Xperia z nin arka kamerasi su geçirdi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan dalgic

Üye
kardeş bunun böyle olmasının nedeni su basıncındanmış arka kameranın üstünü. Uzun süre 20-30. Dk su tutulduğu zaman böyle şeyler olabiliyormuş. Ben zaten bu olayı çözdüm telefonun arkasını vakumla açtırıp temizlettirdim şuan gayeť iyi. Hatta şuan xperia Z den yazıyorum

beyler bende de aynı sorun var ama ben henüz çözemedim. Yarın servise götüreceğim umarım hallolur. Sony ye lanet olsun bu arada hani su almıyordu. Yarım metre bile olmayan suya soktum tüm kapakları da sıkıca kapalıydı hatta suya sokmadan önce kontrol de ettim. Sudan çıkarınca çalışıyordu yine bir yarım saat sonra baktığımda kapanmış açılmadı. Bilgisi olan bir yardım etsin lütfen kafayı yiyeceğim.. :vur

adilekci

adilekci

Üye
Bende sony xperia Z var melen çayında suyun altında video çektim.. Havuzda çekimler yaptım ancak şuana kadar her hangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım çok şükür..

emre4203

Üye
arkadaşım adam su geçirmez diyorda nasıl diyor sen o kapakları kapatırsan girmez su sen hava atacam derken kapağın birini açıkmı unuttun buraya gelip telefonu kötülüyosun bende kullanıyorum hiç bir sorun yok ?

omard

Üye
Saol kardeşim geçmiş olsun dileklerin için zaten telefoncuya şimdi werdim adam 200-300 tl tutar dedi bende kabul ettim

Merhaba; siz hangi servise götürdünüz 200-300 tl ye yapılır dendi. Benim de Xperia Z me su girdi de.

Üst Alt