Sony xperia z su geçirdi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

askımm

Üye
telefonn hurda S::S

Siycey

Siycey

Üye
Ben yıkarken kapağı açılmıştı fakat ginede bi sorun çıkarmadı,birazda şansıma denk geldi sanırım.

Hüseyin.1996corola

Üye
Arkadaşlar 2 hafta önce xperia m5 aldım. Kutusunun dışında kocaman KVK yazıyor. Ama telefonun kamerası autofocus yapmıyor yani 1 metre ilerisini çok bulanık çekiyor. Servise yolladım acaba su geçirmezlik özelliğini kaybedermi bilgisi olan varsa yazabilirmi.?

Luck Star

Luck Star

Üye
Açılan sony cihazları suya dayanıklılığı kaybediyor diye duydum ve doğru büyük ihtimalle. Yapışkanlar falan kalkıyor. sony'nin suya dayanıklı lafına inanmayın önceleri su geçirmez diyorlardı sonra geçirince dayanıklı dediler ama o kadar bile dayanıklı değil. Anca yağmurda falan kullanırsın ona dayanır o bile kesin değil. geçmiş olsun.

Hüseyin.1996corola

Üye
Telefon geldi fakat arka kapağı açıktı. Bende fön makinasıyla ısıtıp yapıştırdım. Sonra video kaydına alıp çeşmenin altına tuttum ama bişe olmadı heralde şans meselesi.ama bidaha asla z serisinden şaşmam m serisi genelde hatalı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
o değilde canım kardeşim.Suya sokmanda ki amaç ne ?
Telefon Adamın Şaçma Yorum Olmuş İsterse Kezzaba Yatırır Sonuçta Telefon Su Geçirmez Suya Sokmasıda En Doğal Hakkı Sen ARama Yapmıyormusun Hiç Telefonunla O Zaman Sanada Soralım Arama Yapmandaki Amaç Ne? :zzz:

Bu Arada Geçmiş Olsun Garanti Dışı Kalır Cihazin Büyük İhtimmalle Servisle Görüş Ama Kabul Etmiyorlar Bildiğim Kadarıyla:no:
Ulan Konu 2013de Açılmış Atladım Bende :zong:

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

sempaticafe

Üye
Kardeşimin z1 'de su geçirdi ve çöp... istediğin kuruma şikayet et.
Sonuç el de var sıfır... geçmiş olsun.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Telefon Adamın Şaçma Yorum Olmuş İsterse Kezzaba Yatırır Sonuçta Telefon Su Geçirmez Suya Sokmasıda En Doğal Hakkı Sen ARama Yapmıyormusun Hiç Telefonunla O Zaman Sanada Soralım Arama Yapmandaki Amaç Ne? :zzz:

Bu Arada Geçmiş Olsun Garanti Dışı Kalır Cihazin Büyük İhtimmalle Servisle Görüş Ama Kabul Etmiyorlar Bildiğim Kadarıyla:no:
Ulan Konu 2013de Açılmış Atladım Bende :zong:
Üstüne bir telefon daha eskitmiştir heralde arkadaş :haha:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt