Reisv4.0 N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Yok abi biri çevirmişte paylaşmayı bilmiyomuş 2 aydır Türkçe kullanıyomuş hatırlıyosan sende görmüştün sanırım :kop2:

Bu arada ben hep diyorum Allah Razı olsun abi senden :)
Evet ya çevirmiş ama paylaşmayı sevmiyormuş,pardon ya:)bilmiyormuş dilim sürçtü.o yüzden birtek kendisi görebildi maalesef:)

Enola19

Üye
Dostum allah razı olsun senden büyük bir merakla bekliyoruz resimlerden gördüğüm kadarıyla ana ekran da değişmiş daha hoş olmuş sanki neyse.tahmini bi süre verebiliyormusun dostum ne zaman yayınlarsın :)

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar insallah pazar gunune eklerim siteye guzel cfw olur herkese yararli olur..

• Beğen
Tepkiler: dogan64
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
öncelikle can kardesim $ahinim
A L L A H S E N D E N R A Z I O L S U N. .
O kadar emek verip ugrastin ya ne desek az be ùstadim. Ne diyim iyiki varsin. Atamizin dedigi bi sözu yazicam sanirim seni ve Tùrk insanini anlatmama yeter de artar.
". . . Muhtac oldugun kudret damarlarindaki asil kanda mevcuttur . ."
daha ne diyim ki cok sagol hersey icin

---------- Eklendi @ 02:03:40 ---------- Yazıldı @ 01:56:11 ----------

kardesim daha önce yazmistim ki zaten sen en alasini yaparsin ama ben gene de bikac seyi hatirlaticam cfw ile ilgili.
- Gfv klasörù
- maksimum batarya modu
- yuksek kalite kamera we ses modu
- $effaf tercihler widgeti
- klasor adi degstirme ve klasör icinde klasor acma yamasi
- dolby
- animations klasorù
- renkli sarj ve sebeke cubugu
kardsim benim bunlari cfw'ye eklemeni rica ediyorum. Ve özellikle gurur duydum inadin,emegin azmin ve basarin icin. Iyki varsin $ AAA H iiii N. .

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

tarama

Üye
şahin kardeşim, Allah razı olsun. Bu mübarek günlerde bu işle meşgul oldun. Ellerine sağlık.

• Beğen
BaySerkan

BaySerkan

Üye
Şahin Allah razı olsun emeklerinin boşa gitmemesine sevindim merakla bekliyorum bu akşam bilgisayar başındayım iş gereği bu akşam yayınlaman mümkün değilmi?

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
sağol kardeşim Allah razı olsun şu anda senin en son cfw ni kullanıyorum gayet memnunum eminim bundanda memnun kalacağız bu kadar emek vermişsin seninde bir ihtiyacın varsa elimizden geleni yapalım söylemen yeterli

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim Allah razı olsun şu anda senin en son cfw ni kullanıyorum gayet memnunum eminim bundanda memnun kalacağız bu kadar emek vermişsin seninde bir ihtiyacın varsa elimizden geleni yapalım söylemen yeterli

Eyvallah sagolun varolun..simdi geldim eve bakalim calisacagim biterse tabiki eklicem ama aceleye gerek 1 gundn bi sey cikmaz..onemli olan tr isiydi o bitti..

23palulu23

23palulu23

Üye
allah razı olsun ama anlamadığım bir şey var niye türkiyede ilk olacak yani hangi özelliğiyle ?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
allah razı olsun ama anlamadığım bir şey var niye türkiyede ilk olacak yani hangi özelliğiyle ?

Şahin abi 111.040.0904 sürümünü Türkçe'ye çevirdi. Buda Türküye'de bir ilk :oke:

---------- Eklendi @ 16:42:07 ---------- Yazıldı @ 16:41:07 ----------

Şahin abi şu Xeon^4'teki gereksiz uygulamaları silersen sevinirim menüde kuru kalabalık yapıyolar :)

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi

Şahin abi 111.040.0904 sürümünü Türkçe'ye çevirdi. Buda Türküye'de bir ilk :oke:

---------- Eklendi @ 16:42:07 ---------- Yazıldı @ 16:41:07 ----------

Şahin abi şu Xeon^4'teki gereksiz uygulamaları silersen sevinirim menüde kuru kalabalık yapıyolar :)

mesela hangileri?

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

mesela hangileri?

Birthday, Clocksync, Starter, MemCheck(Yerine Ramblow), Restore, MyId SSwitch, Wi-Fi, Menu, Power, GPSInfoQt...

Yani abi adam gereksiz doldurmuş Menüye Menü kısayolu koymuş :D Wi-Fi kısayolu koymuş mantıksız orjinali gibi olsa daha iyi olurmuş :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Cfw ne durumda abi? :)

AYDIN1979

Üye
Reis çalışmalar nasıl gidiyor?

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar iyi gidiyor..gec kaldi biliyorum ama (ben xeon 3.2.2 uzerinde calistim) adam hangi haritalari eklediyse bi turlu turkce yapamadim galiba beta labstan son surumu ekledi tr si yok..o ugrastiriyo biraz kaldirip turkce olani eklicem..diger taraflar tamam denedim simdi yuklu bende haritalar disinda sorun yok.

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92 ve dogan64
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Arkadaslar iyi gidiyor..gec kaldi biliyorum ama (ben xeon 3.2.2 uzerinde calistim) adam hangi haritalari eklediyse bi turlu turkce yapamadim galiba beta labstan son surumu ekledi tr si yok..o ugrastiriyo biraz kaldirip turkce olani eklicem..diger taraflar tamam denedim simdi yuklu bende haritalar disinda sorun yok.

Beklemedeyiz abi :oke:

SalihByk

SalihByk

Üye
Ellerine saglık abi Darısı 700 e =)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Sahinim merakla bekliyoruz bu akşam kesin yayınlarsın inşallah . bu arada benim yazdıgım modları ve özellikleri ekledin mi ? Allah kolaylık versin kardeşim

23palulu23

23palulu23

Üye
evet tam çıkış tarihi ne zaman ?

hizan

hizan

Üye
haritalarda sorun çıkmış onu düzeltmeye çalışıyormuş.

Üst Alt