Apkenv ile Android Oyunları N9'da

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

:ehe

2 hafta sonra ilk modelleri çıkacak ha? hmm bekleyelim bakalım.eğer alırsam ilk defa farklı ve tanımadığım bir marka cihaz alacağım :D

tek kusur destek işte :s ama o da zaten yarımda olsada linux'un faydasıyla android uygulamaları çalıştırılabiliyor..

Meego nun üstüne androidden başka sistem kurulabiliyormu?

2 hafta sonra ilk cihazın yazılımla birlikte tanıtılması bekleniyor. şirket bu şekilde bir açıklama yaptı. satışa sene sonu veya 2013 başı gibi sunulma durumu var. cihazı ne kadar zamanda yetiştireceklerine bağlı.

destek konusu artık sorun olmayacak. bu cihazları geliştiren kişiler aynı zamanda şirketin de başındalar. güncellemeleri gecikmeden ve doğrudan alabilecek jolla'lı cihazlar.

diğerleri bildiğim kadaryla meego 1.3 nemo sürümü. mozillanın firefox os'i de çalışmakta. yani dağıtıma açık olan ve n9 donanımını destekleyen tüm sistemler n9'a kurulabilir ve çalışır.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

doctorrr

doctorrr

Üye

2 hafta sonra ilk cihazın yazılımla birlikte tanıtılması bekleniyor. şirket bu şekilde bir açıklama yaptı. satışa sene sonu veya 2013 başı gibi sunulma durumu var. cihazı ne kadar zamanda yetiştireceklerine bağlı.

destek konusu artık sorun olmayacak. bu cihazları geliştiren kişiler aynı zamanda şirketin de başındalar. güncellemeleri gecikmeden ve doğrudan alabilecek jolla'lı cihazlar.

diğerleri bildiğim kadaryla meego 1.3 nemo sürümü. mozillanın firefox os'i de çalışmakta. yani dağıtıma açık olan ve n9 donanımını destekleyen tüm sistemler n9'a kurulabilir ve çalışır.
şu vakit n9 alınmamalı bence jollanın icraatleri beklenmeli tabi benim görüşüm bu :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
dawid

dawid

Üye
cok tesekkur ederim

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen jolla el altından n9 ile tam uyumlu bir sürüm çıkarır.

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9 ve Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
jolla çıkarmasa bile geliştiriciler her türlü ayarlar

NUD

NUD

Üye
N9 konusunda Jolladan beklenti büyük

dawid

dawid

Üye
arkadaslar ben apkenv yi beceremedim ve vazgectim telefonda filebox root uygulamasi kaldi bunu nasil kaldiricam bi yardim etseniz lutfen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ayarlar uygulamaları yönet'ten kalkmıyor mu?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Qtweak i açın H ye basıp enterlayın ardından 3 e basıp enterlayın. İşlem tamamdır kardeşim :)

dawid

dawid

Üye
ayarlardan kalkmiyor qtweak icin tesekkur ederim ikinizede saygilarimla

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
rica ederim kardeşim :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
terminal'den kalkardı sanırım

dawid

dawid

Üye
eyvallah tesekkur ederim

bugra1233

Üye
yeni oyun neden çıkmıyor ? angry birds ve çeşitleri birde fruit ninja var o kadar :S

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
üzerlerinde çalışılıyor kolay birşey değil.