Real Racing 3 N9 da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
Real Racing 3 N9 da
inanamadım bence çok az takılıyor , 1ghz işlemciyle bunu yapabiliyorsa hem de bir port üzerinden oynanan oyunlarda bunu yapabiliyorsa şu nokia androide geçse geyiklerine güzel bi cevap budur aslında

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Oynanıştaki rahatsızlığı hiç farketmedin mi?

Berk E.

Üye
Çok kasıyor

pRime.

pRime.

Üye
oynanışı beğenmeyen arkadaşları aynı donanımda real racing'i orjinal bir android cihazda daha iyi çalıştırmaya davet ediyorum. elinde not 2 ile konuşması kolay.

Berk E.

Üye
oynanışı beğenmeyen arkadaşları aynı donanımda real racing'i orjinal bir android cihazda daha iyi çalıştırmaya davet ediyorum. elinde not 2 ile konuşması kolay.

O N9 u stock olduğuna mı inanıyorsunda aynı donanımlı Orjinal Romlu Androidde çalıştır diyosun :)

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
valla ben sesi kısıkta izledim belki de kasmaları fark edemedim ama bence kasmıyorud ve bu bir port işletim sistemi üzerinden oynanan portun da portu şeklinde nitelendirelebilinecek benchmark testi haline gelen bir oyun , o fiyata hemen hemen hiçbir telefon bunu bile yapamıyor (gm:d hariç)

pRime.

pRime.

Üye

O N9 u stock olduğuna mı inanıyorsunda aynı donanımlı Orjinal Romlu Androidde çalıştır diyosun :)

n9'a custom rom var sanmak. Ya gerçekten android kullanınca her şeyi bildiğini sananlar şu foruma uğramasın rica ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: vestes123 ve fnldstntn

partyhard

Üye
çok kasıyo

pRime.

pRime.

Üye
he bir de android kullanınca linuxu söktüğünü sananlar.

Berk E.

Üye

Berk E.

Üye
Ayrica stock un ingilizcedeki anlamlarinda biride asli olan, asıldir yani romla alakasi yok siz yanlis yere cekmissiniz ben bilgim var veya yok demedim ;)

Berk E.

Üye

neyi ile oynanilmistir mesela?

N9 un terimlerini pek bilmem ama overclock androiddeki gibi build.prop init.d iyilestirmeleri ram manager gibi programlarla ram iyilestirmeleri sd karttaki bir kisim mb dan telefon ramine ekleme gibi islemler yapilmistir kutudan ciktigi gibiki haliyle bu oyunu bu kadar kasmayla acmaz tahmin ediyorum

pRime.

pRime.

Üye

bak şimdi, sen burda demişsin ki çok kasıyor. oynanma hızı 15-20 fps civarında. aynı donanımı kullanan bir cihazda çalıştırmayı deneyin diyorum ben de daha iyi çalıştırabilirseniz gelin konuşun yoksa bu forumda bilmiş bilmiş konuşmayın.

ikinci olarak n9 romunun stok olduğunu kimse söylemedi ancak nitdroid android open source project (aosp) romu kullanılarak yapılmıştır. aosp'le ne kadar oynanmışsa bununla da o kadar oynanmıştır. inanmıyorsan nitdroid forumuna girer bakarsın.
ve bu bir port olduğu için donanım driverlarının bazıları eksik ve bazıları da sıfırdan yazıldı. custom rom gibi sıradışı bir performansla veya hızla çalışmıyor. sizin bunu tabi anlamanızı beklemiyorum çünkü dediğim gibi elinde not 2 ile boş konuşmak kolay.

sen başta romun orjinalliğine laf ettin, şimdi lafı kıvırmanın alemi yok. oyunu çaıştırmak için tabiki bir takım uygulamalar kullanılıyor, ayarlamalar yapılıyor ama romun burada bir görevi yok.
sonuç androidi android olmayan bir cihaza portlamak büyük bir başarıyken hele hele real racing 3 gibi bir oyunu android için bu kadar düşük bir donanımda 15-20 fps civarında çalıştırmak da ciddi bir başarıdır. ama dediğim gibi yine bunu anlamanızı beklemiyorum sizden.

• Beğen
Tepkiler: 4un6si

Berk E.

Üye
bak şimdi, sen burda demişsin ki çok kasıyor. oynanma hızı 15-20 fps civarında. aynı donanımı kullanan bir cihazda çalıştırmayı deneyin diyorum ben de daha iyi çalıştırabilirseniz gelin konuşun yoksa bu forumda bilmiş bilmiş konuşmayın.

ikinci olarak n9 romunun stok olduğunu kimse söylemedi ancak nitdroid android open source project (aosp) romu kullanılarak yapılmıştır. aosp'le ne kadar oynanmışsa bununla da o kadar oynanmıştır. inanmıyorsan nitdroid forumuna girer bakarsın.
ve bu bir port olduğu için donanım driverlarının bazıları eksik ve bazıları da sıfırdan yazıldı. custom rom gibi sıradışı bir performansla veya hızla çalışmıyor. sizin bunu tabi anlamanızı beklemiyorum çünkü dediğim gibi elinde not 2 ile boş konuşmak kolay.

sen başta romun orjinalliğine laf ettin, şimdi lafı kıvırmanın alemi yok. oyunu çaıştırmak için tabiki bir takım uygulamalar kullanılıyor, ayarlamalar yapılıyor ama romun burada bir görevi yok.
sonuç androidi android olmayan bir cihaza portlamak büyük bir başarıyken hele hele real racing 3 gibi bir oyunu android için bu kadar düşük bir donanımda 15-20 fps civarında çalıştırmak da ciddi bir başarıdır. ama dediğim gibi yine bunu anlamanızı beklemiyorum sizden.

Eyvallah olay orjinallik mis custommus bunlar degil ister 15 20 fps olsun ister 55 60 olsun benim burda bassettigim oyun acilmis iyi guzel ama kasiyor kasmanin onune gecemezsin veya gecemem donanim yetmez arkadas basarmis guzel sekilde ama illaki oynama yapilmistir diyorum ama baska yerden baska sekilde anlasildigi icin (?) olay buralara geldi ;)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
n9'daki android'de prop.ini dosyasının herşeyi düzeltemiyorsun, sadece telefonun görünüşünü ve birkaç şeyi değiştirebiliyorsun. telefonun ram'ine ekleme yapmaya zaten gerek yok 1 gb ram var. android'de de 400-500 mb boş kalıyor. kutudan çıktığı halinde ise zaten android yok, android nitdroid adıyla kuruluyor. n9'u android'de overclock yapsan ne olacak yapmasan ne olacak. 1000 mhz'den android'de çıksa çıksa 1150 mhz'ye çıkar android'de voltaj da ayarlanmıyor.

Berk E.

Üye
n9'daki android'de prop.ini dosyasının herşeyi düzeltemiyorsun, sadece telefonun görünüşünü ve birkaç şeyi değiştirebiliyorsun. telefonun ram'ine ekleme yapmaya zaten gerek yok 1 gb ram var. android'de de 400-500 mb boş kalıyor. kutudan çıktığı halinde ise zaten android yok, android nitdroid adıyla kuruluyor. n9'u android'de overclock yapsan ne olacak yapmasan ne olacak. 1000 mhz'den android'de çıksa çıksa 1150 mhz'ye çıkar android'de voltaj da ayarlanmıyor.

512 mb ram 1400 mHz ramli Wonderda azcik yaptigim oynamalarla bu oyunu 0 denecek kadar az kasmayla oynadim ekrani zaten ortada 500 TL lik telefonla bu kadar oluyo o zaman herkes atip tutmasa ?

Berk E.

Üye
Ayrica N9 u bilmem biraz N8 kullanmisligim vardi 5 6 kere stock haliyle haliyle yazdiklarin durumu N9 un Androidiyle bilemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...