Nokia 808 vs Nokia N8 (karsilastirma ve Nokia 808 hakkinda ilk elden bilgiler)

Sponsorlu Bağlantılar

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim farkindaysan tahrikkar ifadeler kullaniyorsun, tavrini lutfen degistir. Ayip bu senin yaptigin. Kinaye edilecek bir durum yokken bir de cosma falan ayip oluyor bu yaklasimlar.
Kalbimi kirdin vallahi...

- - - Eklendi - - -

Ha bir de Cihani Sultan falan nickleri takiliyorsun ama kendi .icinin sultani olacak karakter bile yokmus sende...

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Arkadasim farkindaysan tahrikkar ifadeler kullaniyorsun, tavrini lutfen degistir. Ayip bu senin yaptigin. Kinaye edilecek bir durum yokken bir de cosma falan ayip oluyor bu yaklasimlar.

- - - Eklendi - - -

Ha bir de Cihani Sultan falan nickleri takiliyorsun ama kendi .icinin sultani olacak karakter bile yokmus sende...

Özür diliyorum arkadaşım böyle olacağını hiç tahmin etmedim.Önceki mesajında sinirlenmiş gibiydin o yüzden coşma dedim.Tekrar ve tekrar özür diliyorum.

- - - Eklendi - - -

Affet kusra bakma halen şoktayım,ne olduğunu bile yeni çözümledim.Özür diliyorum tekrardan.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca karakter analizi için çok erken değil mi?Bu konuda kaç mesajım varmışki karakterimi analize ediyorsun.Ben seni farketmeden kırmışım,özür de diliyorum ama sen beni bilerek kırıyorsun.

- - - Eklendi - - -

Acaba neden halen cevap yazmıyorsun merak ettim.

- - - Eklendi - - -

Tekrardan özür diliyorum.Kusuruma bakma.

- - - Eklendi - - -

Burdasın.Cevap?

- - - Eklendi - - -

Bak ben gurur yapmadım özür diliyorum,sen?

- - - Eklendi - - -

Anlıyorum ki kızınca özre bile tahammül edemiyorsun.İyi sen bilirsin.Tekrardan özür diliyorum.

pRime.

pRime.

Üye
En son ve yeni bilgi (14.07.2012): Nokia N8 hotmail.com adresini sorunsuz acarken Nokia 808 WML format desteklenmiyor diyor ve websiteyi acamiyor kendi browseri ile...

Özel yazılım olduğu için ufak tefek sorunlar olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

- - - Eklendi - - -

O kadar özür dilememe rağmen bir cevap bile yazmadın...

- - - Eklendi - - -

Senin karakterini bilmem ama çok gururlu olduğun açıkça görülüyor ozgurr.

Lenneth

Üye
N8 le yanyana koyunca ekrani nasil duruyor ?

ppi orani cok dusuk, pikseller belirgin mi ?

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Senin karakterini bilmem ama çok gururlu olduğun açıkça görülüyor ozgurr.

burada saat cok gec oldugundan kapatmistim bilgisayari.. ben de ozur diliyorum senden...

- - - Eklendi - - -

N8 le yanyana koyunca ekrani nasil duruyor ?

ppi orani cok dusuk, pikseller belirgin mi ?

N8 ile yan yana koyup bakinca ekran renkleri ve ozellikle siyah renk cok canli duruyor. Clear black teknolojisi sayesinde.

N8 ekranini gunes isigi altinda gormeniz neredeyse imkansiz, elinizle siper yapip golge olustursaniz bile zor gunursunuz guclu gunesli havalarda, 808 ise cok parlak ve cok net gorunuyor gunesli havalarda da.

cozunurluk konusunda 808 cok rahatsiz edici bir sekilde pixelli degil ancak bence bu ekran parlakligi ve kalitesine bu cozunurluk cok yakismamis. Bir kademe yuksek cozunurluk olsaymis cok daha kaliteli bir telefon olurmus.

Telefonu yuzunuze cok yaklastirmadiginiz surece pixel kirilmalarini goremiyorsunuz ancak yaklastirinca cok abartili olmasa da ekran cozunurlugunun dusuk kaldigi hissine kapilabiliyorsunuz.

Parlaklik ve renkleri gosterme konusunda 808, cozunurluk konusunda N8 goze daha hos geliyor.

