Galaxy S4 i9500 OzcanRom v5.2 XXUGNH4 KitKat 4.4.2 [S5 FEATURES]

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Donanımsal sorunları @klavyeci ye sorabilirsiniz :D adam pro

klavyeci

klavyeci

Üye
Donanımsal sorunları @klavyeci ye sorabilirsiniz :D adam pro
Ben işin içinde olan biri olduğum için bu bilgiyi verdim.Kulaklık sorunu genelde oradan çıkar.Ama bilgi vermekle hata yapmışım ki gevşeklik diz boyu

çarşı_fatih

Üye
Merhaca V5 çağrı cevapladığımda açılınca hoparlör aktif halde açılıyor bu sorunla karşılaşan var mı acaba ,
Gelen aramada hoparlorun basliyorsa bildirim okuyuma ozelligi aktif oldugundan dolayi ole bir sorun cikmaktadir.Bildirim okuma ozelligini aktifleştirmezseniz boyle bir sorun cikmiyor.

• Beğen
Tepkiler: cardanadam
emrh77

emrh77

Üye
merhaba arkadaşlar xdaforumda 5.3 çıkmış özcan romun bi değişiklik var mı 5.2 den burda neden 5.3 yok teşekkürler =)

The Shadow

The Shadow

Üye
merhaba arkadaşlar xdaforumda 5.3 çıkmış özcan romun bi değişiklik var mı 5.2 den burda neden 5.3 yok teşekkürler =)
@EmekHırsızı simdi kurmaya gitmisti 5.3 u gelince ekler :D

• Beğen
Tepkiler: emrh77
emrh77

emrh77

Üye
bi değişiklik yok heralde fixli sanırım bu sadece =)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
klavyeci

klavyeci

Üye
v5.4 çıktı ekleyen yok mu ?

emrh77

emrh77

Üye
android.process.acore durduruldu diye bi mesaj alıyorum sürekli çözümü nedir arkadaşlar?

S_ERKAN36

S_ERKAN36

Üye
merhaba arkadaşlar. benim s4 recovery modu ile ilgili sıkıntım var.yardım edebilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
telefonumu recovery modunda açmaya çalıştığımda android ikonu üzerinde kırmızı bir ünlem işareti. ve komut yok hatası alıyorum.dolayısı ile cwm modunda birşey yükleyemiyorum..bu sorunu nasıl giderebilirim.

greenaye

greenaye

Üye
Rom gayet güzel stabil yalnız tek gözüme çarpan arama yapınca hemen ekran kararıyor.

S_ERKAN36

S_ERKAN36

Üye
arkadaşlar halletım sonunda:)

sekorito

sekorito

Üye
Merhaba arkadaşlar benim sorun şu ben kitkat 4.4.2 ye yanlislikla 4.3 jelybean root dosyasini yanlislikla odin ile kurduk daha dogrusu yarida hata verdi olayi farkettigimde ise artik cihazin ekraninda kies upgrade falan yaziyordu sanirim room hasarlandi fakat yeniden roomu odinle kurmaya calistim ama yine yarida kalip odin hata veriyor bi yardimci olacak varmi ..iyi forumlar<br/>

hüseyin0202

Üye
S.a arkadaslar bende s4 var klonlu yazilim attim agda kayitli degil dedi telefoncuya verdim ayarladi baya masrafli oldu ama olsun oldu telefon ben buna bu romu yuklesem sebeke sorun verirmi agda kayitli deil hatasi verirmi acaba

Anil-D

Anil-D

Üye
yeni surum çıktı 6.2 konuyu güncelle

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Konu sahibi banlı.

basatoguz

basatoguz

Üye
S4 için bence en iyi rom eline sağlık.

Bu Roma tema yükleme yapamadım. Yüklediğim temalar menüdeki tema içinde çıkmıyor. Nasıl yapabilirim?

Üst Alt