Galaxy S3 i9300 SENSATİON S5 ROM(ANDROID 4.4.2) V7.0 09.10.2014★GÜNCEL ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

şirinler1990

Üye
Millet romu suan kullaniyorum gayet guzel kameraya gelince aromada hic kamera galeri falan
secmeyin

against_34

against_34

Üye

şirinler1990

Üye
Aynen oyle aromada kamera galeri falan seçme otomatik s3 un kamerası ve galerisi kurulur dene olmasa daha detaylı anlatirim

against_34

against_34

Üye
Aynen oyle aromada kamera galeri falan seçme otomatik s3 un kamerası ve galerisi kurulur dene olmasa daha detaylı anlatirim
Bi ihtimal Diyerek denedim ama olmadı.. aroma kurarken hiç kamera ve galeri işaretlemedim yine olmadı..nasıl yaptığını zahmet olmazsa sırası ile hangi kutucukları seçtiğini hangileri boş bıraktığını yazarsan çok makbule geçecek..

serdar431

serdar431

Üye
Bi ihtimal Diyerek denedim ama olmadı.. aroma kurarken hiç kamera ve galeri işaretlemedim yine olmadı..nasıl yaptığını zahmet olmazsa sırası ile hangi kutucukları seçtiğini hangileri boş bıraktığını yazarsan çok makbule geçecek..
oooo Kardeş ne çabuk rom değiştirdin. tek radyo içinmi s5 sensation roma geçtin ?

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
arkadaşlar yüklemeli miyim ?

şirinler1990

Üye
hangi cwm kullaniyorsun dukunmatikte kurulmuyor

şirinler1990

Üye
1 haftadır kullaniyorun bir sıkıntı yok gayet hoş

• Beğen
Tepkiler: yuko_n41

mesutozturk-06

Üye
Merhaba arkadaşlar romu yüklerken çıkan ekranlardan hangi seçenekleri seçmemiz yada kaldırmamız gerekiyor bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim. Birde sizde hareketle kontrol çalışıyormu bende çalışmıyorda iyi günler...

antizem_47

antizem_47

Üye
Romun v.4.2 versiyonu gayet stabil calisiyor yeniden baslatma sorunu felan yok ayrica orta tus gorev yönetici icin dosya var ayrıca kamera ve sebeke sorunu yada rom hakkında ki her turlu sorun icin bna ulaşabilir siniz.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
merhabalar arkadaşlar bende yükleyecem ama nasıl yükleyecem çok sorun var mı bu rom dakardeş nasıl kurucam hiç bilmiyorumda

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
mevcut

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
öğrendim kardeş sağolasın
bu rom çok sorunluymuş başka rom denedim

• Beğen
Tepkiler: Joker

şirinler1990

Üye
Romun v.4.2 versiyonu gayet stabil calisiyor yeniden baslatma sorunu felan yok ayrica orta tus gorev yönetici icin dosya var ayrıca kamera ve sebeke sorunu yada rom hakkında ki her turlu sorun icin bna ulaşabilir siniz.
Romun v.4,2 nerde verdigin v4.0 yaziyor

icolak51

icolak51

Üye
kuracak arkadaşlara bilgi vereyim. bende reset atma sorunu oldu olur olmadık reset atıyor durduruldu hataları veriyor görsel olarak iyi bir rom ama yazılımsal olarak pek aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. yüklemeden önce bir düşünün. v4.2 güncellemesinide kurdum. 2 tane ayarlar oldu telefonda garip garip sorunları var.

bild

bild

Üye
ortak paylaşım yazmışsınız ama 15 temmuz güncellemesi yayınlanmamış burada

Üst Alt