Not: N8 ve 808 ekran cozunurlukleri aynidir sadece 808 ekrani daha buyuk oldugu icin daha dusuk cozunurluge sahipmis hissi veriyor.

gardi

gardi

Üye
acaba bu cihazı kullananlardan bir arkadaş muzik çalarda bir muzik oynatıpta hoparlörden çıkış sesini video olarak paylaşabilirmi 30 saniye bile yeterli karar vermem için.tamam kamera odaklı bir tel ama hoparlör seside önemli. yardımcı olanlara şimdiden teşekkrler

pRime.

pRime.

Üye
acaba bu cihazı kullananlardan bir arkadaş muzik çalarda bir muzik oynatıpta hoparlörden çıkış sesini video olarak paylaşabilirmi 30 saniye bile yeterli karar vermem için.tamam kamera odaklı bir tel ama hoparlör seside önemli. yardımcı olanlara şimdiden teşekkrler

hoparlör sesi hakkındaki yorumlar çok iyi. yüksek ve kaliteli çıktığı söyleniyor.

- - - Eklendi - - -

bu arada donanımhaber bile cihazı beğenmiş. kötü yorum yapmak için çok kastılar ama bir tarayıcıya kötü diyebildiler. :)

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve Cihanî Sultan
gardi

gardi

Üye

hoparlör sesi hakkındaki yorumlar çok iyi. yüksek ve kaliteli çıktığı söyleniyor.

- - - Eklendi - - -

bu arada donanımhaber bile cihazı beğenmiş. kötü yorum yapmak için çok kastılar ama bir tarayıcıya kötü diyebildiler. :)
valla hocam hopörlör ses çıkış yuvası bile gözukmuyor telefonun üzerinde. buyuk ihtimal n86 gibi teneke gibi ses verir.şu eski model vardı 3250 o gibi falan çıkışı varsa ama ne arar kamera teli diye.muzik özelliklerini es geçiyorlar.baslı ve tok bir ses istiyorum nokia bunu kamera telllerine hiç yapmıyorsun en azından 5800 daki gibi tok bir ses

lolaman

lolaman

Üye
Ağa son çektiğin resme girdim açılması 2 dk sürdü tabi :ehe açılınca kutunun yanında minnacık yazılar var tıkladım onlara okundu yazılar şuan hala şoktayım...

pRime.

pRime.

Üye
valla hocam hopörlör ses çıkış yuvası bile gözukmuyor telefonun üzerinde. buyuk ihtimal n86 gibi teneke gibi ses verir.şu eski model vardı 3250 o gibi falan çıkışı varsa ama ne arar kamera teli diye.muzik özelliklerini es geçiyorlar.baslı ve tok bir ses istiyorum nokia bunu kamera telllerine hiç yapmıyorsun en azından 5800 daki gibi tok bir ses

3250'm vardı çok iyi ses çıkışı var gerçekten ancak bu cihazın incelemelerinde de hoparlörü çok başarılı bulunmuş. kullanma imkanım olsa yorum yapabilirdim ama şu anlık okuduklarımı ve gördüklerimi söylüyorum.

gardi

gardi

Üye

3250'm vardı çok iyi ses çıkışı var gerçekten ancak bu cihazın incelemelerinde de hoparlörü çok başarılı bulunmuş. kullanma imkanım olsa yorum yapabilirdim ama şu anlık okuduklarımı ve gördüklerimi söylüyorum.

teşekkür ederim sağolasın kardeş.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu güzel karşılaştırma için tekrar teşekkürler,Nokia bu işi gerçekten biliyor.ha.. bazı hatalar yapmıyormu tabiikide yapıyor ama yinede nokia vazgeçilmezim benim.hele birde şu teknolojinin WP8 li lumia ile kusursuz olarak geldiğini düşünün tadından yenmez ya

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

Abstract_Loco

Üye
Soruldumu tam takip edemedim ama şunu anlamadım kamerada adil karşılaşma yapma konusundaki azmin şahane ama hız olarak zaten önde olması beklenen 808de kart takılı değil ama n8 de 16 gb takılı :s bunu anlamadım cidden çok zıt gibi geldi bişey kaçırdıysam özür dilerim şimdiden.
Bide şu şarj durumu gerçekten

ANIL

ANIL

Admin
Sadece bilgi: benim N8 ana ekranda 2 kısayol ve extra buttons uygulaması ile 29 saniyede açılıyor.

Üst Alt