Xperia z su geçiriyo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Astrosman

Astrosman

Üye
Geçmiş olsun

mrgoxel

mrgoxel

Üye
IP55 ve IP57 sertifikaları kafadan uydurma değildir araştırma yapınız.

bkz örn:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
tamamen senin şanssızlığın. bende de xperia z var ve suyun altına da soktum yıkadım hiçte bişey olmadı. sadece ıslandığı için hoparlörden ses bi süre kısık geldi yarım saat sonra tekrar normale döndü

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi

saol kardesim

- - - Eklendi - - -

tamamen senin şanssızlığın. bende de xperia z var ve suyun altına da soktum yıkadım hiçte bişey olmadı. sadece ıslandığı için hoparlörden ses bi süre kısık geldi yarım saat sonra tekrar normale döndü

sans deil bu tamamiyle bilgisizlik xperia z nin arka kamerasinin ustune 2-3 dk son seviyede cesme suyu tut bakalim ne oluyo

- - - Eklendi - - -

sans deil bu tamamiyle bilgisizlik xperia z nin arka kamerasinin ustune 2-3 dk son seviyede cesme suyu tut bakalim ne oluyo

- - - Eklendi - - -

eger su girdigine inanmayan arkadaslar varsa lutfen tellefonlarini alip arka kamerasina 2-3 dk basincli su altina tutsunda gorsun su geciriyomu gecirmiyomu

fingerback5

fingerback5

Üye
Su geçirmez ama onun da belli bir basınç seviyesi var zaten o yüzden belli bir derinlikten sonra su geçirme başlıyor basınç arttığı için.Yani basınçlı suyu kamera lensine tutmak ayrı bir mesele.Geçmiş olsun keşke ilk su aldığında pirinç kavanozunda bekletseydin.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Su geçirmez ama onun da belli bir basınç seviyesi var zaten o yüzden belli bir derinlikten sonra su geçirme başlıyor basınç arttığı için.Yani basınçlı suyu kamera lensine tutmak ayrı bir mesele.Geçmiş olsun keşke ilk su aldığında pirinç kavanozunda bekletseydin.

saol kardesim

- - - Eklendi - - -

tesekkur ederim gecmis olsun dilekleriniz icin

comando_legend

comando_legend

Üye
kapakların biri açık kalmış olabilir

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepiniz tavsiyeler için çok saolun telefonuma kavuştum içindeki tüm sular çıkarılmış ve şu an çok iyi durumda bide bir tavsiye eğer xperia z nizin içine su girerse bütün kapaklarını açıp 2-3 saat yüksek cpulu oyunlar oynarsanız içindeki su buharlaşir

MaxipmaN

Üye
gayet normal telefonlara kırılmaya karşı dayanıklı diyorlar kırılmıyor mu ? tabiki kırılıyor

• Beğen
Tepkiler: aksitman
Invoke

Invoke

Üye
Ücret ödediniz mi servise? Yoksa garanti kapmasımında mı sayıldı?

Lohengram

Lohengram

Üye
Valla S3 ümü ekranına su döküp sabunlayarak yıkıyorum ama suya aşırı derece sokmuyorum :islik Şimdilik bi sorun yoktu fakat servise gitti halada gelmedi :S

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Ücret ödediniz mi servise? Yoksa garanti kapmasımında mı sayıldı?

Kardeş garantiye götürseydim kullanıcı hatası sayılırdı ama telefoncuda yaptırdım 30 tl para verdim

- - - Eklendi - - -

Valla S3 ümü ekranına su döküp sabunlayarak yıkıyorum ama suya aşırı derece sokmuyorum :islik Şimdilik bi sorun yoktu fakat servise gitti halada gelmedi :S

Yüzde seksen kullanıcı hatası sayılır ve senden 300-400 tl para istenir

Üst Alt