Samsung Monte Task Manager'li Orjinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Task Manager'li Orjinal Firmware
Arkadaşlar bugün itibariyle Monte'me kendinden Task Manager'li Firmware yükledim. Yani bildiğiniz geri tuşuna uzun basınca, Task Manager geliveriyor :)

Yenilikler:

1) Task Manager

2) Yeni Monte'ye özel arka planlar

3) Menü arka planı

4) Menü'de Sağ Altta Geri Tuşu

5) Açılış Ekranı Değişmiş ve Samsung Star'ınkine Benzer Olmuş

6) Ana Menü'de Değişmeler Var

7) Widgetler Çok Daha Güzel :)

8) Ve En İyisi: Türkçe Dil Destekli!

Hemen İndirmek İçin Linki,

Site Şifre İsteyecek Şifreside: diendanmobile.com Yazın :)

Yükleyin Pişman olmazsınız eski Firmware'lere Bin Basar! :):):):)

Teşekkür ve Yorumunuz Yeter :)

Not: Nasıl Firmware Yüklemesini Bilmek İstiyorsanız, http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s5233a-flash-atmak-yazilim-silmek-244217.html Konuma Bakın:oke:

Firmware Resimleri :

Yedek Link:

Not: Yedek Link ve Resimler İçin GrafiXer Arkadaşımıza Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mertarmagan, kurtulusoz, mhmtsyk ve 2 diğerleri

GrafiXer

GrafiXer

Üye
merhaba arkadaşım vermiş olduğun firmware tam olarak nasıl yükleniyor resimli olarak anlatırmısın deniycem ama bi sakatlık çıkmasın farklı yükleme şekilleri var bu yüzden 4 - 5 kere boxla firmware yükletmek zorunda kaldım bu başlıkta resimli ve ayrıntılı olarak paylaşırsan minnettar kalırım teşekkürler şimdiden.:oke:

Emre-45

Emre-45

Üye
Yüklesem bir sorun olur mu ? Tavsiye ediyor musunuz ? Orjinal firmwaresi var mı ?

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Yüklesem bir sorun olur mu ? Tavsiye ediyor musunuz ? Orjinal firmwaresi var mı ?

denemek gerekli bende var S5620CEJC1 sürümü lazım olursa verebilirim denerseniz bizide bilgilendirin lütfen =)

GrafiXer

GrafiXer

Üye

Deneyeceğim birazdan.Şu anda %70 de indiriyor.15 dk kalmış.
Kardeşim inceleyip detaylardan haberdar edersen çok sevinirim bende deniycem olumlu ise sonuç + larını -lerini paylaşırsan minnettar kalırım :oke:

Emre-45

Emre-45

Üye
Kardeşim inceleyip detaylardan haberdar edersen çok sevinirim bende deniycem olumlu ise sonuç + larını -lerini paylaşırsan minnettar kalırım :oke:
Yüklemeyin kardeş.Telefon kendınden geçti.Yeniden başlatıp duruyor kendini.Yeni sürüm yükleyeceğim.

--------------- Ekleme ---------------

Bir şekilde daha deniyorum.Bakalım bu defa olacak mı ? Olmazsa normal bir firmware yükleyeceğim.Hangisini yükleyeyim sizce ?

--------------- Ekleme ---------------

Birdaha denedim.Yine olmadı.Normal bir firmware yükleyeceğim.

GrafiXer

GrafiXer

Üye
kardeşim birde altta vermiş olduğum resimdeki gibi yüklermisin ?

Emre-45

Emre-45

Üye
Kardeş her türlü yükledim.Ama yazılar görünmüyor.Pin kodu giremiyorum.Yani bayağı sorunlu.

Şuan yeni firmware yüklemem lazım.Hangisini yükleyeyim ?

GrafiXer

GrafiXer

Üye

al kardeşim bunu yükle bakalım

Emre-45

Emre-45

Üye
Yüklüyorum kardeş.İnşallah bir sorun çıkmaz.

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye
indirdim ama içinde 5.62 sürüm için FOTA dosyası 5.64 sürümü için pfs dosyası olmadan yüklemeler hata veriyor. O yüzden denemiyorum ama sitesine bir bakim dedim oda hacklenmiş gösteriyor şu an.
Acaba içinde türkce sözlük oldugunu bildiginiz biz firmware varmı ?

GrafiXer

GrafiXer

Üye
paylaştığım firmwarede olması gerekli

Emre-45

Emre-45

Üye
Şu an hala paylaştıgın firmwareyi indiriyorum kardeş.Keşke uygulamasaydım bu konudakileri.8 dakika kalmış.İnşallah bu çalışır da telefonumu kullanmaya devam ederim..Teşekkür ederim sana.

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye

Paylaştıgın firmware versiyonunu hiç denemedim. tam olarak varmı yokmu türkce sözlük. kesin olmadan telefonumdaki kurulu düzeni bozmak istemiyorum.

Emre-45

Emre-45

Üye
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu konudaki firmwareyi yükledim.Tıkır tıkır çalışıyor.Herşey orjinal..Task manager süper.Telefonum symbian gibi oldu.Kasma falan da yok.Herşey çok güzel ama arkadaşımızın verdiği linkteki gibi yükleme yapmayın telefonu açamazsınız.Bende öyle oldu."aqresifim" arkadaşımızın sayesinde sorunu hallettim.Kendisine çok teşekkür ederim...

Buyrun burdan örnek alarak yükleyin..:

QuieTenS

QuieTenS

Üye
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu konudaki firmwareyi yükledim.Tıkır tıkır çalışıyor.Herşey orjinal..Task manager süper.Telefonum symbian gibi oldu.Kasma falan da yok.Herşey çok güzel ama arkadaşımızın verdiği linkteki gibi yükleme yapmayın telefonu açamazsınız.Bende öyle oldu."aqresifim" arkadaşımızın sayesinde sorunu hallettim.Kendisine çok teşekkür ederim...

Buyrun burdan örnek alarak yükleyin..:
Türkçe mi ?

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle Monte'me kendinden Task Manager'li Firmware yükledim. Yani bildiğiniz geri tuşuna uzun basınca, Task Manager geliveriyor :)

Yenilikler:

1) Task Manager

2) Yeni Monte'ye özel arka planlar

3) Menü arka planı

4) Menü'de Sağ Altta Geri Tuşu

5) Açılış Ekranı Değişmiş ve Samsung Star'ınkine Benzer Olmuş

6) Ana Menü'de Değişmeler Var

7) Widgetler Çok Daha Güzel :)

8) Ve En İyisi: Türkçe Dil Destekli!

Hemen İndirmek İçin Linki,

Site Şifre İsteyecek Şifreside: diendanmobile.com Yazın :)

Yakında Montemin videosunu Çekip Konuya Atacağım. Yükleyin Pişman olmazsınız eski Firmware'lere Bin Basar! :):):):)

Teşekkür ve Yorumunuz Yeter :)

Not: Nasıl Firmware Yüklemesini Bilmek İstiyorsanız, http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s5233a-flash-atmak-yazilim-silmek-244217.html Konuma Bakın:oke:

ayıp kardeşim denemeden ve nasıl yapılacağını tam olarak anlatmadan paylaşım yapıyorsunuz ve yükleyen kişiler mağdur kalıyor :off: şayet yaptım oldu diyorsan bizimlede resimlerini yahut videosunu ve nasıl yapılacağını tam olarak paylaşta yarı yolda kalmayalım duyarlı olun biraz lütfen:evet:

kindmann

Üye
kamera bozuldu :S

Üst Alt