Xperia z su geçiriyo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z su geçiriyo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadaşlar 3 hafta önce aldiğim xperia z su geçiriyo eğer su geçirmeme özelliği için almayi düşünüyosaniz hiç tavsiye etmem ben yurt dişindan 450€ ya aldim ve son suya tutuşumda arka kamerasinin içine su girdi yurt dişindan aldiğim içn tellefoncuya götürdüm telefoncu düzelttim deyip geri yolladi birde eve gidince ne göreyim su telefonun ekranina kadar yayilmiş ekran dokunmayi görüyo ama çok kötü bir görünüme sahipti bir gün sonra ise telefonun kapandiğini fark ettim ve telefonu pirinçte baş aşaği bir gün yatirdiktan sonra telefoncuya tekrar geri götürdüm şimdi iyileşmesini bekliyorum iyi şallah eski haline geri döner

Peocawe

Peocawe

Üye
telefoncuya emanet edilmez baştan kural hatası yapıyon. :D içini açmış olabilir telefoncu ki bu hiç hoş değil xperia z için.

• Beğen
Tepkiler: firat663
TheMadness

TheMadness

Üye
Suya dayanıklı diyor suya sokun demiyor dikkat edin

• Beğen
Tepkiler: kapakli511, Dede, firat663 ve 3 diğerleri
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Geçmiş Olsun

MrExpert

MrExpert

Üye

Aynen katılıyorum bazıları xperia Z yi sualtı kamerası olarak kullanabileceğini dahi zannediyor %100 su geçirmez olması çok zor ...

• Beğen
Tepkiler: ŞenolTÜRK ve TheMadness
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
adamlar günlük kullanımda su geçirmez diyiyor

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ne yapsaydım garantiye yollayıp kullanıcı hatası denilip 650 tl para mı verseydim?????

Samet.25

Suya dayanikli ama suya yanlisliklada dusmus olabilirdi gene su gecerdi icine ayrica su gecirmez diyosa eline alan herkes dener adamlar puding in icine bile koyup deniyor denenmesi cok normal bence

TheMadness

TheMadness

Üye

Suya dayanikli ama suya yanlisliklada dusmus olabilirdi gene su gecerdi icine ayrica su gecirmez diyosa eline alan herkes dener adamlar puding in icine bile koyup deniyor denenmesi cok normal bence

Saçma. Suya dayanıklı diyor bardak içine atarsan tabi su geçirir.

Samet.25

Saçma. Suya dayanıklı diyor bardak içine atarsan tabi su geçirir.

Kardes suya dayanikli diyo ne guzel diyosun su sudur nerde olursa olsun suya dayanikli diyosa su gecirmemesi lazim su gecirse fanus da su icinde tanitmicak telefonu

TheMadness

TheMadness

Üye

Kardes suya dayanikli diyo ne guzel diyosun su sudur nerde olursa olsun suya dayanikli diyosa su gecirmemesi lazim su gecirse fanus da su icinde tanitmicak telefonu

Üstüne su sıçraması, ıslak zemine düşmeye dayanıklı diyelim. Anladın mı?

• Beğen
Tepkiler: MrExpert
enterneoll

enterneoll

Üye
suya dayanıklı demek denizler altında 10.000 ferah demek değil ama arkadaşda haklı düşünsenize normal bir kullanımda suya düştü ve geçirdi hani su geçirmezlik ?

Samet.25

Ona benim telefon bile dayanikli xperia z su gecirmez diye cikti ve su dolu fanus icinde tanitildi inceleme videolarindada yarim saat suda kaldi benim demek istedigim bu

Umur dağlar

Umur dağlar

Üye
Adamlar alın suyun içine sokun demiyo ekran için yapılmış bişe eskiden samsung galaxy s 2 kullanıyodum aşırı yağmurlu havada kullandım ve dokunmatiği bozuldu fakat sony xperia Z de böyle bir sorun olmaz

Jackks

Jackks

Üye

Bu video daha mantıklı yorum yapmanıza yardımcı olabilir

yakupb03

yakupb03

Üye
yada bu :D

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Suya dayanıklı da 1 metreye kadar olması lazım bi abimde var biz de devamlı göle soktuk havuza soktuk hatta gölde video bile çektik suyun içindeyken bişey olmadı.Geçmiş olsun.

aksitman

aksitman

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar dun sonynin tr temsilcisinin adamiyla konusma firsati buldum adam dediki xperia z yi 2-3dk arka kamerasinin uzerine cesme suyunu son seviyo tutugun zaman yuzde 90-80 su geciriyomus garantiye yollandigindada kullanici hatasi sayilip para isteniyomus

- - - Eklendi - - -

saol kardesim

Invoke

Invoke

Üye

Aynen, millet denize, havuza sokuyordu videolarda. Çok derine inmemek kaydıyla.

- - - Eklendi - - -

arkadaslar dun sonynin tr temsilcisinin adamiyla konusma firsati buldum adam dediki xperia z yi 2-3dk arka kamerasinin uzerine cesme suyunu son seviyo tutugun zaman yuzde 90-80 su geciriyomus garantiye yollandigindada kullanici hatasi sayilip para isteniyomus

O zaman adama söyle adam olsun sana yardımcı olsun.

Geçmiş olsun bu arada.

- - - Eklendi - - -

Hayır, suya sokuyorlar, çok derine inmemek kaydıyla. Adamların dediğine göre bir şey olmamalıydı.

Üst Alt