Telefon Seçimi İphone4s/Galaxy s3/Lumia 920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Seçimi İphone4s/Galaxy s3/Lumia 920
Evet bu başlıktaki telefonlardan birini almak istiyorum.Aslında 4 ay öncesinden hedefim iphone 4s ti. Aslında itiraf etmek gerekirse iphoneyi sırf gösteriş meraklısı olduğum için almak istiyorum.Çünkü şuan bende Nokia c6-01 var ve herşeyi yapabiliyorum.Ama bi iphone sevdası geldi ve telefonumdan soğuttu. Sonradan s3 ve Lumia 920 çıkınca kararsız kaldım gibi. S3 donanımsal olarak çok çok iyi geldi. Fakat fazla büyük ve tasarımı hoşuma gitmiyor.Lumiaya gelince windows 8 yazılımı ile gelmesi ilgimi çekti doğrusu. Tasarımı da gayet iyi. Ne zaman ve ne fiyatı ne olur bilmiyorum. Şuan benim bütcem 1600 tl. Ama büyük ihtimal iphone 4s veya s3 alacağım.
Sizce 4s alsam pişman olur muyum ? İphone 5in çıkması benim için sorun değil sonuçta iphone iphonedir.

15097

15097

Üye
Lumia 920 düşünmeye gerek yok bence : ?

15097

15097

Üye
İYi anlamda ama yeni iphone'a da bakabilirsin :evet:

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
920 ama soyle bi durum da var 920 turkiyeye gelince 4 cekirdekli lumia cikacak o gelince yenisi al sana kısır döngû

MaxipmaN

Üye
ben s3 almazdım

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
donanımlara bakıldığında s3 ün bir üstünlüğü var fakat androidin donanım canavarı olması sonucu performans yarıya iniyor:oke:iphone 4s ise içlerinde en zayıf halka:kotu:evet uygulama daha çok fakat yinede bu parayı hak etmiyor:oke:ayrıca 5 çıktığında fiyatı düşecek.lumia 920 mükkemmel bir işletim sistemine,purewiev OİS özellikli bir kameraya,puremotion hd+ teknolojili bir ekrana sahip.donanım olarak s3ten düşük olsada stabil ve canavar olmayan bi sisteme sahip olduğundan öne geçiyor.testler yakında çıkacaktır.muhtemelen s3ü ezecek benimde kullansiğim onex i geçecektir:good:lumia 920 alman gerekn telefon:)

Neverex

Üye
iPhone 4s tabikide. :oke:

amcalu1

amcalu1

Üye
Lumia 920 alınabilir Ama data htc nın wp li telefonlari belli değil htc ye de bakmak lazım

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Lumia bilmiyorum güzel telefon fakat baya bi beklemem gerekir onu da. Ve 1600 tl bütcem var, o fiyatı da geçerse boşuna beklemiş olurum.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi

:oke:
5 çıksın bence hepsinden iyi olucakmış gibi geliyor. Sanırsam bu çarşamba tanıtımı yapılacak. Hep birlikte göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...