Samsung Monte Task Manager'li Orjinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
ortakk buradaki resimlerde görülen menüler ingilizce ama sen Türkçe diyordun???
İngilizce olarak: Menu > Settings > Phone Settings > Language > Türkçe Dilini Seçersen, Türkçe olmuş olur. Yani Yazılımın Türkçe Dil Desteği Var ;)

entegre07

Üye
firmware gercekten ii bir gorunumu sahip bende yuklemede bulundum ama ne hikmetse ekran ısıkları sondukten sonra tekrar actımda ekranı ekran ters donmus oluo kapatıp actıgımda duzelio ama hep aynı sorun tekrarlıo buna nasıl bir cozum bulucaz acaba bir fikriniz varmı??

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Bu firmware bende inanın hayranlık uyandırdı fakat yaşanan sorunlar yüzünden istemeyrek eski firmware yüklemek zorunda kaldım cihaz kendi kendi restart atıyordu ve cihazın çekiminde sorun yaşanıyordu :agla istemiyerek de olsa kaldırmak zorunda kaldım umarım sağlam versiyonu çıkar. Simgeler olsun yazı tipi widgetlerin görselliği menü iconlarındaki renkler görev yöneticisi (task manager) mesaj yazma kısmındaki görsel zenginlikler vs tam kelimeyle monte cihazın tadına varmayı sağlıyordu. İnanın eski firmwareyi yükledim inanmıycaksınız ama cihazdan soğudum diyebiliriim =) Neyse Deneme fırsatı olan arkadaşlar varsa bi denesinler bana hak vereceklerdir. Şimdilik sabırla bekliyoruz :oke:

SinNombre

SinNombre

Üye
evet gerçekten çok güzel ama restart atıyor bende kaldırdım

Emre-45

Emre-45

Üye
Restart atmasa mükemmel oluyor.Ama pin kodunu kaldırırsanız restart atsa bile anlamıyorsunuz :)

sadan53

Üye
bende yüklemek istiyorum fakat arkadaşın yorumu kafamda soru işareti bıraktı ya sorun yaşarsam yeni güncellemeden dolayı bu konuda daha aydınlatıcı ve sağlıklı bir paylaşomda bulunursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim..

by_roby

by_roby

Üye
Arkadaşlar indirdiğimiz firmware paketlerinde yükleme yaparken ben farklı bi yol denedim
firmware paketinin içeriğini değiştirebilirmiyiz

entegre07

Üye
umarım en kısa zmnda hatasız bir firmware cıkar da bizde tlfonumuzun tadına varırız ben hala ekran nie donuo tersine anlamadım bende eskiye donmek zorunda kladım

SercanAycan

SercanAycan

Üye
Bu firmware bende inanın hayranlık uyandırdı fakat yaşanan sorunlar yüzünden istemeyrek eski firmware yüklemek zorunda kaldım cihaz kendi kendi restart atıyordu ve cihazın çekiminde sorun yaşanıyordu :agla istemiyerek de olsa kaldırmak zorunda kaldım umarım sağlam versiyonu çıkar. Simgeler olsun yazı tipi widgetlerin görselliği menü iconlarındaki renkler görev yöneticisi (task manager) mesaj yazma kısmındaki görsel zenginlikler vs tam kelimeyle monte cihazın tadına varmayı sağlıyordu. İnanın eski firmwareyi yükledim inanmıycaksınız ama cihazdan soğudum diyebiliriim =) Neyse Deneme fırsatı olan arkadaşlar varsa bi denesinler bana hak vereceklerdir. Şimdilik sabırla bekliyoruz :oke:
Aynen,ReseT Sorunu ÇöZüLürSe Harika ßir Firmware DiyebiLirim,
ßendeki reset oLayı qenellıkle operada dolasırken yapıyor ,Yanı Wi-Fi Aqında bir AqırLık baslayınca sanırım.
telefon cebimdeyken reset atmıyor hiç,pin kodu we tlfn kodu aktıf,kapansa acılırken pin ister yane.
umarım bu sorunu cözebilirler,
elimde eskı firmware de olmadıqından mecburen kullanıyorum bunu :D:aha::aha:

Ykaraca

Ykaraca

Üye
Teşekkürler Deneyeceğim.

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
restart atmasının nedeni pilin 1 diş düşmesi telefonun pilinden her 1 diş düştüğünde telefon kendisine restart atıyor şimdi farkettim bunun haricinde süper bir tema ama malesef route 66 desteklemiyor.

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Aynen,ReseT Sorunu ÇöZüLürSe Harika ßir Firmware DiyebiLirim,
ßendeki reset oLayı qenellıkle operada dolasırken yapıyor ,Yanı Wi-Fi Aqında bir AqırLık baslayınca sanırım.
telefon cebimdeyken reset atmıyor hiç,pin kodu we tlfn kodu aktıf,kapansa acılırken pin ister yane.
umarım bu sorunu cözebilirler,
elimde eskı firmware de olmadıqından mecburen kullanıyorum bunu :D:aha::aha:
Task Manager ve görsellik olsa yeterli bize arkadaşlar :oke: umarım bu firmwqare yükleme işini halledersem cihaaz açılmadanda firmware yükleyebilirsem size yenilikler getireceğim merak etmeyin :islik
Mahrum kalmıcaz bizde yeniliklerden haberdar olcucaz inşallah :oke:

erkinozy

Üye
hocam eski firmware yedeğini alabilirsem ben de denemek istiyorum bunu. s5620ojtjf1 firmware i kullanılıyor. bunun firmware linkini bulamadım, nasıl yedeklerim ya da nerden bulabilirim?

xxEGExx

Üye
Eğer bunu yüklersem garanti belgesi devre dışı kalır mı ?

pasado

Üye
Firmware paketinde Rsrc1,Rsrc2,FactoryFs ve PFS dosyaları eksik bu şekilde nasıl firmware atabiliriz ?

--------------- Ekleme ---------------

Firmware paketinde Rsrc1,Rsrc2,FactoryFs ve PFS dosyaları eksik bu şekilde nasıl firmware atabiliriz ?

tmmdır sorun halledildi

cemenibo

Üye
kardes acıll yardım et bn daha önce yüklemedim bunlar nasl yuklenecek download V5.62yi indirdim bu dosyaları bnda nasıl atcaz proya

yasin0650

Üye
s5620jtjc2 beyler bu frimwareyi nerden bulblrm ltfn yardm edin bide telefonda sürümü pc atblrmyz bi yardmcı olun

sharmrock

sharmrock

Üye
firmware garnatiyi devre dışı mı bırakır

Üst Alt