Galaxy S3 i9300 SENSATİON S5 ROM(ANDROID 4.4.2) V7.0 09.10.2014★GÜNCEL ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

doombolt

Üye
Beyler ben romu s3 e yükledim gayet güzelde çalışıyor ancak şöyle bir şey var yorumlarıda okudum ayrıca şunu soracam görev yöneticisini açmak için sola basmak lazım bunu eski haline getiremezmiyiz yani bu romda görev yöneticisini orta tuşa basılı tutarak açmaya getiremezmiyiz?
Kurulumu Yaparken S5 Task Var Onu Seçmiyeceksin.
kuracak arkadaşlara bilgi vereyim. bende reset atma sorunu oldu olur olmadık reset atıyor durduruldu hataları veriyor görsel olarak iyi bir rom ama yazılımsal olarak pek aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. yüklemeden önce bir düşünün. v4.2 güncellemesinide kurdum. 2 tane ayarlar oldu telefonda garip garip sorunları var.
2 Tane Ayarlar Sorunu Blekotadada Var Ama S5 Hissini En iyi Yaşatan Bu Rom. Bir Tek Kamera Fix Gerekli.
1 haftadır kullaniyorun bir sıkıntı yok gayet hoş
Evet Şık Ve Güzel Tek Sorun Kamera.

şirinler1990

Üye
Kamera da hiç surun yok. Kamera hic secmiyirum normal s3 kamerssini kuruyor.

şirinler1990

Üye
Tet sorun cocuk modu bulamadim titanium da gorunuyor ama uygulamalarda yok

şirinler1990

Üye
Kullandikca dunmalar ve yeniden başlatma sorunu var

şirinler1990

Üye
Acil bu kunuda gunceleme lazim

DeepForce

DeepForce

Üye
kamera hata verdi ve telefon cok kastı yavasladı zorlandı her hamlede donmaya başladı

mehmet2144

mehmet2144

Üye
kamera sorununu çözdüm arkadaşlar,foto çekebildim nihayet...

kikaksk

kikaksk

Üye
yurtdışı s3 şebeke çekmeme sorunu bu romda varmıdır ? yurtdışı s3 e kuran oldumu ?

mcdjkrizantem

Üye
kurmayın ilk gün güzel 2.gün birsürü sıkıntı kasma hatalar ve daha neler neler

bytllh

bytllh

Üye
hocam bu romun v.7 si var mı?

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar kusura bakmayin bayadir giremedim telefonla sorunlarim oldu kotuyu en yakin zamanda guncelliyecegim

BelieveFever

Üye
Wifi çalışmıyor!

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
rom nasıl arkadaşlar

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Rom yapımcısınin attığı mesaj:

Merhaba çocuklar size küçük bir hediyem var !!
V8 çıktı.
1 ay gibi uzun bir zaman buralarda yoktum.Uzgunum çocuklar. Geçen eylül 2014 den bu yana orta doğuda çalışıyorum. Laptopum yoktu ve sinirli bir zamanım vardi

Şimdi buradayim ve XDA'da çalışıyorum !!

Benim romu desteklediğiniz için size teşekkür ediyorum.

Allah Bizi Korusun !!

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
Rom yapımcısınin attığı mesaj:

Merhaba çocuklar size küçük bir hediyem var !!
V8 çıktı.
1 ay gibi uzun bir zaman buralarda yoktum.Uzgunum çocuklar. Geçen eylül 2014 den bu yana orta doğuda çalışıyorum. Laptopum yoktu ve sinirli bir zamanım vardi

Şimdi buradayim ve XDA'da çalışıyorum !!

Benim romu desteklediğiniz için size teşekkür ediyorum.

Allah Bizi Korusun !!
sunajkram23 tuhaf bi adam ama hakkını yemeyelim iyi yapımcı. ben daha denemedim ama denemenizi şiddetle tavsiye ederim v8'i...

karakurt1969

karakurt1969

Üye
sunajkram23 tuhaf bi adam ama hakkını yemeyelim iyi yapımcı. ben daha denemedim ama denemenizi şiddetle tavsiye ederim v8'i...
v8 yükledim kamera ve şebeke hatası var nasıl yapayım arkadaşlar bilgi verirseiniz sevinirim

Aziz04

Aziz04

Üye
v8 yükledim kamera ve şebeke hatası var nasıl yapayım arkadaşlar bilgi verirseiniz sevinirim
Kamera hatası için indirip cwm'den flashla... Cihazı yeniden başlat açılmasını bekle, açıldıktan sonra kameraya gir bir resim çek.
Daha sonra indirip tekrar cwm'den flashla şebeken gelir

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Kamera hatası için indirip cwm'den flashla... Cihazı yeniden başlat açılmasını bekle, açıldıktan sonra kameraya gir bir resim çek.
peki v8 nasıl q finder bildirimlerde açık kalıyor yaa onu nasıl kapatacaz

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
arkadasim cok soru soruyorsun ya.bi kere sormak yerine uygulasan olurmu ?

aromada kuruyummu diye soruyor zaten.
kamera hatasi aldim.rica etsem kamera zipini pmden atabilirmisin ?

Aziz04

Aziz04

Üye

Üst Alt