkce oldu..ben sabahtan beri kullaniyorum bi aksilik ve eksiklik gormedim..bi kac resim eklicem ispat icin :).. sonra cfw yapmaya baslariz insallah..tr dili cevirmesi tamamen bana aittir ve cok yordu..umarim herkes bi allah razi olsun der mubarek gunlerde cok makbule gecer..

Reis ben peşinen diyorum Allah razı olsun diye,İnşallah olmuştur çünkü çok uğraş verdin,olmasa da dert değil.Eline sağlık arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Yok oldu bu sefer hata yok.. simdi dosyalari ve programlarida tr yapip cfw hazirlama isi kaldi..o fazla surmez..zor olan buydu..

---------- Eklendi @ 21:01:27 ---------- Yazıldı @ 21:00:23 ----------

Ama bazi yerler ceviri hatasi degil ama yazilim hatasi olmus..resimde gordugunu gibi G buyuk olmus mesela..vs..bunlar cok sorun teskil etmez sanirim..

• Beğen
Tepkiler: cemokka
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Türkiye de bu ilk olacak sanırsam,yanılıyormuyum.

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
valla ben baska yerde gormedim ama bu sorun degil yeterki bizdede olsun..hepimiz biriz..kim yaptigi onemli degil..BIZDE VARIZ..

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
valla ben baska yerde gormedim ama bu sorun degil yeterki bizdede olsun..hepimiz biriz..kim yaptigi onemli degil..BIZDE VARIZ..
Valla ben önemserim,Benim Ülkem de ve benim forumum da vede benim arkadaşım yapmış gurur verici.

• Beğen
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Yok oldu bu sefer hata yok.. simdi dosyalari ve programlarida tr yapip cfw hazirlama isi kaldi..o fazla surmez..zor olan buydu..

---------- Eklendi @ 21:01:27 ---------- Yazıldı @ 21:00:23 ----------

Ama bazi yerler ceviri hatasi degil ama yazilim hatasi olmus..resimde gordugunu gibi G buyuk olmus mesela..vs..bunlar cok sorun teskil etmez sanirim..

Orjinal de de G büyük abi. :)

• Beğen
uyduturk

uyduturk

Üye
Merhaba öncelikle verdiğiniz emekler için Allah sizden razı olsun..Sizden tek bir ricam var widgetleri c'ye yükleyin sonradan çok sorun oluyor değiştiremiyoruz.

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
olede bu tip hatalr var demek istedim recep..

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
olede bu tip hatalr var demek istedim recep..

Bende seni hata yaptın sandım da hata yapmadığını belirtmek istedim abi. N8 kullanmıyorum ama yinede Allah razı olsun o kadar uğraşıyorsun hiçbir çıkarın olmadığı halde Türk'lüğümüzü gururla sergiliyorsun. :)

• Beğen

dogan64

Üye
reis hocam allah razıolsun senden günlerce bıkmadan uğraştın helal olsun sana

• Beğen
SuaT6027

SuaT6027

Üye
emeğinize sağlık...

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Yok abi biri çevirmişte paylaşmayı bilmiyomuş 2 aydır Türkçe kullanıyomuş hatırlıyosan sende görmüştün sanırım :kop2:

Bu arada ben hep diyorum Allah Razı olsun abi senden :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve ЯReiS
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaslar elinde seach widgetin son surumu olan var mi? varsa lutfen acil lazim..

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Bu olur mu abi?

• Beğen

Üst Alt