Sony Xperia Z1 Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
1200 e dusermi sizce nasil telefon performans yönünden
Valla ben olsam 1200 e G2 falan bakardım. Performansı aslında gayet iyidir xz1 in ama ekranına değmez. İki cihazı koyun yanyana anlarsınız dediğimi. Ayrıca kasa da gereksiz büyük.

Biraz daha fazla verip ithalatçı garantili Z2 de alabilirsiniz.

burak_102

burak_102

Üye
Şu an titreşim sorunu yaşıyorum internette araştırdım yazılımsalmış çok fazla aynı sorunu yaşayan var titreşim bazen kesiliyor bazen ses yapıyor bazen de çok zayıf çalışıyor motor bozuldu sandım klavye titreşimi canavar gibi ama diğer yerlerde titreşim yok gibi cepte hiç hissedilmiyor bunu yazarken titreşim tamamen gitti ben bi hard reset atayım bakalım sonuçlar ne olacak
Kitkata döndüm yine titreşim düzelmedi motor bozulmuş galiba

Bülent872

Bülent872

Üye
İyi günler bende z1 almak istiyorum sizce nasıl bir telefon 3 sene kullanicagim bu telefonu kasma donma varmi lolipop gelicekmi?
Kardeşim az bekle Z3+ gelince Z2 nin fiyatı düşecek git Z2 al

burak_102

burak_102

Üye
5.1.1 güncellemesi harika olmuş mutlaka yükleyin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Acaba pc olmadan root yapabilir miyiz?

Bülent872

Bülent872

Üye
Hayır lakin root at tavsiye edrim.

Bülent872

Bülent872

Üye
Beyler z1-z1c Android M güncellemesi için destek verelim, bu güncellemeyi vermemeleri saçmalık olmuş.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ya bunun revolver moda nasıl giriyoruz araştırdım sanırım yok Flashlayım dedim onu da bulamadım bilen birisi yardim edebilir mi

general4242

general4242

Üye
Beyler z1 arkadasda var bende g3 var. G3 derim z1 in ekran cok kotu kamera mp sinede takilmayin g3 unku cok daha iyi. Z1 lollipop da kaldi guncelleme almayacak. Z1 i sadece su gecirmezligi icin tercih edebilirsiniz.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Beyler z1 arkadasda var bende g3 var. G3 derim z1 in ekran cok kotu kamera mp sinede takilmayin g3 unku cok daha iyi. Z1 lollipop da kaldi guncelleme almayacak. Z1 i sadece su gecirmezligi icin tercih edebilirsiniz.

Bunu buraya yazmadan amaç?

tatula38

tatula38

Üye
Acaba pc olmadan root yapabilir miyiz?
Evet yapabilirsin linkte anlatıyo
forum.xda-developers.com/xperia-z1/general/root-xperia-z1-lollipop-5-1-1-build-14-t3246373
Ben burdan yaptım.
(.236da da işe yarıyor.)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Evet yapabilirsin linkte anlatıyo
forum.xda-developers.com/xperia-z1/general/root-xperia-z1-lollipop-5-1-1-build-14-t3246373
Ben burdan yaptım.
(.236da da işe yarıyor.)

Eğer bootloader açık ise yapılabiliyor :) bootloaderi açmak için pc lazım hallettim teşekkür ederim

tatula38

tatula38

Üye

Üst Alt