Karşılaştırma Xperia SP Vs Moto G Vs Lumia 820 :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sen dedinya sp şöyle gitdi moto g böyle gitdi bende diyorumki dur hele nereye gidiyor)

senin telefonda soyulmalar falan oldumu ? :) bazılarında usb,kulaklık girişinde falan soyulmalar olmuş da Telefonu çok beğendim :) moto g inceleyemedim de yakında gidip bir de moto g ye bakacağımorxan xperia sp hakkında bir sürü şey yazdım yazdıklarım hakkıdna ne düşünüyosun sende xperia sp kullanıyosun senin cevapların benim için biraz daha önemli :)

orxan_92

orxan_92

Üye
Hayir olmadi cunki kilifla kullaniyorum)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Hayir olmadi cunki kilifla kullaniyorum)

Çok teşekkür ederim :) telefon çok güzelmiş ekran olarak çok canlı yandan bakınca falan bir sorun olmuyor s4 mini,s3,l820 hepsine baktımda bir aklım xperai sp de kaldı :) alttaki led ışıkların olduğu yer saydam çok hoş duruyor :D sadece aklıma bir şey takıldı ben telefonu elime aldım kilidi açtım sayfaları sağa sola kaydırırken fotoğraf gösteren widget la bir tane daha widget nedense yükleniyordu ? kasası moto g ye oranla çok kaliteli :D bir sonraki gidişimde ses kaltesine fotoğraf kalitesine bakacağım

orxan_92

orxan_92

Üye
Ses kaliteside guzel walkman)),kamera 8mp zaten moto g.den iyi ama bir Z2 S4 kamerasi degil

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ses kaliteside guzel walkman)),kamera 8mp zaten moto g.den iyi ama bir Z2 S4 kamerasi degil

internetten oyun videolarını izledim hiç kasma yok peki sende çok fazla ısındığı oldumu her telefon ısınıyorda aşırı derecede ısındımı telefon birde telefon hiç donup öyle kaldımı yada menülerde gezerken ağır bir kasma yaşadınmı ?

orxan_92

orxan_92

Üye
Oyun internet video falan kasma yok,isinma sen dedigin gibi her telefonda oluyor ama aşiri derecede hic olmadi,ama buda sen alinca sendede olmuyacak anlamina gelmez,belki aldigin spde bir.sorun falan ola bilir

• Beğen
blackaid

blackaid

Üye
senin telefonda soyulmalar falan oldumu ? :) bazılarında usb,kulaklık girişinde falan soyulmalar olmuş da Telefonu çok beğendim :) moto g inceleyemedim de yakında gidip bir de moto g ye bakacağım
teknosa da inceledim telefonun kenarlarında soyulmalar vardı alırsan kılıfla kullan ekranını xperia s e göre kıyasladım sp soluk duruyordu

• Beğen

MaxipmaN

Üye
Oyun internet video falan kasma yok,isinma sen dedigin gibi her telefonda oluyor ama aşiri derecede hic olmadi,ama buda sen alinca sendede olmuyacak anlamina gelmez,belki aldigin spde bir.sorun falan ola bilir
optimizasyon sorunu olan oyunlarda ısınma yapıyor bence örneğin school dirivng 3d ınanılmaz fazla bug var 39dereceyi gördüm note2de ama o kadar iyi grafiklere sahip değil aslında biraz da 4.4.2nin sonucu bu

• Beğen
orxan_92

orxan_92

Üye
optimizasyon sorunu olan oyunlarda ısınma yapıyor bence örneğin school dirivng 3d ınanılmaz fazla bug var 39dereceyi gördüm note2de ama o kadar iyi grafiklere sahip değil aslında biraz da 4.4.2nin sonucu bu
O oyunu oynamadim hic ama yuksek grafikli oyunlarda(asphlat8,most wanted,fifa,modern combat) sorun olmadi

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
O oyunu oynamadim hic ama yuksek grafikli oyunlarda(asphlat8,most wanted,fifa,modern combat) sorun olmadi
asphalt 9un grafiksel anlamında 8den çok üstün olacağını dşünmüyorum 8de aşmışlar çünkü adamlar onu da oynatacaktır adreno 320 sağlam bir gpu

• Beğen
orxan_92

orxan_92

Üye
teknosa da inceledim telefonun kenarlarında soyulmalar vardı alırsan kılıfla kullan ekranını xperia s e göre kıyasladım sp soluk duruyordu
Anlamadim.hic kullanilmamiş bir telefonun kenarlari nasil soyula bilirki?? Men aldigimda oyle bişey yoktu ve kilifla kullaniyorum halada bişey yok,ekrani soluk ola bilir ama Z1inde ekrani Z2ye göre iyi degil .

• Beğen
blackaid

blackaid

Üye
Anlamadim.hic kullanilmamiş bir telefonun kenarlari nasil soyula bilirki?? Men aldigimda oyle bişey yoktu ve kilifla kullaniyorum halada bişey yok,ekrani soluk ola bilir ama Z1inde ekrani Z2ye göre iyi degil .
kullanılmamış telefon mu? teknosadaki teşhir ürününden bahsediyorum hergün o telefonu kaç kişi kullanıyor birde sp biraz eski bir model kim bilir o telefon ne zamandır orada sen aldığında öyle birşey olmaz zaten telefonu sırfır aldıysan sonuçta hiç dokunulmamış telefon alıyorsun

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi...
Xperia sp ekranı soluk diyorlar ben xperia sp nin ekranını bu derece beğendiysem moto g nin daha fazla beğenirim diye düşünüyorum

xperia sp
-Kasada soyulma olabilir :D
-Telefon 1 yılı devirdi artık güncelleme almaz kit kat dan sonra :D

Moto g
-Google 18 ay güncelleme verecekmiş telefon çıkalı zaten 6 ay falan oldu
-ekranı gorilla glass 3
-bir de moto g yi sadece elimde tutunca bile bi hoşuma gitti çok nasıl desem internetten kütük gibi gözüküyordu mağazada tasarımı çok hoşuma gitti :D

xperia sp nin 700-800 lere düşmesini beklemeyip moto g alırsam bana yeterde artar bile :) yorumlarınız için teşekkür ediyorum siz olsanız ne yapardınız ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Tabiki moto g digerleri eski cihazlar

• Beğen
orxan_92

orxan_92

Üye
Şimdi...
Xperia sp ekranı soluk diyorlar ben xperia sp nin ekranını bu derece beğendiysem moto g nin daha fazla beğenirim diye düşünüyorum

xperia sp
-Kasada soyulma olabilir :D
-Telefon 1 yılı devirdi artık güncelleme almaz kit kat dan sonra :D

Moto g
-Google 18 ay güncelleme verecekmiş telefon çıkalı zaten 6 ay falan oldu
-ekranı gorilla glass 3
-bir de moto g yi sadece elimde tutunca bile bi hoşuma gitti çok nasıl desem internetten kütük gibi gözüküyordu mağazada tasarımı çok hoşuma gitti :D

xperia sp nin 700-800 lere düşmesini beklemeyip moto g alırsam bana yeterde artar bile :) yorumlarınız için teşekkür ediyorum siz olsanız ne yapardınız ?
Kardeş kusura bakma ama biz burda sana iyilik icin yorum oneri yapiyoruz sen dalga geciyorsun,Allah aşkina konu başlanandan beri sen kaç kere bi moto g ni alicam bi sp alicam dedin,sonucta herkes bi iyilik yapiyor ama sen ne yapicagini bilmiyorsun,ben spni iyi dedigim an sen diyosunki cok.hoşuma gitti falan,bir.arkadaş moto g guzel dedigi an sen hemen moto g cok.hoşuma gitti diyosun,bi.karar verde konu kapansin artik..sen eger nfc 4g kamera gpu falan onemli degil diyosan ozaman moto g al yanliş karar degil sonucta aralarinda iyi para farki var.

• Beğen
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Kardeşim Sp Motorala g arasından G yi tercih etmelisin

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş kusura bakma ama biz burda sana iyilik icin yorum oneri yapiyoruz sen dalga geciyorsun,Allah aşkina konu başlanandan beri sen kaç kere bi moto g ni alicam bi sp alicam dedin,sonucta herkes bi iyilik yapiyor ama sen ne yapicagini bilmiyorsun,ben spni iyi dedigim an sen diyosunki cok.hoşuma gitti falan,bir.arkadaş moto g guzel dedigi an sen hemen moto g cok.hoşuma gitti diyosun,bi.karar verde konu kapansin artik..sen eger nfc 4g kamera gpu falan onemli degil diyosan ozaman moto g al yanliş karar degil sonucta aralarinda iyi para farki var.

Arkadaşım ne dalga geçmesi kararsız olmasam gidip özelliklerine bakıp birisini alıp gelirim haklısın biraz dalga geçer gibi oluyor ama şöyle bir şey var bir telefonda olan özellik diğer telefonda yok mesela xperia sp :şıklığı,led ışıkları,programları moto g de yok ama moto g deki saf android,güncelleme desteği xperia sp de yok ve sadece cevaplara bakmıyorum ben hem youtube den inceleme videosu izliyorum hem de 2-3 forumda daha konu açtım ordanda cevaplar geliyor ve hem bu forumda hem de diğer forumlar da senin dışında xperia sp tavsiye eden olmadı herkes de wifi kasma,donma,ısınma gibi gibi sorunlar var

Yardımcı oluyorsun teşekkür ederim ama sen de biraz anlayışlı ol sonuçta bu telefonu 3-4 sene kullanmam lazım bundan başka telefon almazlar bana 3-4 sene sonra anca alırlar
Kardeşim Sp Motorala g arasından G yi tercih etmelisin

Teşekkür ederim :) moto g alacağım ama inceleyemedim telefonu bir ara gidip inceleyeceğim

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Yukarıda Moto G'nin ekranı Gorilla Glass 3 demişsin düzelteyim yanlış olmasın. IPS ekrana sahip ve Gorilla Glass 3 ile korunuyor. :D Ekran olarak SP'den çok daha iyidir emin ol.

• Beğen
orxan_92

orxan_92

Üye
Kardeş bu konuya bak bakalim yanliz benmi.onermişmiyim spni?? Ben.moto g kötü demedimki sadec kullandigim spnin artilarini dedim ve fiyat farki olarakda 1-2 kez sana moto g ala bilirsin dedim

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu konuya bak bakalim yanliz benmi.onermişmiyim spni?? Ben.moto g kötü demedimki sadec kullandigim spnin artilarini dedim ve fiyat farki olarakda 1-2 kez sana moto g ala bilirsin dedim

bende senin moto g yi kötülediğin söylemedimki senin dışında bir de xperia sp alan arkadaş vardı onun dışında 1-2 kişi olması lazımdı yani 4 kişi sp önerse 6-7 kişi moto g önerdi moto g yi sende tavsiye ettin Allah senden Hepinizden razı olsun teşekkür ederim yardım ettiniz de :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt