Karşılaştırma Xperia SP Vs Moto G Vs Lumia 820 :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orxan_92

orxan_92

Üye
Hayirli.olsun :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

kardeşim sana bir kusur falan yaptıysam özür dilerim :D

Arkadaşlar hepinize Teker Teker :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk: ve yakında gelsin moto g :D ve bende android e ilk adımımı atayım :D :disko: :halay2: :halay1: :smdance: :kro2: :dance: neyse bu kadar gülücük falan yeter zaten gülücüklerden ruh halimiz anlamışsınızdır :D

orxan_92

orxan_92

Üye
Yok ne kusuru)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada telefona isim önerisi olan varmı :D millet iphone telefonuyla konuşurken siri der ya da samsung telefonuyla konuşurken galaxy der ben ne desem acaba :D komik yada ilginç isim falan öneriniz varmı amaç gülelim :D

Sen dalga geçiyosun falan diyince :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Sen de 'Moto' de. :D Sabahları falan uyanıp eline alınca 'Hello Moto' dersin. Nostalji olur. :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sen de 'Moto' de. :D Sabahları falan uyanıp eline alınca 'Hello Moto' dersin. Nostalji olur. :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hello moto diyince aklıma hello kity geliyor :D
Hello moto değilde
-Nörüyon la moto :D
-Çoluk çocuk nasıl Moto :D
gibi gibi ... :D

Bu arada anneme alacağım moto g nin tanınıtım videolarını izlettim annemde aynı telefondan alacağım diyor :D çok beğendi :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Yaş kaç?Annenin değil senin yaş?

• Beğen
caps6

caps6

Üye
kullanılmamış telefon mu? teknosadaki teşhir ürününden bahsediyorum hergün o telefonu kaç kişi kullanıyor birde sp biraz eski bir model kim bilir o telefon ne zamandır orada sen aldığında öyle birşey olmaz zaten telefonu sırfır aldıysan sonuçta hiç dokunulmamış telefon alıyorsun
evet teşhir ürünlerinde oluyor o haldeki telefonları satışa çıkarıyorlar birde çerçevesi darbe almış telefon bile gördüm:D
Hello moto diyince aklıma hello kity geliyor :D
Hello moto değilde
-Nörüyon la moto :D
-Çoluk çocuk nasıl Moto :D
gibi gibi ... :D

Bu arada anneme alacağım moto g nin tanınıtım videolarını izlettim annemde aynı telefondan alacağım diyor :D çok beğendi :D
ailecek moto g kullanırsınız:D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Yaş kaç?Annenin değil senin yaş?

14
evet teşhir ürünlerinde oluyor o haldeki telefonları satışa çıkarıyorlar birde çerçevesi darbe almış telefon bile gördüm:D
ailecek moto g kullanırsınız:D

şimdi ben bir moto g alayım sonra anneme alırım sonra abim heralde s4 mini alır akfaya koymuş o telefonu :D babamda bende gördükçe belki hoşuna gider ve moto g alır :D bende bugün bir c5-03 gördüm telefonun alt kısmı varya o kısmın yarısı kırıktı böyle baya telefonun için gözüküyordu :D ama çalışıyordu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu kadar yeterli sanırım kararınız hayırlı olsun:locked2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt