Samsung Monte Task Manager'li Orjinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

gissever

Üye
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu bu konudaki firmwareyi yükledim.Tıkır tıkır çalışıyor.Herşey orjinal..Task manager süper.Telefonum symbian gibi oldu.Kasma falan da yok.Herşey çok güzel ama arkadaşımızın verdiği linkteki gibi yükleme yapmayın telefonu açamazsınız.Bende öyle oldu."aqresifim" arkadaşımızın sayesinde sorunu hallettim.Kendisine çok teşekkür ederim...

Buyrun burdan örnek alarak yükleyin..:

buradaki firmware indirme adresi kullanıcı adı ve şifresi istiyor. bunu nasıl geçicez? yardmcı olur musun?

Emre-45

Emre-45

Üye
Burdaki firmwareyi indir kardeş.Ordaki anlatım ile telefona uygula

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye
Yüklemenizi tavsiye etmem . Firmware dayanamayıp yükledim ama telefonu tuş kilidinden cıkardıgımda ekran ters dönüyor komedi ya.

comex

Üye
Arkadaşlar ben yükledim çok güzel oldu fakat java uygulama yüklemeye çalıştığımda telefon kilitlenip reset atıyor. O yüzden yine değiştirdim. Buna bir çözüm önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. kolay gelsin. iyi çalışmalar.

GrafiXer

GrafiXer

Üye
PFS dosyası eksik herhalde arkadaşlar doğrumu ?? Onu seçmeden yükleme yaptınız değilmi..

muratsayan

Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle Monte'me kendinden Task Manager'li Firmware yükledim. Yani bildiğiniz geri tuşuna uzun basınca, Task Manager geliveriyor :)

Yenilikler:

1) Task Manager

2) Yeni Monte'ye özel arka planlar

3) Menü arka planı

4) Menü'de Sağ Altta Geri Tuşu

5) Açılış Ekranı Değişmiş ve Samsung Star'ınkine Benzer Olmuş

6) Ana Menü'de Değişmeler Var

7) Widgetler Çok Daha Güzel :)

8) Ve En İyisi: Türkçe Dil Destekli!

Hemen İndirmek İçin Linki,

Site Şifre İsteyecek Şifreside: diendanmobile.com Yazın :)

Yakında Montemin videosunu Çekip Konuya Atacağım. Yükleyin Pişman olmazsınız eski Firmware'lere Bin Basar! :):):):)

Teşekkür ve Yorumunuz Yeter :)

Not: Nasıl Firmware Yüklemesini Bilmek İstiyorsanız, http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s5233a-flash-atmak-yazilim-silmek-244217.html Konuma Bakın:oke:

Arkadaşlar ben bu Firmware indiremiyorum. Siteye vermiş olduğunuz şifreyi giriyorum (diendanmobile.com ) bir türlü bilgisayarıma inmiyor. Yardım lütfen. tşk.

Emre-45

Emre-45

Üye
Yüklemenizi tavsiye etmem . Firmware dayanamayıp yükledim ama telefonu tuş kilidinden cıkardıgımda ekran ters dönüyor komedi ya.
Bende öyle bir sorun yok kardeş
Arkadaşlar ben yükledim çok güzel oldu fakat java uygulama yüklemeye çalıştığımda telefon kilitlenip reset atıyor. O yüzden yine değiştirdim. Buna bir çözüm önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. kolay gelsin. iyi çalışmalar.
O sorun bende de var.Ancak internetten yüklenen javaları açıyor.
PFS dosyası eksik herhalde arkadaşlar doğrumu ?? Onu seçmeden yükleme yaptınız değilmi..
Evet kardeş.

monteboy

monteboy

Üye
Ben vodafone internet üzerinden telefonu bilgisayara bağlayıp girebiliyorum bu yüzden internet yavaş, hayatımda hiç firmware yüklemedim ve bunu indirip telefonuma uygulamak istiyorum. Şimdi konuyu açan arkadaşın indirin dediği dosyayı indirdikten sonra Emre kardeşin verdiği linkteki yönergeler doğrultusunda firmware ı yüklersem sorun çıkartır mı? Lütfen tam olarak öyle olmuyorsa anlatıverin telefonu bozmak istemiyorum şimdi yüklerim bişeyler yapamam... :S

Emre-45

Emre-45

Üye
Ben vodafone internet üzerinden telefonu bilgisayara bağlayıp girebiliyorum bu yüzden internet yavaş, hayatımda hiç firmware yüklemedim ve bunu indirip telefonuma uygulamak istiyorum. Şimdi konuyu açan arkadaşın indirin dediği dosyayı indirdikten sonra Emre kardeşin verdiği linkteki yönergeler doğrultusunda firmware ı yüklersem sorun çıkartır mı? Lütfen tam olarak öyle olmuyorsa anlatıverin telefonu bozmak istemiyorum şimdi yüklerim bişeyler yapamam... :S
Kardes ben yaptım oldu.İstersen yap.Ama çok güzel firmware.

monteboy

monteboy

Üye
Diyelim ki yapamadım(umarım yaparım:D) ozaman aldığım yere gidip box dediğiniz şey ile flash mı attırıcam ve bu garantiye giriyormu?

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Diyelim ki yapamadım(umarım yaparım:D) ozaman aldığım yere gidip box dediğiniz şey ile flash mı attırıcam ve bu garantiye giriyormu?

şayet buradaki firmware lerden birini yüklemeye kalkarsan cihaz garanti kapsamı dışında kalır :oke:

Sertug1991

Sertug1991

Üye
arkadaşım ben bunu indirdim fakat yapamayacağım diye korkuyorum yapamazsak eski firmware ye nasıl dönücez??

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Arkadaşlar Ben yüklemeyi tamamladım Sonuç Olumlu ve çok çok hoş tema ve görsel efektler olarak çok güzel =)
İstediğinişz uygulamaya girin Dosyalarım Kamera vs farketmiyor orta tuşla çıktığınızda arka plana atıyor ve orta tuşa uzun süre bastığınızdada açık olan uygulamalar karşınıza 3D olarak geliyor. Symbian İşletim sistemi gibi arkadaşlar.

Tabiki bir kaç eksikliği var onlarıda belirtmek istiyorum;
*Java uygulama yüklemesi yapılamıyor yükleme yaparken cihaz donarak kendisini yeniden başlatıyor.
*Mesaj kısmında t9da sözcük ekleme işlemi yapılamıyor.
*Menüde bulunan ve uygulamaların yerlerini değiştirmemize yarayan sol üst köşedeki Düzenle yazısının son e harfi alt satıra taşıyor.
Örnek: Düzenl
e

İnternet olarak bağlantı hızı biraz yavaşladı gibi diyebilirim.

Sizler İçin Tekrar Upload ettim arkadaşlar :oke:
Firmwareyi !!!

Ekran Görüntüleri.

Bir kaç tane ekran görüntüsü koyuyorum biraz kalitesiz kusura bakmayın acele çekilmiş resimler sadece göstermek amaçlı ayrıca yüklerken neler seçili olacak resim halinde onuda ekledim iyi Firmware yüklemeler =)))

:aha:

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Ben yüklemeyi tamamladım Sonuç Olumlu ve çok çok hoş tema ve görsel efektler olarak çok güzel =)
İstediğinişz uygulamaya girin Dosyalarım Kamera vs farketmiyor orta tuşla çıktığınızda arka plana atıyor ve orta tuşa uzun süre bastığınızdada açık olan uygulamalar karşınıza 3D olarak geliyor. Symbian İşletim sistemi gibi arkadaşlar.

Tabiki bir kaç eksikliği var onlarıda belirtmek istiyorum;
*Java uygulama yüklemesi yapılamıyor yükleme yaparken cihaz donarak kendisini yeniden başlatıyor.
*Mesaj kısmında t9da sözcük ekleme işlemi yapılamıyor.
*Menüde bulunan ve uygulamaların yerlerini değiştirmemize yarayan sol üst köşedeki Düzenle yazısının son e harfi alt satıra taşıyor.
Örnek: Düzenl
e

İnternet olarak bağlantı hızı biraz yavaşladı gibi diyebilirim.

Ekran Görüntüleri.

Bir kaç tane ekran görüntüsü koyuyorum biraz kalitesiz kusura bakmayın acele çekilmiş resimler sadece göstermek amaçlı ayrıca yüklerken neler seçili olacak resim halinde onuda ekledim iyi Firmware yüklemeler =)))

:aha:

Ekran Görüntüleri için Teşekkürler :)

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Birde şu sorunların yaşanmadığıını varsayarsak çok çok süper oalcak arkadaşlar ayrıca mesaj yazma ekranı vs diğerine nazaran gayet hoş menü iconları yazılar daha küçük ve hoş duruyor arakştıralım bakalım belki bulabiliriz M3L!H =)))

Sizler İçin Tekrar Upload ettim arkadaşlar Samsung Monte Task Managerli Orjinal Firmware
Firmwareyi

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Konudaki Firmware resimleri konuya ekliyorum GrafiXer Fotolar için çok teşekkürler :)

angelde

Üye
yha bunu nasıl telfona atcaz

SercanAycan

SercanAycan

Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle Monte'me kendinden Task Manager'li Firmware yükledim. Yani bildiğiniz geri tuşuna uzun basınca, Task Manager geliveriyor :)

Yenilikler:

1) Task Manager

3) Menü arka planı

Yükleyin Pişman olmazsınız eski Firmware'lere Bin Basar! :):):):)

Not: Nasıl Firmware Yüklemesini Bilmek İstiyorsanız, http://www.maxicep.com/samsung/samsung-s5233a-flash-atmak-yazilim-silmek-244217.html Konuma Bakın:oke:

Firmware Resimleri :

Yedek Link:
:megafon::megafon:
DosTum Harıka Bişiy ßu , Ewet ekSıkLıkLerı oLabiLir Ama,YükLediqim Diqewr Firmware Lardan Her TurLu Daha İiy,Çünkü Bütün YukLedıkLerımde TeLefonu Acmak için USB baqLantısı qerekıyordu,We Telefonu Sokaktayken acamıyordum,Bu Firmware ile telfn kendıne qeldı.
"""""""""""
:bilmmßirde Şöyle bir sorunum war,ßen bu telefonu 200 liraya aldım bitpazarından,
kayıp yada calıntı yada darda kalan birisi sattı buyuk bi ihtimalle,fakat benım korkum mobil takip sistemi olduqundan dolayı acaba bu telefonun sahıbı kayıp/calıntı diye bi şikayette bulunsa qeri alabilirmi benden bu telefonu?
ne yapmam qerekır?:bilmm

oner27

Üye

Yenilikler:

1) Task Manager

3) Menü arka planı

Yükleyin Pişman olmazsınız eski Firmware'lere Bin Basar! :):):):)

Firmware Resimleri :

Yedek Link:

Not: Yedek Link ve Resimler İçin GrafiXer Arkadaşımıza Teşekkürler

ortakk buradaki resimlerde görülen menüler ingilizce ama sen Türkçe diyordun???

Üst Alt