Samsung SGH-S5233a Orjinal Firmware Acil Yardım..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lventol

Üye
    Konu Sahibi
Samsung SGH-S5233a Orjinal Firmware Acil Yardım..!
Merhaba arkadaşlar,

Ben geçenlerde Samsung SGH-S5233A model telefonuma başka bir Firmware yükledim,fakat Firmware'den memnun kalmadım.Şu an eski Firmware'me geri dönmek istiyorum.Fakat internette her yerde araştırmama rağmen orjinal Samsung SGH-S5233A modeli Firmware'sini bulamadım.Birçok orjinal Firmware var evet ama bunlardan hiçbirisi benim eski Firmware'mden değil.Ben eski Firmware'yi değiştirmeden önce her ihtimale karşı eski Firmware'nin kodunu almıştım.
Eski Firmware'min kodu ise şu : "S523AJVIG2" altındaki kodlar ise "DEF" "DEF".Bu arada telefonumda Wifi-TV vb.. yok.
Bu arada cep telefonumun resmini atayım,belki yardımı dokunur.

Eski Firmware'min kodunu tekrar etmemde fayda var : "S523AJVIG2" altındaki kodlar ise "DEF" "DEF".(Tırnak işaretleri hariç)

Not : Eski Firmware'm Türkçe'ydi.Lütfen bulup atarsanız Türkçe dil desteği olsun..

Lütfen yardım edin arkadaşlar biriniz bulup link atarsa çok sevineceğim,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

zonewars77

zonewars77

Üye
Arkadaşım her gördüğüme söylüyorum, telefonlara samsung'un sitesinden indirilmemiş olan firmware vb şeyleri yüklemeyin. Şu an bildiğime göre senin telefonun garanti kapsamı dışında ve o telefondan fazla verim alamazsın. Attığın firmware vb şeylerin de geri dönüşü olmaz ve hiçbir zaman memnun kalmazsın. O telefondan hayır gelmez artık.

lventol

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim telefondan hayır gelip gelmemesi önemli değil,ben sadece konuda belirtmiş olduğum orjinal Firmware'yi istiyorum.Ve burdan birisi link atarsa çok sevineceğim...

lventol

Üye
    Konu Sahibi
Kimse yardım etmeyecek anlaşılan.:ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt