Monte s5620 Türkçe task managerlı en son firmware 2012 (AEJF1 SFRF1)

Sponsorlu Bağlantılar

asdf9735

Üye
evet bende çözdüm olayı hatta o fransızca olan sözlüğü ve myspace ikonlarını da kaldırdım
birde ekrana video player i ekledim sanırım 57 idi kod numarası 0 yazan herhangi bir yere yazsan oluyor
sözlük (fransızca olan) 9 numaraydı myspace de 25 numaraydı onları sıfır yaptım oldu ana ekranda görünmüyor
isteyen yapsın o sıfır olan yere de 57 yazarsanız vide player geliyor ekrana .(teldeki videoları direk açıyor)
hatta biraz sallama numaralarda yazdım bir tek wifi çıktı gerisini tutturamadım amacım ana ekrana başka ikon koyup başka uygulamaları o ikonlara editlemek bakalım uğraşıyorum belki bir şeyler çıkar.

aynen bende fransızca sözlüğü kaldırdım :) biraz sallama yaptım tutturamadım sen bulursan yeni uygulamalar haberdaret bizide

baba20

Üye
kardeş şu linkleri başka bi yere yükleseniz çok karışık bide tek tek iniyor.

ddr-?

Üye
Yüklemeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem boşuna zaman kaybetmesinler

denizkrdnz

denizkrdnz

Üye
uzun zamandır uğramıyordum buralara
ID=54--->Günlükler
ID=9--->sözlük
ID=56--->web
ID=58--->dosya
ID=26--->facebook
ID=41--->müzik çalar
ID=10--->blutooth
ID=59--->kamera
ID=97--->görev yöneticisi
ID=63--->alarm
ID=36--->takvim
ID=64--->ayarlar
ID=1--->müzik tanıma
ID=14--->google
ID=4--->radyo
ID=18--->not
ID=15--->wi-fi
ID=8--->ses kayıt
ID=5--->aktivesync
ID=21--->hesap makinası
ID=92--->bağlantı yöneticisi
ID=23--->
ID=13--->kronometre
ID=7--->oyunlar ve daha fazlası
ID=25--->myspace
ID=19--->görevler
ID=22--->dönüştürücü
ID=20--->dünya saati
ID=12--->zamanlayıcı
ID=66--->görüüntü düzenleyici
ID=11--->senkronize
ID=102--->sfr find & go
ID=101--->messenger
ID=100--->mes favoris bunlar benim şimdiki çıkarttıklarım ayrıca video player VOD player yada ebout sys kodlarını yakalarsam ekliycem şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin :)

ayrıca widget olayının mantığını çözebilirsem görev yoneticisi falan için widget oluşturcam wi-fiyle blutooth gibi ;)

kürşad58

Üye
telefonun garantisi dolmadı henüz ama bunu yüklemek istiorum mesaj gönderirken takılı kalma sorunu bende de var garantiye yolladım geldi ama bi değişiklik olmamış yardımcı olursanız sevinirim

!SO

!SO

Üye

Çok iyi oldu çokta güzel oldu :) teşekkürler kardeş...

makkaveli

makkaveli

Üye
arkadaşlar bana yardımj edin , arkin,n tlfonu da 5620 ... bize geldi bu firmwareyi yükleyecektik , başlattık yüklemeyi ffs format bitince bağlantı koptu , kablo çok hassas nedense , ama ben kendi tlfonumda böle bi olay yaşamadım , sizce bu arkinin tlfonu çin malımıdır , nolur yardım şuan açılmıyo arki diyo açılmassa seninkini alırım elan diyor napacağımı bilemiyorum , aqldığımız tlfoncu yapabilirmi , açılmıyo + download mod geçmiyo .... nolur yardım edinn arkadaşımla aram açılcak bidaha konuşamayız da , dün aldı teli bugün açılmıyo :'(

balamir74

Üye
Monte de konuşurken menu ye giremiyorum bu sorunu nasıl halledebilirim bilen varsa mesaj yazabilir mi tşkleer

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana yardımj edin , arkin,n tlfonu da 5620 ... bize geldi bu firmwareyi yükleyecektik , başlattık yüklemeyi ffs format bitince bağlantı koptu , kablo çok hassas nedense , ama ben kendi tlfonumda böle bi olay yaşamadım , sizce bu arkinin tlfonu çin malımıdır , nolur yardım şuan açılmıyo arki diyo açılmassa seninkini alırım elan diyor napacağımı bilemiyorum , aqldığımız tlfoncu yapabilirmi , açılmıyo + download mod geçmiyo .... nolur yardım edinn arkadaşımla aram açılcak bidaha konuşamayız da , dün aldı teli bugün açılmıyo :'(

kardeş cin malı olması ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum , kablo çok hassas demişsin sanırım telefon ile pc bağlantısında kablo ile ilgili bir sıkıntı var yani temassızlık var keşke hiç yapmasaydın yükleme sırasında bağlantı gitmiş galiba yazılım tam yüklenmediği için dowland modu da alınmıyor garanti varsa gönder servise düştü de gitsin :) yoksa telefonculara bir bak baks mı ne öyle bir şey yapıp dowland alabiliyorlar

- - - Eklendi - - -

Monte de konuşurken menu ye giremiyorum bu sorunu nasıl halledebilirim bilen varsa mesaj yazabilir mi tşkleer

sağ yandaki kilit tuşuna basılı tut sorunun çözülecektir

makkaveli

makkaveli

Üye
kardeş tmmdas ben kendimde yapıyodum kendi tlfonumda ama hiç olmadı böle olay , arkininkini taktık ve readye dedi , sonra başlattık koyduk biyere , ffs den sonra gitti error sonra qwwerty denedim resdy geldi tlfonu sabitleitiriyim dedim oynar oynamaz ready gitti ama bu kendi tlfonumda hiç ve hiç olmadı

fosfor09

Üye
merhaba, konularda geçmemiş ancak aklıma takılan bir soru var. Bu fw de Mesajlar (inbox) kısayolu yada widgeti var mı?
teşekkürler...

xsabitx

Üye
tesekkurler hocam kuracağım :)

- - - Eklendi - - -

yaptım çok süper oldu tesekkurler :) inşallah mesajlasırken donmaz deneyip yazarım :)

- - - Eklendi - - -

hocam t9 sözlük fransızca geldi tr olmuyormu acaba ?

- - - Eklendi - - -

dil ayarlarındanmış t9 da tr oldu :)

akcanmüzik

Üye
iyi günler CODE_S5620AEJF1_SFRJF1---by dnz.ZIP.ZIP yükledim ama telefonum açılmadı açılma ikonu geliyor ama bir türlü açılmayı tamamlayamıyor denedim 2 3 defa aceba yanlış mı yüklüyorum diye her seferinde aynı sorunla karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim eksik biri şey yaptığımı zannetmiyorum sürekli frmware yükleyen birisiyim teşekkürler . iyi çalışmalar

alemci_09

alemci_09

Üye
yükledım ama taks mesıncırı nasıl acıcam

qradyant

qradyant

Üye
mesajım bulunsun aramım sonra

aramis68

Üye
Hepinize ne kadar teşekkür etsem de azdır. Sağ olun arkadaşlar.

Üst Alt