Apkenv ile Android Oyunları N9'da

Sponsorlu Bağlantılar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
hocam peki bunu kurunca android oyunları oynayınca ilerleyen zamanlarda telefonda hafifte olsa kasmalar filan oluyor mu ?

PriZm

PriZm

Üye
bu arada kendi cihazımdan ikinci video :) :
[video=youtube;4RjvEi4Vn-A]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4RjvEi4Vn-A[/video]
Açılışı biraz fazla uzun sürüyor ama gayet güzel çalışıyor :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye

sadece space böyle.
ayrıca fruit ninja bazı android cihazlarından daha iyi çalışıyor.
Diğer Angry Birds'lerde sorun olmuyor yani:hmmm

Sd data isteyen oyunların sd dataları oyun üzerinden indirilebiliyormu?:hmmm

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

Diğer Angry Birds'lerde sorun olmuyor yani:hmmm

Sd data isteyen oyunların sd dataları oyun üzerinden indirilebiliyormu?:hmmm
hayır olmuyor.

onlar denenmedi daha. şu anda denenip de çalıştırılan oyun sayısı az. dediklerim garanti olarak çalışanlar. cihaz dalvik veya ACL gibi ekstra bir sanal makinaya gerek duymadan oyunları çalıştırdığı için oyunların oynanışında ve akıcılığında hiçbir sıkıntı olmuyor.

PriZm

PriZm

Üye

hayır olmuyor.

onlar denenmedi daha. şu anda denenip de çalıştırılan oyun sayısı az. dediklerim garanti olarak çalışanlar. cihaz dalvik veya ACL gibi ekstra bir sanal makinaya gerek duymadan oyunları çalıştırdığı için oyunların oynanışında ve akıcılığında hiçbir sıkıntı olmuyor.
Dalvik :zzz:
neyseki bu oyunlar bende de sorun çıkarmıyor ama Android üstüne MeeGo kurmayı isterdim yani:D

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
bootloader android dışında bir yazılıma açıksa nemo sürümü kurulabilir.

PriZm

PriZm

Üye
bootloader android dışında bir yazılıma açıksa nemo sürümü kurulabilir.
işte sorun orda :zzz:
Htc HD2'nin Bootloader'ı diğer telefonlara uyumlu hale getirilebilse Hd2'de olduğu gibi Wp7 de yüklüyorsun Meego'da :s

Galaxy S2&S3 için DualBoot geldi.farklı sistemler için bootloader yakında gelebilir :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Keşke Symbian^3'te de bunlar yapılabilse...

android (çok ufak bir bölümü) ile meego'nun ortak yönü linux olduğu için böyle şeyler mümkün oluyor. eğer symbian da linux tabanlı olsaydı tüm uygulamaları çoktan çalıştırıyor olurdu. ayrıca symbian'ın tam java desteği olduğu için meego'dan daha çok şey çalıştırabilirdi.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

android (çok ufak bir bölümü) ile meego'nun ortak yönü linux olduğu için böyle şeyler mümkün oluyor. eğer symbian da linux tabanlı olsaydı tüm uygulamaları çoktan çalıştırıyor olurdu. ayrıca symbian'ın tam java desteği olduğu için meego'dan daha çok şey çalıştırabilirdi.

acik kaynak koddd..:(somuru:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Geliştirilirse cidden çok mükemmel bir proje.Yarın sabah ilk işim Nitroit'i kurup bunu denemek olacak.Bir heyecan bastı şimdiden :kıskıs:

kaynak kodları paylaşılsa da yapılması baya zor Hünkarım :hmmm

Test Moderatör olmuşsun hayırlı olsun görmemiştim :tebessüm: Çevremdeki herkes moderatör oldu bir ben kaldım zaten -.-

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Geliştirilirse cidden çok mükemmel bir proje.Yarın sabah ilk işim Nitroit'i kurup bunu denemek olacak.Bir heyecan bastı şimdiden :kıskıs:

Test Moderatör olmuşsun hayırlı olsun görmemiştim :tebessüm: Çevremdeki herkes moderatör oldu bir ben kaldım zaten -.-

Teşekkür ederim,sana da hayırlı olsun N9 yapmışsın :) Yalnız bunu denemek için nitdroid kurmana gerek yok bu MeeGo üzerinde çalışıyor :) Ben de bu akşam kuracağım kısmetse.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Teşekkür ederim,sana da hayırlı olsun N9 yapmışsın :) Yalnız bunu denemek için nitdroid kurmana gerek yok bu MeeGo üzerinde çalışıyor :) Ben de bu akşam kuracağım kısmetse.

Sağol.Yok onun farkındayım zaten.Nitroit'i merak ettiğim için kuracağım sadece :) N9 aldık kurcalamadan olmaz ama dimi :tebessüm:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Sağol.Yok onun farkındayım zaten.Nitroit'i merak ettiğim için kuracağım sadece :) N9 aldık kurcalamadan olmaz ama dimi :tebessüm:

Hayatta olmaz :) Her türlü sorununu N9 genel sohbet konusuna yazabilirsin kardeşim ya da keşfettiğin birşey olursa :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Hayatta olmaz :) Her türlü sorununu N9 genel sohbet konusuna yazabilirsin kardeşim ya da keşfettiğin birşey olursa :)

Çok sağol :tebessüm: Pek yeni bir şey bulabileceğimi düşünmüyorum ama sık sık sorular soracağım galiba :ehe