Galaxy S3 i9300 SENSATİON S5 ROM(ANDROID 4.4.2) V7.0 09.10.2014★GÜNCEL ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
gene şişiyor gene şisiyor... blekotadan farkı yok final base diye yükledik stock romunu çok aratıyor.

Son düzenleme:

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
çok uğraştırır düzenlemesine duzenlerizde bilgisayarimda bozuk.

1 saat once ram kullanimi 550 mb idi. 1 saat uykuda kaldi simdi actim ram kullanimi 660 mb. bu nasil istir ya :)

neden bu kadar fazla ram kullanimi ? akilli kaydirma, akilli kaydirma ve air call effect sensorlerinden kaynakli olabilirmi ?

Aziz04

Aziz04

Üye
çok uğraştırır düzenlemesine duzenlerizde bilgisayarimda bozuk.

1 saat once ram kullanimi 550 mb idi. 1 saat uykuda kaldi simdi actim ram kullanimi 660 mb. bu nasil istir ya :)

neden bu kadar fazla ram kullanimi ? akilli kaydirma, akilli kaydirma ve air call effect sensorlerinden kaynakli olabilirmi ?
Sen en iyisi benim Düzenlediğim qs roma geç :)

328828

Üye
arkadaslar v8 ve v7 romlarını kurdum kamera hatası vardı cözdüm. sebeke yok arama yapınca agda kayıtlı degil diyor. arastirdim az ımeı den kaynaklanan bi sorun agda kayıtlı degil hatası. imei nasil degisirim telefoncuya gitmeden bilgisi olan varsa paylasabilir mi lütfen. sebekeyi cözen var mi kisa süre icerisinde donus yapın lutfen telefon kullanamıyorum 2 gundur. bu romdan baska rom da atmak istemiyorum. s3 I9300

Aziz04

Aziz04

Üye
arkadaslar v8 ve v7 romlarını kurdum kamera hatası vardı cözdüm. sebeke yok arama yapınca agda kayıtlı degil diyor. arastirdim az ımeı den kaynaklanan bi sorun agda kayıtlı degil hatası. imei nasil degisirim telefoncuya gitmeden bilgisi olan varsa paylasabilir mi lütfen. sebekeyi cözen var mi kisa süre icerisinde donus yapın lutfen telefon kullanamıyorum 2 gundur. bu romdan baska rom da atmak istemiyorum. s3 I9300
Aşağıdaki kernel'i indirip cwm'den flashla
l

328828

Üye
halen aynı bı ara sebeke kapandı.yenıden baslattım degısen bise yok yalnızca acil aramalar arama yapılmıyor cozum yok mu baska. tsk

yunusemre168

yunusemre168

Üye
Arkadaşlar romun 4 gün önce v10 versiyonu geldi. v10 kesinlikle tüm romlardan daha iyi. 4 saat ekran süresi alıyorum. Antutudan 28000e yakın alıyorum. Geliştirici aromaya bir sürü tweaks eklemiş. Bunları yükleyince rom uçuyor

byl82

Kapalı Hesap
Arkadaşlar romun 4 gün önce v10 versiyonu geldi. v10 kesinlikle tüm romlardan daha iyi. 4 saat ekran süresi alıyorum. Antutudan 28000e yakın alıyorum. Geliştirici aromaya bir sürü tweaks eklemiş. Bunları yükleyince rom uçuyor
Son sürümde radyo çalışıyormu

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
ama bazı hatalar var telefon kendi kendine açılıyor durdurldu hataları veriyor stabil değil

yunusemre168

yunusemre168

Üye
Tüm 4.4.4 romlarda radyo çalışmıyor. Telefon kendi kendine açılıp abuk subuk şeyler yapmıyor. Çok hızlı. Full wipe yapıp deneyin bir de. Aromada tweakleri kesinlikle seçin. En iyi s3 romu.

Üst Alt