Samsung Galaxy S Advance Kullanıcılar Kulübü Ana Konu( Her Türlü Yardım Ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

ertanboyer

Üye
Yeni rom çkmış arkadaşlar tavsiye ederim ben kullanıyrum
RevolutionRom UX 2014!
Cm romları değildir

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
yüklemedim ama güzele benziyor stock 4.1.2 yi kullananlar için tavsiye edilir s4 görünüm ve kullanımı verilmiş teşekkürler

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Kolay gelsin beyler, benim emektar Advance'ye stabil bir jb arıyorum kasma donma felan olmasın rootla romla felan da uğraştırmasın pedere geçici olarak vericem yani sıkıntı çekmesin stabilitede. Hangi firmware'i önerirsiniz ?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Kolay gelsin beyler, benim emektar Advance'ye stabil bir jb arıyorum kasma donma felan olmasın rootla romla felan da uğraştırmasın pedere geçici olarak vericem yani sıkıntı çekmesin stabilitede. Hangi firmware'i önerirsiniz ?
valla en stabil en hızlı performans ve en çok bataryası giden rom 2.3.6 olan rom bunu kullansın 3-4 gün çok rahat gider hem kullanışlı hem de hızlı ,4.1.2 kasma çok şarj da fazla tüketiyor

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
valla en stabil en hızlı performans ve en çok bataryası giden rom 2.3.6 olan rom bunu kullansın 3-4 gün çok rahat gider hem kullanışlı hem de hızlı ,4.1.2 kasma çok şarj da fazla tüketiyor

2.3.6da 7-8 aydır wipe yapmadan kullanıyorum kasmalar takılmalar olmaya başladı güzel bi custom rom öneriniz varmı

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
2.3.6da 7-8 aydır wipe yapmadan kullanıyorum kasmalar takılmalar olmaya başladı güzel bi custom rom öneriniz varmı
ok o zaman 4.1.2 ye geçin ve Almanya romu kurun eğer memnun kalmaz isen cm11 i kullan o da olmadı şu an benim kullandığım slimkat 4.4.2 yi kullan ben bu costum romdan memnunum
ana konuda 4.1.2 yi anlattım cm11 için link;
i9070 advance 4.4.4 SlimKat - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler slimkatta ne tür sıkıntılar var acaba kullanımı etkileyecek?
şu an için hiç bir sıkıntı problem yok tavsiye ederim ama slimkat 4.4.2 build 4 ü yükleyin;

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı

hgaziyilmaz

Üye
Youtube videolarını oynatamıyorum. … bir hata oluştu diyor oynatmıyor… Sebebini bilen var mı?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Youtube videolarını oynatamıyorum. … bir hata oluştu diyor oynatmıyor… Sebebini bilen var mı?
Sanırım gaps lardan oluyor siz hangi romu kullanıyorsunuz 4.4.2 ise yine 4.4.2 olan gapsları yüklemeniz gerekiyor yada youtubenin tüm verilerini güncellemeleri silin ayarlar/uygulamalar/youtube buradan bul ve verileri sil

• Beğen
Tepkiler: hgaziyilmaz

hgaziyilmaz

Üye
haklısın sorun gaps ta romum 4.4.2 gaps 4.4.4

bssdtmz

bssdtmz

Üye
Arkadaslar merhaba. Uzun zamandir girmedim buraya. Zenfone 6 almistim ama kardesime verip tekrar s advancea dondum. Simdi ben buna batarya kalibrasyonu yapsam iyilesme olurmu yoksa sifir bataryami alayim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar merhaba. Uzun zamandir girmedim buraya. Zenfone 6 almistim ama kardesime verip tekrar s advancea dondum. Simdi ben buna batarya kalibrasyonu yapsam iyilesme olurmu yoksa sifir bataryami alayim

iyileştirme derken stock rom mu yoksa costum rom mu kullanıyorsun önce sorunu söyleye bilir misiniz çok fazla mı şarj harcıyor telefon hangi romu kullanıyorsunuz biraz daha bilgi verin durduk yere batarya kalibrasyonu işe yaramaz stock romdan costum roma geçişlerde işe yarıyor

bssdtmz

bssdtmz

Üye
iyileştirme derken stock rom mu yoksa costum rom mu kullanıyorsun önce sorunu söyleye bilir misiniz çok fazla mı şarj harcıyor telefon hangi romu kullanıyorsunuz biraz daha bilgi verin durduk yere batarya kalibrasyonu işe yaramaz stock romdan costum roma geçişlerde işe yarıyor
Hocam herhalde batarya alicam yada direk lumia 525 alcam

bssdtmz

bssdtmz

Üye
arkadaslar son zamanlarda cihazimdan 3g ile nete baglanmaya calistigimda hat kopuyor. surekli olarak 3gyi kullanamiorum. stock romda ve suan kullandigim custom romdada ayni sorun mevcut sizce sikinti donanmsal birseymi? varmidir bunun bir cozumu?

hgaziyilmaz

Üye
Downgrade yap 2.3.6 roma dön sorun devam ederse donanımsaldır. (Bence)

bssdtmz

bssdtmz

Üye
onu da bir deneyeyim.

Üst Alt