Telefoncuyla Aramda Geçen Diyalog :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Astrosman

Astrosman

Üye
İsmail pm kontrol kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

maxirabit

maxirabit

Üye

Root ve romları biraz araştırırsan anlarsın abi :oke: Kuru kuruya ne söylesem anlamıyacaksın çünkü :)

- - - Eklendi - - -

Garantisi bitik. Kağıtlarıda yok. Ama adam imeiden baktı sağlam mal yani :) Kutusu var :oke:
Sabihinden'e koy derim veya gittigidiyor'a çevrende tanıdığın ihtiyacı olan varsa daha yüksek bir fiyata bile verebilirsin ama zarar ediceğinden satma,takas et derim:)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:kop2: bu telefoncular boşuna çalışıyor biz girsek onların yerine :naughty:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883 ve HacKLess
maxirabit

maxirabit

Üye
Aslında çok küçük bir sermayeyle,1-2 yıla başını alır gidersin kazancı çoktur tabi hırsız olayıda çoktur:)
Dayanma gücün ve güncel telefon fiyat bilgisi diyeceğim,yok vaz geçtim en iyi telefon 350-400tl den alınır satarken 2 yada 3 katına satmya çalışırsın,birde çenen çok kuvvetliyse''abi bize gelişi 600 bak seni kırmayayım 580 olsun'' falan diye milim milim fiyat inersin:D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Aslında çok küçük bir sermayeyle,1-2 yıla başını alır gidersin kazancı çoktur tabi hırsız olayıda çoktur:)
Dayanma gücün ve güncel telefon fiyat bilgisi diyeceğim,yok vaz geçtim en iyi telefon 350-400tl den alınır satarken 2 yada 3 katına satmya çalışırsın,birde çenen çok kuvvetliyse''abi bize gelişi 600 bak seni kırmayayım 580 olsun'' falan diye milim milim fiyat inersin:D
Param olsa root ve rom dükkanı açacam :)

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Adamları korkutmuşsun yahu yavaş yavaş söyleseydin bari :ehe

Astrosman

Astrosman

Üye
İsmail adama bilmiyorsa sende biraz kafasını karıştırsaydın daha da heyecanlı olur du. :D

'Enver'

'Enver'

Üye
Benim daha önce çalıştığım telefoncuya mı gittin acaba :ehe Bizim usta da telefondan pek anlamıyordu çünkü. O olabilir :ehe

Tam olarak neredeydi bu dükkan ?

Sarangni

Sarangni

Üye
Teknoloji deviyiz diye öğünen Teknosa, Bimeks vs gibi yerler de bile böyle tipler var.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende anlatayım bir tane :D

+ selamun aleyküm
– aleyküm selam
+ hocam sende class 10 hafıza kartı varmı telefoncularda pek olmuyor gerçi de şansımı deneyeyim dedim (hafif tebessüm ;))
– gılazmı o ne yiyecek birşeymi (kendi eprisin güldü:zzz:) bak bende kingston var en iyi ve en çok tutulanı bunlar indirimde var zaten 8 cigabaytı 15 lira :d:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

OzanEmreBilgic

Üye
Adamların yüreğine indimi bari :D
Çoğu telefoncudaki mantık budur ucuza al pahalıya sat ortalık yerdede biraz anlıyormuş gibi yap tamamdır :D

doctorrr

doctorrr

Üye
yaa bunlar anam babam usulü sök taktan başka bişey bilmez root tan kernel den ne anlasın? :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:zzz:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Ceketini bıraksın dükkana gitsin, harbi çoğu telefoncu da iş yok. Belki biliyordur da bilmiyor gibi yapmıştır desem zannetmiyorum öyle bişey olduğunu :ehe

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Bende anlatayım bir tane :D

+ selamun aleyküm
– aleyküm selam
+ hocam sende class 10 hafıza kartı varmı telefoncularda pek olmuyor gerçi de şansımı deneyeyim dedim (hafif tebessüm ;))
– gılazmı o ne yiyecek birşeymi (kendi eprisin güldü:zzz:) bak bende kingston var en iyi ve en çok tutulanı bunlar indirimde var zaten 8 cigabaytı 15 lira :d:
:zzz: :d:

- - - Eklendi - - -

yaa bunlar anam babam usulü sök taktan başka bişey bilmez root tan kernel den ne anlasın? :D
Aynen öyle :)

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];5554108' Alıntı:
Adamları korkutmuşsun yahu yavaş yavaş söyleseydin bari :ehe
ne biliyim ben az çok anlarlar dedim :D

- - - Eklendi - - -

İsmail adama bilmiyorsa sende biraz kafasını karıştırsaydın daha da heyecanlı olur du. :D
Bakışlarımla dalga geçtim zaten :D Bazı şeyleri anlatamıyorum :D

- - - Eklendi - - -

Benim daha önce çalıştığım telefoncuya mı gittin acaba :ehe Bizim usta da telefondan pek anlamıyordu çünkü. O olabilir :ehe

Tam olarak neredeydi bu dükkan ?
Valla abi karamürselde hiçkimse anlamıyor zaten :D Merkezde turkcell var. yeni açılan değil , pınarbaşı eczanesinin karşısında :D

PriZm

PriZm

Üye
Telefoncu fail olmuş :zzz:

100 tl ha :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
100 :tl: :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt