Nokia N8'in yeni firmware'i icin kullanicilarindan tavsiyeler

Sponsorlu Bağlantılar

pcwolf

pcwolf

Üye
Laptoplarda olduğu gibi pilin değişim vaktinin geldiğini veren bi sistem olsa fena olmazdı, yani öyle bir özellik eklense güzel olur.

erkara_64

tşkr ederim ortağım çözdüm ve hemen uygulamaya koyuldum şu an evde laptobum açık ben içinde dolaşıyorum:)))

oyazici26

oyazici26

Üye
Selâmlar,
Rehbere isim kaydederken T8 aktif edemedim.
Otomatik tuş kilidini de kapatamadım. Sadece süresini uzatabiliyorum.

Bunlar olsa iyi olurdu.
Yukarıda yazılanlara katılıyorum.
Şimdilik farklı yazacaklarım bu kadar.
Oldukça ekleyeceğim.
Herkese Hayırlı Olsun. Güle Güle Kullanın.

mc_mc3

mc_mc3

Üye
Selâmlar,
Rehbere isim kaydederken T8 aktif edemedim.
Otomatik tuş kilidini de kapatamadım. Sadece süresini uzatabiliyorum.

Bunlar olsa iyi olurdu.
Yukarıda yazılanlara katılıyorum.
Şimdilik farklı yazacaklarım bu kadar.
Oldukça ekleyeceğim.
Herkese Hayırlı Olsun. Güle Güle Kullanın.

zuyi

Üye
yok arkadaşım ole bişey ilk partilerde sorun var diolardı bende çok araştırdım 4-5 gün önce aldım hiç bi sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar zaten firma bi sonraki üretimde cihazın sorunlarına çözüm bulacağını sölemişti

hakan-

Üye
Bunlara Ek Olarak
19: Klasöre Girerken Telefonun Donup Kapanıp Açılması Düzeltilsin
20:Video Kaydı Yaparken Flaşın Açılmaması Düzeltilmeli Düzeltilsin
21:Kamerasını 12MP Deyken Ekranın Küçük Olma Sebebi Düzeltilsin

ihsndrmz

Üye
kendi web tarayıcısı ne yazıkki opera kadar hızlı deil ya operaya multitouch gelsin yada kendi tarayıcısı opera düzeyine geLsin tek isteğim bu :D

fatihkul

Üye
Bunlara Ek Olarak
19: Klasöre Girerken Telefonun Donup Kapanıp Açılması Düzeltilsin
20:Video Kaydı Yaparken Flaşın Açılmaması Düzeltilmeli Düzeltilsin
21:Kamerasını 12MP Deyken Ekranın Küçük Olma Sebebi Düzeltilsin

hocam xenon flash var onun sökülüp led takılması lazım :D güncellemeyle olmaz o kamera 12 mp deyken 4.3 görüntü veriyo 9 mp de 16.9 oda değişmez yani 12 deyken kçük görünüyo ama daha kaliteli ve daha çözünürlüklü resim oluyo

venusutarit

venusutarit

Üye
Mozilla, greasemonkey ve beyond yüklensin travian oynarken zorlanıyorum :off:
gerçi bi nokia'yı bağlamaz ama:islik

Uruloki

Uruloki

Üye
aslında mozilla fennec i n900 daki tarayıcı yani n8 e düzenleseler çok iyi olabilir

Rich4arD

Rich4arD

Üye
1- Web tarayıcısına facebook sohbet özelliği eklenmesi . ( Gerekli )
2- Web tarayıcısındaki flash çoğunluklu sitelerde kapanmasının düzeltilmesi ( Önemli )
3- Web tarayıcısında yazıların kopyalanabilmesi ( Gerekli )
4- Ana ekrandaki kısayol widgetinin etrafındada çerçeve olması ( Sade bomboş ortada kalmaması ! ) ( Gerekli )
5- Video oynaticisinda alt yazi destegi ve 2x, 3x, 4x gibi hizli oynatma secenekleri gelmesi lazim, telefonun bunu yapabilecek gucu fazlasiyla var.. ( ozggurr ) arkadaşımızın dediği gibi . ( Önemli )

Genellikle web tarayıcısı üzerinde düzenlemeler yapılmalı .
Ayrıca birşey daha gözüme takıldı .
Telefonda hiçbirşey takılı değil iken mesaj yok iken ( Ana ekranın sağ üst köşesi boş iken yani ) Menüyü yatay ekranda açtığımız anda Ekranın ortasının en altında saat gösterimi var . Bu sağ tarafta değil . Çok saçma . Ortalanması gerek . Gerçekten berbat görünüyor . Mesaj geldiği zaman kulaklık usb bağlandığı zaman orda görünür veya benzeri şeyler yapıldığı zaman ( Böyle olunca ortalanmış olur hepsi ) Çünkü diğer herşey solda olur ve ortalanır . Ancak bunlar olmayınca saat tek başına sağda berbat . Kısacası otomatik olması lazım ! Hiçbirşey yok iken ortalansın otomatik . Bağlandığı zaman diğerleriyle birlikte ortalansın . Umarım anlatabilmişimdir .
Aklıma gelenler şimdilik bu kadar .

cakal_memo

Üye
işlem kaydının arama kaydı ve mesaj iletim raporlarından bagımsız hale getirilmesi.işlem kaydını kapayınca ve silince iletim raporları gelmiyo ve arama kaydıda tutmuyo:((

Rich4arD

Rich4arD

Üye
işlem kaydının arama kaydı ve mesaj iletim raporlarından bagımsız hale getirilmesi.işlem kaydını kapayınca ve silince iletim raporları gelmiyo ve arama kaydıda tutmuyo:((
Tam olarak anlatır mısın ? Benim böyle buna benzer bişeyden haberim yokta :hmmm

Apit"

Apit"

Üye
arkadaşlar bence 7. seçenek olsa dahi kafi...

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Apit";3052441' Alıntı:
arkadaşlar bence 7. seçenek olsa dahi kafi...
7. Seçeneği biraz açıklar mısın ? Anlayamadım da .
Ayrıca web tarayıcısının kesinlikle düzeltilmesi gerek .

hakan-

Üye
hocam xenon flash var onun sökülüp led takılması lazım :D güncellemeyle olmaz o kamera 12 mp deyken 4.3 görüntü veriyo 9 mp de 16.9 oda değişmez yani 12 deyken kçük görünüyo ama daha kaliteli ve daha çözünürlüklü resim oluyo

Kardeş Unuttum Xenon Flash Olduğunu Unuttum Ama Kameranın Acil Düzelmesi Lazım Bende Omnia2 Vardı 5MP Di Dehşet Çekiyordu.

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Unuttum Xenon Flash Olduğunu Unuttum Ama Kameranın Acil Düzelmesi Lazım Bende Omnia2 Vardı 5MP Di Dehşet Çekiyordu.

Kamera ayarlarinin dogru oldugundan emin misin? Dogru isik ve netlik ayari yapilmissa mikroskop gibi cekiyor bazen :)

Üst Alt