Haber Androide çıkacak ve çıkması beklenen oyunlar ve çıkanların apk dataları

Sponsorlu Bağlantılar

Dogukan9595

Üye
Ya bu adamlar neden underground 2'yi yeni harita,parca,muzik ve araclarla duzenleyip mobile cikarmayi istemez ki dusunsenize ne kadar muhtesem olur ve satar yemin ediyorum gram beyin yok bunlarda..

0MG90

0MG90

Üye
Ya bu adamlar neden underground 2'yi yeni harita,parca,muzik ve araclarla duzenleyip mobile cikarmayi istemez ki dusunsenize ne kadar muhtesem olur ve satar yemin ediyorum gram beyin yok bunlarda..
Aynen, Most Wanted muhteşem oynanıyor telefonda. U2 çıksa Asphalt falan hikaye.

Dogukan9595

Üye
yeri bambaskadir bende U2nin oyle bir tat aldim ki oyundan bir daha oyle bir oyun gelmez heralde piyasaya duzenleyip yeni eklentilerle verseler markette 1. siraya bile oturur.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Doğru hakkaten. Asphalt serisi de bozdu zaten iyice.

manguru022

manguru022

Üye
Need for speed NO LİMİTS' den oynanış videosu geldi. Cok kral bir yapım olucak gibi duruyor sizce ?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

0MG90

0MG90

Üye
Grafiklerinin Most Wanted'tan iyi olması lazım. Ücretsiz olacak diyorlar.

Dogukan9595

Üye
ucretsiz olmasi bir + degil.Oyun ici ucretlendirme olursa lucky patcher,freedom yapariz korumali cikarsada mod.apk bekleriz..Eger interneti falan zorunlu yaparlarsa fifa 15deki gibi alinmaz zaten..

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Zorunludur artık hemen hemen her oyun internet bağlantısı istiyor

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Zorunludur artık hemen hemen her oyun internet bağlantısı istiyor
Çok doğru bir tespit, artık tüm android kullanıcıları korsana yönelmesi onların para kazanamamasına yol açınca bu adamlar bu yöntemi kullanarak işlerini hallediyor.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
heavenhawk

heavenhawk

Üye
Buyrun beyler size 7dk lık Need For Speed No Limits videosu iyi seyirler :)

0MG90

0MG90

Üye
Umarım oynayış şekli öyle değildir. Sensörle oynayabiliriz. Ben sevdim oyunu ama grafiklerin Most Wanted'dan iyi olması lazım.

heavenhawk

heavenhawk

Üye
İos kullanıcıları oyuna erken erişebilerek oynuyorlar aranızda yapabilecek olanlar varsa oynayıp deneyimlerini anlatabilir.Şunu söyleyebilirimki Underground 2 oynayıp sevenler bundaki modifikasyonlardanda hoşnut kalacaktır eminim (izlediğim kadarı ile).

0MG90

0MG90

Üye
Appcake'de var indirmek isteyenler için ama oyun demo açılmayabilir.

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Modifikasyon merak edenlere kısa bi video :)

AIS

AIS

Üye
Age of empires, real footbal, battlefield, gta 4, splinter cell ve pes çıkmayacak yanlış haber
Appcake'de var indirmek isteyenler için ama oyun demo açılmayabilir.
Demoyu full yaparız :D

onuryel77gmdisco

onuryel77gmdisco

Üye
    Konu Sahibi
Sayfanın bilgi bölümünü ingilizce yapsam olur mu? çünkü yabancı o kadar kaynak var ki hepsini okuyup çevirmek işime gelmiyor. ne yazık ki türkçe bir tutarlı kaynak yok.

wolfdelta

Üye
bu oyun destek bölümünü bulamadım ben nerede acaba

sabri04x

sabri04x

Üye
ben dead space 2 cıkmasını istiyodum

Üst Alt